Manželská past

Manželská past https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181425/bmid_manzelska-past-NZi-181425.jpg 4 935 158

Aby splnil otcovo poslední přání, musí si hrabě Michael Conte najít nevěstu. To by neměl být takový problém, vždyť Michael je rozhodně „žhavé zboží“ – pohledný a multimilionář k tomu. Celá věc má však několik drobných háčků – jednak tak musí učinit hodně rychle a jednak musí jeho „vyvolená“ zapadnout do domácnosti Michaelovy rodiny… která je původem z Itálie. Michael tedy vymyslí bezelstný plán, který navrhne své známé, volnomyšlenkářské a také velmi svůdné fotografce Maggie Ryanové: pokud bude po cestě Milána, kam se zrovna chystá, hrát roli jeho snoubenky, přestane s ní po návratu do USA jednou provždy flirtovat, jak je jeho dobrým zvykem, a bude se také držet dále od její nejlepší kamarádky Alex. Když Maggie souhlasí, ani jednoho z nich by nenapadlo, jakou past na sebe právě ušili…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Trap , 2012

kacaaba
10.03.2014 5 z 5

Druhý díl je jako ten první, moc se mi líbila, milé a příjemné čtení. Má spád, čtenář se nenudí, pořád se něco děje. Odhaluje pocity hlavních hrdinů a jak bojují sami ze sebou.

Laural
09.03.2014 4 z 5

No prostě neuvěřitelná.......
Hledali jste knížku,kde nechybí humor,romantika a zatraceně skvělý příběh?
No tak to jste ji našli XD.

marketsim
07.03.2014 4 z 5

Musím souhlasit s předchozím komentářem. Kniha je pěkná a dobře se čte, ale první díl byl zábavnější.

marsel
01.03.2014 4 z 5

Pěkné, ale první díl byl lepší.

trynitrix
01.03.2014 4 z 5

Kniha na víkend když nemáte co dělat :-) Příběh se mi líbil i když byl předvídatelný jsem zvědavá na další díl.

Lucka.79
01.03.2014 4 z 5

Pokud hledáte knihu u které vypnete a nebudete u ní muset přemýšlet, tak směle do toho ...
Když jsem po této knize sáhla, tak jsem přesně tohle potřebovala a tak se mi příběh i líbil .... přestože po přečtení několika prvních stránek víte, jak kniha skončí .... a i děj je lehce předvídatelný. Dala bych 3*, ale protože mi byla hlavní hrdinka sympatická, dávám * navíc

Lennji
28.02.2014 3 z 5

Na tuto knihu jsem se moc těšila, ale bohužel nesplnila mé očekávání..Manželská smlouva byla daleko lepší! Tohle byl už jen lehký odvar, nepovedená kopie..Ano, přečetla jsem jí během chvilky, četla se hezky, ale líbila by se mi jen v případě, že bych předtím nečetla manželskou smlouvu..

bzdenca
26.02.2014 5 z 5

Krásná, vtipná, dojímavá :)

Michaela91
21.02.2014 4 z 5

Kniha byla čtivá, pvní díl se mi líbil víc ale tento také nebyl špatný. Pohodové čtení před spaním.

machrus
20.02.2014 3 z 5

Budu se opakovat,co tu psali už jiní.Je to prostě 2.díl. A jako vždy jednička byla lepší. Ale prostě oddechové knihy se dají číst vždycky,což si myslím, že Jennifer Probst zamýšlí. Psát knihy, u kterých si (většinou čtenářky) oddychnou od běžného stresujícího dne.

dubakm
19.02.2014 3 z 5

Ale jo, jako oddychovka je tahle knížka dobrá. Sice hodně předvidatelná, ale čte se lehce a k vodě, nebo k chřipce ji můžu doporučit :-)

Nel-ly
17.02.2014 4 z 5

Líbilo se mi to moc, narozdíl od prvního dílu... oni ty přecitlivělé hodné holky a velký zlý arogantní boháči jsou všude, Maggie není nijak hodná a naopak Michael, i když arogantní být zvládne, se taky vymyká ze zajetého stereotypu
jinak je to spíš hloupoučká oddechovka a tak je potřeba ji brát :)

Dadula118
17.02.2014 3 z 5

jako oddychovka dobré.

JajaAP
12.02.2014 4 z 5

Opět hezký příběh s velkou dávkou romantiky a lásky a sexu. Příběh se mi líbil a vzhledem k tomu, že oba příběhy spojuje nejen přátelství hlavních hrdinek, ale hlavně kniha kouzel, bude vám po přečtení manželské pasti jasné o kom bude asi další díl. :-) Už se na něj těším. Super oddechové čtení.

malazluta
11.02.2014 2 z 5

Už z Manželské smlouvy jsem nebyla kdovíjak nadšená, Manželská past je pro mě v úplně stejném duchu - na ukrácení chvíle dobrá, ale to je asi tak všechno.

Angels1
05.02.2014 3 z 5

Po přečtení musím říct, že kdyby spisovatelka zůstala jen u Manželské smlouvy, tak by udělala líp :-) Sice jsem se někde zasmála, některé pasáže se mi líbily, ale celkově jsem čekala něco víc, takže trošku zklamání. Snad nebude Manželský omyl, jedním velkým omylem, jak už název naznačuje a budu mile překvapená :-)

Tétéčko
03.02.2014 2 z 5

Jsem docela zklamaná, protože tento příběh jak kdyby nepsala stejná spisovatelka jako Manželskou smlouvu. Používá červenoknihovnická klišé tak, že jsem se až smála, no spíš posmívala. To, jak mě bavily hádky protagonistů ve Smlouvě, tady už nefunguje. Téma je natolik podobné tomu předcházejícímu, že autorka prostě ani nemůže napsat nic nového. Důvody, proč se k sobě Michaill a Maggie nedostanou, jsou nedostatečné, nelogické a zřejmě jen dobré k tomu, aby se příběh patřičně natáhl. No, ne však můj zájem.

Morsie
28.01.2014 3 z 5

Už jsem četla Manželskou smlouvu, takže jsem byla celkem zvědavá i na Manželskou past. Jasně, asi jsem čekala, že to bude něco podobného - jen v jiném kabátku, ale byla jsem prostě zvědavá!
No nakonec můžu říct, že jsem si původně myslela, že to ani tak dobré nebude. Skoro mě to bavilo víc, než samotná Manželská smlouva - a že to byla fakt dobrá kniha.
Každopádně co mě nejvíc pobavilo, je fakt, že na sebe knihy navazují. Meggie je sestrou Nicka z prvního dílu trilogie. Líbí se mi, že se postavy znají a že je to zkrátka volné pokračování.
Není to něco tak extra světoborného - to by snad ani nikdo nečekal - ale je to příjemná oddechovka s lehce erotickým nádechem. A někdy jsou takové knížky prostě nejlepší...

pro ženy Itálie romantika

Jennifer Probst