Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek

Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100374/bmid_martinkova-citanka-a-dve-klubicka-pohadek-6-vydani-v-emg-3-100374.jpg 5 158 37

Nové vydání oblíbené knížky, která patří do zlatého fondu české literatury pro děti. Přináší řadu jednoduchých pohádek o dětech a o zvířátkách a veselé obrázky Heleny Zmatlíkové. Texty jsou vhodné pro děti předškolního a raného školního věku - k předčítání i k nácviku prvního samostatného čtení.

DuncanIdaho
08.10.2019 5 z 5

Pro děti skvělá knížka. Já ji četl také a tehdá se mi moc líbila (i obrázky). Škoda jen, že jsme neměli Alenčinu čítanku.

mol378
29.07.2019 5 z 5

Milovaná a hodně očtená knížka mých dětí, doporučuji všem! Laskavé příběhy o Martínkovi a naprosto neotřelé pohádky v obou klubíčkách. Tohle baví kluky i holky od tří do x let.

Richisa
10.05.2019 5 z 5

Přečetli jsme s mým synkem... Knihu miluji už od dětství jednak kvůli příběhům a jednak kvůli obrázkům paní Zmatlíkové. V jiném provedení, bych ji ani nechtěla...

los
02.04.2018 5 z 5

Petiška a Zmatlíková (stejně jako třeba Petiška a Miller), ti patří k sobě, kdo by na ty překrásné knihy dětství zapomněl - a na to kouzelné napětí, ať už byl posluchačem, anebo tajně četl pod peřinou sám

a nejradši jsem měl Myšího krále a také pohádku O jablůňce

evke
16.06.2017 5 z 5

Krásná.. Ilustrace parádní, pohádky suprové.. Jako dítě patřila k mým hooodně oblíbeným..

witiko
22.03.2017 5 z 5

Eduard Petiška je dodnes nepřekonaný klasik dětské literatury a tato knížka patří spolu s Alenčinou čítankou mezi jeho nejlepší. Měl úžasný dar vidět svět dětskýma očima a když tuto knihu čtete svým dětem, sami se vrátíte zpátky do dětství. Jedna z nejhřejivějších knih, kde všechno je tak, jak má být a vše je v pořádku. Pohlazení pro dětské i dospělé duše.

Hanule77
23.02.2017 5 z 5

Moje Bible, kterou jsem jako malá překreslovala. Dodnes mám obrázky paní Zmatlíkové moc ráda . Babiččina pohádka byla moje nejoblíbenější. A pak O jabloňce.

Damato
09.06.2016 5 z 5

První kniha , kterou můj syn dostal- a přečetli jsme ji - pak už s oběma kluky- snad tisíckrát. Nádherné pohádky, nádherné ilustrace, díky této a jí podobným knihám začali moji kluci číst daleko dříve, než překročili školní práh a oba mají ke knihám stejně vřelý vztah jako já.

hana1984
08.06.2016 5 z 5

Miluju stále ty ilustrace.

ThrisaManx
22.05.2016 5 z 5

Čtení se mi líbilo hodně, ale pamatuji si na jeden obrázek, který mne dost děsil. Proto jsem si knížku nikdy nepřečetla celou :)

tynka.svo
19.12.2015 5 z 5

Naprosto moje nejoblíbenější knížka z dětství. Už se moc těším, až ji jednou budu číst svým dětem.

tisha8409
07.08.2015 5 z 5

Tuhle knížku si pamatuji.. a matně i ty příběhy. I když už těší další generaci, pořád ve mně jakési povědomí milých příběhů zůstává.

Jihorka
16.09.2014 5 z 5

Právě čteme - i malému Martíkovi. Dětem se líbí stejně jako se kdysi líbila nám.

Sasenkasuska
14.09.2013 5 z 5

Moc krásná kniha !!!!!! Pamatuju si jak Martinek počítal dny kdy tatínek přijede.

Marbulka
16.05.2013 5 z 5

Četla jsem jako dítě a právě teď jí čtu dceři.....Alenčinu čítanku jsme už dočetli a navázali jsme Martínkem.......miluju ilustrace v této knížce, paní Zmatlíková je úžasná.

Zmiu
11.12.2012 4 z 5

Jako dítě jsem knížku měla moc ráda, hlavně některé pohádky s krásnými ilustracemi. Byla hezky udělaná, protkaná pohádkami, které se mi taky moc líbily. Nevracím se k ní sice jako k jiným knihám, ale dodnes si ji docela dobře pamatuji.

princesse
25.06.2012 5 z 5

Martínkovu i Alenčinu čítanku jsem si schovala z dětství, stejně jako Broučky. Těším se až si je dcera bude moci přečíst. Doporučuji. Krásná dětská literatura.

Kniha Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek je v