Manželé odvedle

Manželé odvedle
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481545/bmid_manzele-odvedle-EO1-481545.jpg 4 5015 5015

Dramatický „rodinný“ psychothriller s nečekanými zvraty do poslední stránky. Vaši sousedé nechtějí, abyste vzali svou šestiměsíční dcerku k nim na večírek. Bydlíte hned vedle, zapnete tedy dětskou chůvičku a každou půl hodinu ji chodíte zkontrolovat. Když jste ji viděli naposledy, vaše holčička spala. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Místo ní přichází policie a prohlíží celý váš dům. Kdo ví, co tam všechno najdou. Kdo ví, co se děje na opačné straně zdi. A čeho všeho jste schopní, když vás přinutí bojovat za život svého dítěte... Manželé odvedle učinili ze Shari Lapeny jednu z nejúspěšnějších autorek thrillerů posledních let. Vyšli ve 37 zemích.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Couple Next Door , 2016

Janniska
18.04.2017 3 z 5

Velmi napínavá kniha od začátku do konce.Líbilo se mi postupné odkrývání charakterů postav.Trochu mi vadilo autorčino skánání od postavy k postavě v jednotlivých kapitolách a velmi stručný popis vyšetřovacího detektiva.Celkově na mě kniha působila dobře.

zdehan
18.04.2017 5 z 5

Kniha vás zaujme od začátku a nepustí až do konce za mě 5 hvězdiček mužu jen doporučit.

Barsine
18.04.2017 4 z 5

Knihu jsem slupla za 2 dny, začátek dobře navnadil a příběh nezklamal.

Připodobnila bych to asi knize Zmizelá od Gillian Flynn, to jak jsou zde vykresleny pohledy každého aktéra zvlášť.

Nika_holo
18.04.2017 5 z 5

Naprosto neskutečný příběh, drží od první stránky až do poslední a není možné od knížky jen tak odejít!

Skvělá linie příběhu, spousta nečekaných zvratů.

Joges
17.04.2017 3 z 5

Dobře napsaný thriller. Jednotná dějová linka, přímé vyprávění bez zbytečných odboček, vzrůstající napětí a samozřejmě časté zvraty. Autorka si s dějem pohrává a vy se nestačíte divit, kam až zajde. Přiznám se ale, že mě příběh rodiny v nesnázích zase až tolik neohromil, kolik podobných námětů tu už bylo. Nebudu ale knihu shazovat či snižovat, uznání si jistě zaslouží.

Ankavi
17.04.2017 5 z 5

Vynikající thriller s několika dějovými zvraty. Na tomto díle se mně líbilo to, že příběh je vyprávěn velmi nekomplikovaně, nemá mnoho postav a po zdánlivě jednoduché linii se táhne stupňující se napětí. Skoro mně bylo líto, jak kniha ubývá, protože sjems e od ní téměř nedokázala odtrhnout. Kéž by takových vycházelo víc!

Peace
17.04.2017 4 z 5

"Všichni něco předstírají, všichni si hrají na něco, co nejsou. Celý svět stojí na lžích a klamu."

Na knihu jsem se moc těšila a byla zvědavá, zda dostojí slibům masivní reklamy. A musím říct, že thriller to je opravdu slušný, při jeho čtení budete napnutí do posledního písmenka ;o)

zuzurana
17.04.2017 5 z 5

Zo začiatku som mala strach, že som sa zase nechala zlakať reklamou...zdala sa mi taka nudna a divna.. ale pak po par stránkach ma kniha zaujala... zaujala ma hlavne tým, že mala zaujímavý dej a vždy ma dokázala kniha prekvapiť. Až do poslednej stranky som nemohla byť úplne istá, že je to konečne koniec a nič sa nové nestane, alebo nové nedozviem... prekvapilo ma, že každý tam mal svoje tajomstvo a lžu... proste odporúčam prečítať každému, kto nad touto knihou váha

Mermaida
17.04.2017 4 z 5

Jeden z mých prvních thrillerů - a jsem nadmíru spokojená. Četla se s lehkostí, neobešla se bez napětí a zvratů. Nechtělo se mi od knihy odtrhnout. Jen ten konec už byl až moc dramatický (dle mého skromného názoru). Každopádně skvělé čtivo - doporučuji!

gossipavlina
17.04.2017 4 z 5

Kniha má spád, je čtivá, ale za knihu roku bych ji nepovažovala. Ale asi to bude stylem, který mně neseděl úplně na 100%. Ale měla jsem přečteno rychle, odtrhnout jsem se nemohla. Řekla bych, že bude nezapomenutelná spíš tou zápletkou. Při představě, že by mi někdo unesl dítě :-X

Minnie85
16.04.2017 5 z 5

Skvělá kniha plná absolutně nečekaných zvratů, která Vás od začátku až do konce prostě nepustí.

oolinkaa
16.04.2017 5 z 5

Sama mam 14mesicni miminko, takze tema pro me jak delane..jako wau, za den precteno, neslo se odtrhnout..stale jsem netusila, jak to dopadne s mimcem..ve finale jsem byla prekvapena jak to cele dopadlo, najednou se to otocilo o 180stupnu..fakt necekane..a za me super..necham se prekvapit, s cim se autorka dal vytasi

Surmei
16.04.2017 5 z 5

Jen co jsem si přečetla těch pár vět, o čem kniha je, věděla jsem jedno - musím ji mít. Druhý den jsem se pustila do čtení, dokonce i když u nás byla návštěva. Nemohla jsem odolat. Nešlo to. Byla jsem pohlcena příběhem a snažila jsem se odhadnout pachatele, nepovedlo se mi to. V závěru knihy se příběh stočil úplně jiným směrem než podle mě kdokoli čekal... A ta poslední stránka byla prostě třešnička na dortu plného nečekaných zvratů.
Stručně řečeno wow, 5 hvězdiček a honem jdu knížku půjčit dál :-)

Láďa92
14.04.2017 5 z 5

Parádní kniha, která se čte jedním dechem a nemá jediné hluché místo a ve které žádné postavě nemůžete věřit. Ze závěru knihy mě zamrazilo. Tady nejde jinak, než hodnotit plným počtem.

aja0661
14.04.2017 5 z 5

Precteno jednim dechem! Me se moc libila, do posledni chvile jsem netusila, kdo je vlastne unosce. Za me plny pocet!

Silwinka87
14.04.2017 5 z 5

Výborná kniha, velmi čtivá,plná zvratů s nečekaným koncem. Přečetla jsem ji za jeden den. Doporučuji.

Kate S.
14.04.2017 5 z 5

Kniha se moc hezky četla, zajímavý příběh i nečekaný závěr. Doporučuji k přečtení, kdo má rád napínavé detektivní příběhy ;-)

4xbabča
14.04.2017 5 z 5

Myslím, že na první knihu autorky je to dobré dílo. Příběh je čtivý, napínavý s překvapivým závěrem. Moc pěkně se to četlo.

MarieH
13.04.2017 3 z 5

Můj názor je stejný jako sebemi, začátek je skvělý, čtivý, hltala jsem stránky a potom přijde zlom, je z toho tuctový příběh i když takový konec jsem nečekala.

sebemi
13.04.2017 4 z 5

Moc dobře napsané, až do půlky jsem byla napnutá, jak struna a podezřívala jsem všechny. Myslím si, že uškodilo prozrazení pachatele v půlce knihy, potom už mi to přišlo lehce odhadnutelné. Co mě ale dostalo, byl závěr, ten jsem opravdu nečekala a dlouho jsem ještě na něj myslela.