Manželská smlouva

Manželská smlouva https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155959/bmid_manzelska-smlouva-IoC-155959.jpg 4 1385 260

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Bargain , 2012

Nuttelka
30.07.2013 5 z 5

super, knížka mě fakt bavila :-)

v.e.v.er.ka
25.07.2013 4 z 5

Knížka se četla dobře ale kdyby měla trošku rozvinutější a napínavější příběh neuškodilo by jí to... klidně bych jí přidala 150 stran navíc a určitě by pak získala hvězdiček i 5....

Kamilajznik
18.07.2013 3 z 5

Kniha se mi četla dobře, prakticky na jeden nádech. A opravdu je to taková lepší "harlekýnka" :-)

bookcase
16.07.2013 4 z 5

Taková lepší harlekýnka :).

modranka
03.07.2013 4 z 5

Pekná rozprávka pre slečny a dámy. Námet síce nie je veľmi originálny a samozrejme predvídateľný, ale príbeh sa čítal dobre, veľmi vás nenúti premýšľať, vylúdi vám na tvári úsmev pri jednej scéne ku koncu knihy mi od smiechu tiekli slzy. Veľmi dobre zhodnotil knihu nick "trpaslyk", za to som mu dala palček. Jednu hviezdičku som stiahla za to, že autorka použila v texte niekoľko scén prevzatých z amerických filmov, k čomu sa nepriamo priznáva, aby neporušila autorské práva.

smaille
02.07.2013 5 z 5

U knížky jsem si odpočinula, hezky a rychle se čte

trpaslyk
29.06.2013 2 z 5

Čte se dobře, rychle, děj má spád. Obsah odpovídá názvu i barvě obálky - prostě klasická červená knihovna. Za týden už nebudu vědět, o čem to bylo, ničím nevyniká nad ostatní knihy tohoto žánru.

liletka_a
28.06.2013 5 z 5

Tak touto novou knihou jsem úplně nadšená. :) Líbí se mi oba pohledy na věc, je tam podrobně popsáno, jak se cítí Alexa a naopak co prožívá Nick, což je podle mě nejlepší možná volba, protože díky tomu se lépe vtáhnu do děje a celkově vím jak jeden druhého vnímá.;) Takže další plus. Je zábavná, romantická, erotická a příjemně jiskřivá. Já osobně jsem jí přečetla za 2 dny a za mě rozhodně doporučuji a jsem ráda, že jsem si jí zakoupila. Určitě se k ní ještě někdy vrátím. :))

kneslova
28.06.2013 4 z 5

Dávám 4 hvězdy z 5. Je to červená knihovna, což není můj oblíbený žánr, ale čte se dobře a má v sobě něco málo navíc.

Neri
26.06.2013 2 z 5

Od knihy jsem čekala, asi i díky komentářům zde, o hodně víc. Je to velmi nenáročná, oddechová četba, mě ale ničím nezaujala. Je to ten typ knihy, který jeden den přečtu a druhý den už si na ni nevzpomenu. Celkem mě překvapuje i její zařazení do edice Světový bestseller.

chip_dale
26.06.2013

souhlasím s komentáři.. děj nepřekvapí ale neurazí, oddychovka.... nic nového vám to ale nepřinese.....pro mě trochu zklamání, čekal jsem více

Marcia
26.06.2013 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Vtip, napětí, romantika a prostě život. Ze začátku jsem ji brala s rezervou, zvlášť mě zaskočilo, že se střídají pohledy Alexi a Nika, (zvykla jsem si na jeden pohled). Nakonec se to čte dobře, aspon člověk ví co se komu honí hlavou a jejich pocity. Děj sice moc nepřekvapí, ale čtení si určitě užijete, je to příjemné oddechové čtení.

Dith
25.06.2013 3 z 5

Já u knížek preferuji spíše ich-formu, ale tady se mi na druhou stranu líbilo, že vím, co se i Nickovi honí hlavou.
I přesto, že je knížka předvídatelná, čte se dobře. Líbilo se mi, že kniha není jen celá o sexu, ale že se najdou i momenty, nad kterými se člověk může pousmát.
Jako letní oddychové čtení můžu doporučit.

JajaAP
24.06.2013 5 z 5

Tahle kniha se mi moc líbila. Je to velmi čtivě napsaný příběh o lásce. Ikdyž jsem se snažila najít něco, co by mi na knize vadilo, nenašla jsem nic, až na jedinou věc - kniha je velmi krátká. Možná jsem zvyklá ze sérií na mnohem delší čtení, ale i tak si myslím, že by knize 100 stran navíc neuškodilo. Rozhodně bylo o čem psát. Ale jinak moc pěkná knížka a určitě se k ní ještě někdy vrátím.

Lensiiee
24.06.2013 5 z 5

Velmi čtivá kniha. Pro mě tříhodinová rychlovka. Děj Vás ničím nepřekvapí, ale ani neurazí. Kniha je psaná svižně a hlavně vtipně. Já rozhodně doporučuji.

trynitrix
24.06.2013 4 z 5

Víkendová oddychovka do campu :-) aby byl klídek na knihu. Spád děje rychlí šlo by to trochu protáhnout ale asi sem si zvykla na pořádný bichle a tohle byla jednohubka :-D ale jinak se mi kniha moc líbila a jsem zvědavá na další díly.

Lucka.79
22.06.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila, přečetla jsem ji jedním dechem, doufám, že se dočkáme vydání dalších dílů série ....

LibraryGirl
13.06.2013 5 z 5

Úžasná. Vtipná. Romantická. Krásně utíká. Čtená jedním dechem. Možná, že autorka mohla ještě pár stránek přidat. Trošku jsem litovala, že už jsem na konci příběhu. Nechtělo se mi opouštět Nicka a Alex, chtěla bych ještě s nimi něco prožít. Zamilovala jsem si je oba od začátku a moc jsem jim fandila, aby jim to vyšlo:-) Ten konec mě opravdu dojal. Doufám, že vydají pokračování s Maggie a hrabětem.

Morsie
07.06.2013 3 z 5

Knížku jsem dostala dárkem, takže jsem ji chtě nechtě musela přelouskat. Takovouhle romantiku zas tak nemusím, proto pro mě bylo docela překvapením, že se mi knížka zalíbila. A zalíbila se mi opravdu hodně - chvíli jsme přemýšela o tom, že zkusím taky takový rituál na přivábení toho "pravého". Pak jsem to raději vzdala, neboť jsem přesvědčená, že bych spíš vyhořela, než že by přišel milionář. Každopádně čtení téhle knihy nevidím jako promarněný čas. Občas neuškodí nějaké to zpestření v podobě romantiky a happy endu.

Vosahlice
07.06.2013 4 z 5

Hodně dobrá knížka. Přečetla jsem ji takřka jedním dechem. Ne snad proto, že bych byla tak zažraná do romantických příběhů, ale spíš proto, že je to opravdu dobře napsané a hlavně mě zajímal ten příběh! Ten námět je opravdu skvělý a věřím, že nejedna žena by takový "obchod" brala. Prostě příjemné oddechové čtení nesoucí se v duchu boháčů - takže věc mně neznámá :D

sex pro ženy

Jennifer Probst