Noc

Noc
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369568/bmid_noc-fZb-369568.jpg 4 1427 1427

Martin Servaz série

Během vyšetřování vraždy na ropné plošině narazí norská inspektorka Kirsten Nigaardová na sérii fotografií. O pár dní později sedí v toulouské kanceláři kriminalisty Martina Servaze, který si snímky se zájmem prohlíží. Je na nich on sám zachycený objektivem nepolapitelného sériového vraha Juliana Hirtmanna. To ale není vše. Na dalším snímku je malé dítě, Gustav. Pro Kirsten a Martina začíná děsivá výprava s ještě děsivějším nepřítelem na jejím konci.... celý text

happy-smile
09.03.2018 5 z 5

Tak jsme se dočkali dalšího pokračování příběhů Martina Servaze. A čekání se vyplatilo, protože to opět byla jízda. Autor přináší opět řadu zajímavých zvratů a nejedou čtenáře nad něčím potrápí a vše opět zakončí pořádnou akční honičkou. Skoro 550 stran a člověk to stejně hltá tak, že má za chvíli dočteno a přál by si, aby toho bylo více.

Peslik
09.03.2018 5 z 5

Opět to nemělo chybu, nebo možná jen jednu.....bylo to krátké :D
Martin Servaz a Julian Hirtmann prostě bez sebe nemůžou být a otevřený konec mi dává naději na nějaké to pokračování.

ankaras
08.03.2018 5 z 5

Když někdo umí psát, tak to prostě umí! Se Zkurveným příběhem jsem se trochu lekla, že autor polevil, ale Martin Servaz je zpátky a ve vší parádě.

gmc84
08.03.2018 3 z 5

Opět skvěle čtivě napsané! Bohužel, pro mne nejslabší příběh s Martinem Servazem.

Matita310
08.03.2018 5 z 5

Skvělé pokračování série s Martinem Servazem. Děj mě velice bavil. Už teď se těším na další díl.

Dardos
08.03.2018 5 z 5

Rekla bych, ze uz je to trosku sci-fi :). Ale i tak dobry, mam knihy Miniera rada. Nemohla jsem se dockat tehle a stejne tak se tesim na dalsi... i kdyz bych si radeji precetla trosku realnejsi dej :).

Lotka
08.03.2018 4 z 5

Napínavý, hezky vystavěný příběh, ale mírně překombinovaný. Zatím nejslabší ze série, i tak, dobrá detektivka.

Irsaf
07.03.2018 5 z 5

Trosku slabší, přesto dobra.

Karelvovsik
07.03.2018 4 z 5

Samotný závěr knihy (události v Hallstatu) mi přišel dost neuvěřitelný, ale jinak byl příběh stejně dobrý jako předchozí knihy s Martinem Servazem. Hodnotím 70%.

lenka666
06.03.2018 5 z 5

Opět super!!!

Dalexa
06.03.2018 5 z 5

To byla jízda! Martin je můj oblíbenec a docela se mi zalíbil i Julian, protože jakoby změknul a projevil nečekaně city. Uvidíme jak to bude dál, každopádně šup šup pane Minier, ať dlouho nečekám.

PrcekPitrísek
06.03.2018 4 z 5

Moje pocity z knihy jsou tak trochu ambivalentní. Na jednu stranu je kniha velice čtivá a děj má ohromný spád, na druhou stranu jsou některé situace a události poněkud překombinované a málo uvěřitelné. Hvězdička navíc za perfektně vykresleného hlavního záporáka.:-)

JezinkaJ
06.03.2018 4 z 5

Dobrý příběh s dobře vystavenou konstrukcí a překvapivý závěr. Kde jinde bych se také mohla dočíst, nač zemřel Gustav Klimt, než v detektivce. I tohle mě na čtení baví, že se neustále dozvídám. Čím méně tu kterou informaci potřebuju, tím lépe si ji samozřejmě pamatuju.
Moc jsem se bavila a nemohla jsem přestat číst. Naštěstí mi choroba neumožnila vstávat z postele. :-)
Julian Hirtmann se stává mým oblíbeným záporným hrdinou. Tak trochu mi připomíná padoucha Hluchého z detektivek Eda McBaina. Otevřený konec mi taky dává naději, že si počtu i příště a na to se těším už teď.

karantena
05.03.2018 5 z 5

Opět skvělé čtení!Ten kdo začíná s touto serií by ale měl začít Mráz,Kruh,Tma,Noc aby mu navazovalo vše tak jak se dozvídá v Noci.Otevřeným koncem nám Bernard Minier sděluje,že bude pokračování.Moc se těším.

AlenaF
05.03.2018 5 z 5

Skvělé, nemohla jsem se odtrhnout, silný zážitek. Doporučuji!

Strnady095
04.03.2018 4 z 5

návrat k Julianovi se povedl...trochu překombinované?...ale jinak skvělé a jedním dechem přečtené

farfalla13

Opět perfektní čtení.

lenysek69
04.03.2018 5 z 5

Přečteno - spíše tedy zhltnuto. Opět dokonalý Minier, úžasný Martin Servaz a s překvapivým zjištěním ještě dokonalejší Julian Hirtmann. Díky. Těším se na další pokračování.

hs777
04.03.2018 5 z 5

Správně jsem tušila, že se od Noci nebudu moct odtrhnout, takže jsem si prozřetelně naplánovala na víkend. Martin Servaz je zpátky ve skvělé formě, konečně se opět objevil i Julian Hirtmann a ještě s překvapením. A ten konec à la chytrá horákyně? Já bych se přimlouvala za pokračování.

iveta3689
03.03.2018 4 z 5

Příběh není tentokrát o vyšetřování zločinu, ale řeší vztahy z minulosti. Raději bych, aby se autor věnoval detektivní lince, ale i tak je kniha hodně dobrá. Dalším minusem je, že Servaz se stává trochu supermanem, které bez úhony přežije všechny zdravotní problémy. Předchozí knížky byly více uvěřitelné, než tato.

detektivní a krimi romány

Bernard Minier