Manželovo tajemství

Manželovo tajemství
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408909/bmid_manzelovo-tajemstvi-BaD-408909.jpg 4 2898 2898

2. vydání. Moje drahá Cecilie, pokud tohle čteš, tak jsem už mrtvý… Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeho nejhlubší temné tajemství – něco s potenciálem zničit nejen život, který jste společně vybudovali, ale i životy druhých.. Představte si tedy, že jste narazila na takový dopis, ale váš manžel stále žije... Otevřete ho? Cecilia Fitzpatricková má všechno, co by si člověk mohl přát; je úspěšná v práci, oblíbená mezi lidmi a především má tři krásné dcery a spokojené manželství. Její život je řádný a neposkvrněný jako její domov. Dopis jejího manžela, který měl být objeven až po jeho smrti, ale všechno změní...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Husband´s Secret , 2013

lenuskav
04.04.2020 2 z 5

no..nic moc. Spoustu věcí sem pak už přeskakovala,protoze to bylo to samý dokola

andrea1378
03.04.2020 1 z 5

Kniha mne bohužel vůbec nebavila. Děj byl hodně překombinovaný, postavy a časové přeskoky se v příběhu střídaly jak na běžícím páse.

verun.ne
01.04.2020 3 z 5

Ze začátku bylo těžší orientovat se ve jménech a příbězích (v jiných knihách to má lépe zpracované, ale jedná se o začátky tvorby, takže když člověk začne tímto je to lepší, já dostala první do ruky sedmilhářky, které jsou báječné). Po přečtení více knih od Liane si člověk zvykne na styl a způsob vyprávění a může vystopovat určité charakteristiky postav, které se objevují pravidelně ve všech knihách.
Místy bylo čtení ale velmi zdlouhavé, kdyby došlo ke zkrácení, kniha by možná získala větší dynamiku a spád. Téma a zpracování je fajn, ale autorka má lepší knihy. Určitě ale stojí za přečtení.

Janinho
29.03.2020 3 z 5

Čekala jsem větší bombu, kniha se mi dobře četla, ale pocit mám průměrný..

Jana92
28.03.2020 2 z 5

Knihu jsem zacala cist na doporuceni,ale bohuzel jsem knihu musela odlozit nedoctenou.Na me tam bylo moc jmen ve kterych jsem se zacala ztracet a po case jsem zjistila ze jen ctu text,ale pribeh vubec nevnimam...

lenka.plaszova
22.03.2020 2 z 5

Závěr knihy byl fajn, hned se mi vybavilo cosi o karmě. Epilog s "co by, kdyby" už mi v knížce připadaly navíc, jedna informace šokující, zbytek nehodící se. Celkově jsem čekala od titulu víc. Osobně jsem postrádala napětí i dramatičnost, vadily mi dlouhé odstavce o ničem a možná je škoda, že kniha nemá poloviční počet stran.

Arlienen
14.03.2020 3 z 5

Bylo to příjemné oddechové čtení po Sedmilhářkách.

Kyparis
13.03.2020 3 z 5

Ze začátku mi chvíli trvalo, než jsem se začetla a než jsem jsem se trochu zorientovala, ale jinak děj pak byl zajímavý. Taky nejsem zvyklá na psaní formou třetí osoby, ale nakonec jsem si na tenhle styl taky zvykla :-)

Tereyciiik
07.03.2020 3 z 5

Třetinu knihy mi trvalo, než jsem se začala orientovat v lidech a zjistila kdo je kdo. Nijak zvlášť se mi kniha nelíbí, čtu ji spíš z donucení, ale tím nechci nikomu knihu hanit. Pouze mě nezaujala, na to jaké byli recenze. Jsem zvědava na druhou knihu co jsem dostala.

3nitka
27.02.2020 3 z 5

Knihu som mala požičanú, ešteže tak:)
Nie, nejako ma nezaujala, dočítaná s vypätím síl.

lacinq
20.02.2020 5 z 5

Wau, tak z téhle knihy jsem nadšená, mnohem lepší než Sedmilhářky. Skvělá zápletka a vyústění. Už toho bylo napsáno hodně, tak nebudu opakovat. Jen je třeba překonat první třetinu než se začnou zdánlivě nesouvisející příběhy spojovat.

AnnaR.
18.02.2020 5 z 5

Přesně ten typ knihy, co se dobře čte a baví od začátku do konce

andrea7191
13.02.2020 4 z 5

Tato kniha stojí za pozornost. Zpočátku jsem si myslela, že půjde o "dámské" čtivo, ale čím dále jsem se dostávala, tím více mě to pohlcovalo a ve finále mohu říct, že jsem byla překvapená finálním rozuzlením.

Pianistka
12.02.2020 1 z 5

Nevím, na základě recenzí jsem čekala od knihy více. Náročnějšího čtenáře kniha patrně nenadchne. Zajímavých zápletek bylo poskrovnu, závěr byl předvídatelný, nejvíce se mi líbil asi krátký epilog, přiměje čtenáře k zamyšlení nad vlastními cestami osudu.

denisa8946
08.02.2020 4 z 5

Kniha se mi dobře četla, líbilo se mi postupné propojování dějových linií. Je to jiný žánr, než na jaký jsem zvyklá a přesně takovou změnu jsem potřebovala. Tento napínavý příběh doporučuji. Určitě to není poslední kniha, kterou si od této autorky přečtu.

Bonbonierka
27.01.2020 3 z 5

Ctiva kniha se zajimavym tematem, autorcina vydarena kniha, je vice napinava nez jeji dalsi spolecenske romany...

Jess106
22.01.2020 5 z 5

Knihu jsem táhla na dovolenou u moře, taková oddechovka, přesně něco takového jsem od ní čekala a moc mě bavila.

0323
11.01.2020 4 z 5

Na zacatku jsem se s ní trochu prala a měla zmatek v postavách ???? v pulce tak nejak pospichala, ale ke konci..."oko za oko" me dostalo ???? ...urcite od teto autorky zkusím dalsi ????

crazyslunicko
10.01.2020 4 z 5

Wau. Tak tohle manželovo tajemství jsem opravdu nečekala. Byla jsem v šoku, jak něco tak strašného může někdo udělat. Tess vyřeší manželskou krizi tím, že odjíždí na pomoc k mámě a nechá svého manžela se sestřenicí svému osudu. Snaží se to nějak zvládnou a nechce, aby to zanechalo nějaké následky na jejím synovi Liamovi. Potkává v rodném městě i svou dávnou lásku. Rachel je pořád patlá v tom, kdo zabil její dceru. Ani v podstatě nežije, jen tak přežívá a stará se o malého vnoučka, který se ji za chvíli odstěhuje i s rodiči do New Yorku. A Cecilie najde ten nešťastný dopis...

První dojem z knížky byl, že jsem se nemohla pořádně začíst, ale od první třetiny měl děj takový spád, že jsem se nemohla odtrhnout. Rozuzlení na konci bylo překvapující.

PetraParmova
07.01.2020 5 z 5

Krásná kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem.