Manželská smlouva

Manželská smlouva https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155959/bmid_manzelska-smlouva-IoC-155959.jpg 4 1385 260

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Bargain , 2012

veronika9761
04.01.2021 3 z 5

Začátek velmi slibnej, ale konec rychle zklouzl do červené knihovny a patosu.

Adris
27.12.2020 5 z 5

Sexy, čtivé. Trochu jak 50 odstínů, s tou domluvou, ale jemnější a "normální" :D

-markéta-
08.10.2020 4 z 5

Hodně jsem přemýšlela jestli dám 5 nebo 4 hvězdičky.
Už na začátku knihy mi bylo jasné, jak to celé dopadne.
Klasický příběh, kdy prostě čekáte na ten váš vysněný konec. Příběh byl velmi čtivý, postavy sympatické, děj plynul rychle. Některé pasáže za mě mohly být více rozvinuté, ale chápu, že by potom kniha nemohla mít 200 stran.
Oddechové čtení, u kterého se doopravdy uvolníte a nepřemýšlíte nad ničím a po dočtení si přejete, aby se něco podobného stalo i vám.
Určitě si přečtu i další díly (až zase budu mít chuť na oddechovou a nenáročnou literaturu).

Shinju
29.09.2020 1 z 5

Rozhodně zklamání. Dávám 1 hvězdičku za první kapitolu.

Nika151
11.09.2020 4 z 5

Jsem trochu zklamaná. Četla jsme od stejné autorky sérii knih Stavitelé a čekala jsme podobnou úroveň. Bohužel tato knížka je o půlku tenčí a je znát, že by si hlavní hrdinové Nick a Alexa zasloužili hlubší popis jejich myšlenek, co je k čemu vede. Konec je romantický, ale zase moc rychlý. Každopádně mám rada tuto autorku, je to mile zamilované čtení, klasika muž, který se nechce zamilovat, ale podlehne a žena, která věří, ze ho změní..přečteno za den, klidně se k tomu vrátím na dovolené:)

johana3160
02.09.2020 4 z 5

Hezke, ctive, oddechovka.

Maruš.D
03.08.2020 2 z 5

Líbí se mi, že má kniha tak akorát stránek. Není to zdlouhavé, nudné čtení, ale pěkná oddechovka na jeden den. Nic náročného a přesto příjemného. Postavy jsou fajn, nikdo mě neiritoval, což je pro mě velké plus!
Knihu na tento způsob už jsem dříve četla a tato autorka není mezi mojí TOPkou, ale určitě to nebylo zlé. Rozesmála mě scéna s malou Taylor, která jako správná holčička umí manipulovat s dospělími, hlavně muži :D

0323
30.07.2020 5 z 5

Rychle přečtená červená knihovna :-)

Vendulik
21.07.2020 3 z 5

Začátek dobrý, prostředek ještě lepší ale závěr teda nic moc. Za mě taková oddechová kniha. Neurazí

Jája92
20.07.2020 4 z 5

Při čtení knih takového druhu, je víceméně jasné, jak nakonec dopadne, a právě ji můžu zařadit mezi ty odpočinkové, které se příjemně čtou.

daniela.kol
10.07.2020 2 z 5

Četla jsem od autorky jen tuhle jednu knihu, už teď ale vím, že další číst nebudu. Příběh jako takový dobrý. Co se mi ale nelíbilo, byl styl psaní. Autorka tam je za vypravěče. Mám radši, když je to z pohledu hlavních hrdinu. Dost mi taky vadilo vyjadřování. Jsem zvyklá a líbí se mi, že erotické romány jsou takové trošku "přisprostle". Autorka na mě často působila jako dáma před důchodem, která se snaží vcítit do lidí 25+ ale ta "stará škola" ji to prostě ne a ne dovolit. Takže podle vyjadřování a slovníku jsem měla často pocit, že všem postavám tam je kolem 50 let.

MarkétaI.
20.06.2020 5 z 5

Od začátku je průběh i konec víceméně jasný. Kniha se čte dobře a rychle. Je to takové oddechové čtení na jedno odpoledne.

Brolly
14.06.2020 2 z 5

(SPOILER) Myslím, že by si autorka s knihou mohla ještě pohrát. Kniha byla velmi čtivá, přečetla jsem ji během jednoho dne, ale když se na to kouknu zpětně, hodně věcí mi tam scházelo. Jistě by stálo za to více rozpracovat Nickovu minulost. Celý ten děj byl zbytečně moc hrr, to samé v závěru knihy, kdy Alexa Nicka opustila a jejich usmíření proběhlo zbytečně jednoduše a bylo o ničem.

petulkapeta
01.06.2020 5 z 5

Pokud se nepletu je to moje prvni kniha od autorky a rozhodně ne posledni,to byl parecek a nejlepší konec to jsem se nasmala :)

Myška43
31.05.2020 5 z 5

Mám ráda, jak autorka píše. Opět krásný příběh plný lásky, podpory, porozumění a odpuštění.

cukrovka
28.05.2020 5 z 5

Odpočinkové romantické čtení - taková pohádka pro romantičky. Občas je potřeba zapomenout na všední starosti.

0249
08.05.2020 5 z 5

Boží knížka.

Ála1968
28.04.2020 3 z 5

Byla to taková jednohubka na odpoledne,ale celkem čtivá.Nebylo to nic závratného,hodně předvídatelný děj,ale kniha se četla dobře a hezky příběh plynul.Jsem zvědavá na další díly,doufám,že nebudou jako přes kopírák.

be_pa
27.04.2020 5 z 5

Celá série je čtivá. Hrdinové jednotlivých knih se znají, v každém dílu se náznakem objevují i ostatní. Část se odehrává v Itálii, kde vše řídí maminka „mama Conte“. Dívky si ženichy přičarují :-). Stejně tak pak i v sérii Hledání.

janina66
08.04.2020 5 z 5

Moc příjemné počteníčko venku na zahradě. Alexa mi byla moc sympatická a Nicholas se svými miliony taky nebyl k zahození. Je asi jasné jak takovéto oddychovky končí. Proto je čteme, abychom zapoměly na všední starosti v těchto dnech.

sex pro ženy

Jennifer Probst