Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek

Nové vydání oblíbené knížky, která patří do zlatého fondu české literatury pro děti. Přináší řadu jednoduchých pohádek o dětech a o zvířátkách a veselé obrázky Heleny Zmatlíkové. Texty jsou vhodné pro děti předškolního a raného školního věku - k předčítání i k nácviku prvního samostatného čtení.

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/100374/martinkova-citanka-a-dve-klubicka-pohadek-6-vydani-v-emg-3-100374.jpg 4.885
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Knižní klub

Kniha Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek

mol378

Milovaná a hodně očtená knížka mých dětí, doporučuji všem! Laskavé příběhy o Martínkovi a naprosto neotřelé pohádky v obou klubíčkách. Tohle baví kluky i holky od tří do x let.

Richisa

Přečetli jsme s mým synkem... Knihu miluji už od dětství jednak kvůli příběhům a jednak kvůli obrázkům paní Zmatlíkové. V jiném provedení, bych ji ani nechtěla...

los
02.04.2018

Petiška a Zmatlíková (stejně jako třeba Petiška a Miller), ti patří k sobě, kdo by na ty překrásné knihy dětství zapomněl - a na to kouzelné napětí, ať už byl posluchačem, anebo tajně četl pod peřinou sám

a nejradši jsem měl Myšího krále a také pohádku O jablůňce

evke
16.06.2017

Krásná.. Ilustrace parádní, pohádky suprové.. Jako dítě patřila k mým hooodně oblíbeným..

witiko
22.03.2017

Eduard Petiška je dodnes nepřekonaný klasik dětské literatury a tato knížka patří spolu s Alenčinou čítankou mezi jeho nejlepší. Měl úžasný dar vidět svět dětskýma očima a když tuto knihu čtete svým dětem, sami se vrátíte zpátky do dětství. Jedna z nejhřejivějších knih, kde všechno je tak, jak má být a vše je v pořádku. Pohlazení pro dětské i dospělé duše.

Hanule77
23.02.2017

Moje Bible, kterou jsem jako malá překreslovala. Dodnes mám obrázky paní Zmatlíkové moc ráda . Babiččina pohádka byla moje nejoblíbenější. A pak O jabloňce.

Damato
09.06.2016

První kniha , kterou můj syn dostal- a přečetli jsme ji - pak už s oběma kluky- snad tisíckrát. Nádherné pohádky, nádherné ilustrace, díky této a jí podobným knihám začali moji kluci číst daleko dříve, než překročili školní práh a oba mají ke knihám stejně vřelý vztah jako já.

hana1984
08.06.2016

Miluju stále ty ilustrace.

Eduard Petiška
česká, 1924 - 1987