Čarodejnice z bažin I: Baron d'Escarlat

Čarodejnice z bažin I: Baron d'Escarlat https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12169/bmid_carodejnice-z-bazin-i-rkE-12169.jpg 4 30 3

Jedna z řad knih, ve které se nevyskytuje Mark ani Ray, jedná se o příběh z primitivní planety. První díl s názvem Baron d'Escarlat: Frequorské království ohrožují barbarští Godomové. Je třeba se jim postavit a odrazit je. Avšak rytíři bez bázně a hany selhávají, nepomáhá ani kouzlo implantovaného křišťálu. Zachrání království nevzhledný mladík, na kterého by nikdo nevsadil ani zlámaný groš – tajemný rytíř z Hvězdy?... celý text

Romány Sci-fi
Vydáno: , Ivo Železný

Les sorcicres du marais - Le Baron ďEscarlat , 2001

cziss
21.10.2020 5 z 5

Maff
11.01.2016 3 z 5

Autor opět odskočil od hlavní postavy série a opět musím konstatovat, že to byla cesta k lepšímu. I když jen o pověstný slepičí krok. Je to četba pro chvíle, když času není nazbyt a vy se potřebujete odreagovat.

RimmerCZ
16.02.2012 3 z 5

Velmi nenáročné čtení, nicméně poutavé a zábavné. Po této knize jsem sáhl několikrát, zejména když se chystám na delší cesty. Vejde se do kapsy a její přečtení nikdy neurazí.

Jean-Pierre Garen (p)
francouzská, 1932 - 2004