Manželství s cizincem

Manželství s cizincem https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261396/bmid_manzelstvi-s-cizincem-261396.jpg 3 22 7

John Bexley a Mary Flemingová se na přání svých rodičů vezmou. Jen několik týdnů po svatbě je John povolán k účasti na vládní misi do Číny. Po dlouhých dvou letech se vrací domů, ke své stydlivé a přizpůsobivé manželce, ale ta se mezitím změnila v sice přitažlivou, ale panovačnou ženu. Zdá se, že jejich manželství nevydrží. Naštěstí Mary naváže příznivé společenské styky a začne si cenit svého výjimečného nadání. John získá užitečné informace pro svou tajnou práci a prokáže službu samotnému ministrovi. Jejich vztah by se mohl otevřít vzájemnému obdivu, podpoře a rozkoši, dají mu oba šanci?... celý text

rampapa
13.01.2023 5 z 5

Nádherný příběh. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

LilianaFalcon
15.02.2019 1 z 5

Tak nudné, že jsem to ani nedočetla.

helenkan
08.07.2018 1 z 5

Už jsem četla lepší.

liletka_a
04.04.2018 2 z 5

Opravdu se jedná o vcelku nudný příběh. Sice jsem ho dočetla, ale místy jsem přeskakovala. Myslím, že jména John a Mary se k nim naprosto hodí, nudná jména pro nudné postavy. Skoro jako manželé po ''20ceti letech''. Zápletka skoro neviditelná a víc se toho o knize asi říci ani nedá.

munka
27.02.2018 2 z 5

Celový dojem nič moc. Zdĺhavý začiatok, žiadna romantika a ku koncu snaha o napätie, ktorá nevyšla. Nakoniec som to zo zásady dočítala. Ale aspoň obálka je pekná.

alnahu
20.12.2017 1 z 5

Tentokrát se přikláním ke komentáři karamelky ,tato kniha je opravdu zdlouhavá a nezáživná . Knihu jsem tentokrát dočetla pouze do poloviny.

karamelka57
12.10.2017 1 z 5

Ach jaj.... nechcem nikoho odradiť, ale mne toto prišlo veľmi slabé, nezáživné, nudné a chvíľami som mala pocit, že to hádam ani nedočítam... príbeh o ničom, tri štvrtiny knihy je to o tom, ako on chodí do práce a ona je doma...viackrát sa mi stalo, že mi unikol text, síce som čítala, ale myšlienkami som bola úplne inde... posledná štvrtinka ma trochu viac zaujala, ale naozaj len trochu.... príbeh nudný, iskrenie žiadne, zápletka slabučká až žiadna..... takže som sa doslova natrápila a vydýchla si, ked už bol koniec... musím teraz siahnuť po nejakej osvedčenej autorke, ktorá nesklame a troška ma vtiahne do príbehu.

Anglie malířství láska 19. století manželství nebezpečí

Jane Ashford
americká, 1948
2013  66%Čestný muž
2013  59%Gwendelina
2015  58%Manželství s cizincem
2016  60%Múdra a bohatá
2015  44%Jedna svadba nestačí

Kniha Manželství s cizincem je v