Manželé odvedle

Manželé odvedle https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481545/bmid_manzele-odvedle-EO1-481545.jpg 4 5004 5004

Dramatický „rodinný“ psychothriller s nečekanými zvraty do poslední stránky. Vaši sousedé nechtějí, abyste vzali svou šestiměsíční dcerku k nim na večírek. Bydlíte hned vedle, zapnete tedy dětskou chůvičku a každou půl hodinu ji chodíte zkontrolovat. Když jste ji viděli naposledy, vaše holčička spala. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Místo ní přichází policie a prohlíží celý váš dům. Kdo ví, co tam všechno najdou. Kdo ví, co se děje na opačné straně zdi. A čeho všeho jste schopní, když vás přinutí bojovat za život svého dítěte... Manželé odvedle učinili ze Shari Lapeny jednu z nejúspěšnějších autorek thrillerů posledních let. Vyšli ve 37 zemích.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Couple Next Door , 2016

jajcak
25.08.2022 3 z 5

První polovina dobré, vypadalo to na zajímavý thriller na netypické téma. Četla jsem ji jedním dechem. Druhá polovina zklamání. Předvídatelné rozuzlení. A ten závěr, to už bylo opravdu moc. Ale četla se moc dobře.

lambrija
17.08.2022 4 z 5

Za mě takový spíš lepší průměr. Líbí se mi autorčin styl psaní, krátké věty, žádné zamotaniny. Překlad taky fajn. Napínavost děje jsem si zkazila sama, protože jsem neodolala mému nešvaru nahlížet dopředu :-) Zápletka zajímavá, čtení mě bavilo, ale že bych si u toho kousala nehty napětím, to zas né.

chrastova.m
11.08.2022 5 z 5

Perfektní příběh, přesně co od napínavého thrilleru očekávám. Bezvadně napsáno, příběh sice zamotaný, ale ne tak, aby se člověk sám do něj zamotal :-) člověk při čtení čeká na rozuzlení, které se ale stále oddaluje, protože se dostávají na povrch nové a nové informace. Za mě super čtení a určitě šáhnu po dalších titulech autorky.

helenkan
27.07.2022 5 z 5

Napínavý jak kšandy. Opět pěkně zamotaný a vymyšlený příběh. A když se konečně objeví podezřelý, bum a všechno je jinak a v hlavě mám zas guláš. Konec rozhodně nečekaný, jako vždycky. :-)

Nevr
23.07.2022 5 z 5

Po dlouhé době kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Zápletka perfektně vymyšlená, i když postupně předvídatelná, ale stejně musíte číst, jak to tedy bude. Za mě palec nahoru a jdu mrknout po dalších knihách autorky.

malýčtenář
23.07.2022 5 z 5

Další bezvadný příběh plný napětí a zvratů. Opět autorka nezklamala. Jdu ihned na další knihy.

veronika9761
19.07.2022 4 z 5

Napinak jako blazen. Konec malilicko nezapada, ale celkove za me fajnovka.

Michelle.Bee76
18.07.2022 5 z 5

Vážení, tak toto byla jízda!!! Byla to neskutečná knížka a nedalo se od ní odtrhnout. Závěr knihy tu některé rozesmutnil, ale mně osobně se nesmírně líbilo, jak knížka skončila. Úplně skvělý závěr ! Je to moje první kniha od spisovatelky Shari Lapena a bojím se, zda ty další od ní budou také tak napínavé, chytlavé a plné zvratů, u kterých si budete nahlas říkat "noo týý joo!" . Knihu jsem přečetla za jeden den. A za sebe doporučuji.

ruzenka8973
16.07.2022 2 z 5

Čekala jsem víc... Za mě konec úsměvný...

netopýrek1985
13.07.2022 4 z 5

To jako vážně. Mě se to moc líbilo děj byl pořád napínavý a ten konec docela překvapující

lil320
12.07.2022 2 z 5

Upřimně jsem po těch pochvalných recenzích čekala daleko více. Jak níže řečeno,taky jsem přeskakovala, děj nebyl moc překvapivý, dost předvidatelný.

elki
03.07.2022 5 z 5

Napínavé čtení, přečetla jsem za krátkou dobu, konec byl překvapivý.

Emma27
25.06.2022 3 z 5

Kniha je takova pruměrná,čtivá konec me trochu prekvapil.

Edona
15.06.2022 4 z 5

Paradoxně jsem Manželé odvedle četla jako jednu z posledních od S. Lapeny, které mi zbývaly přečíst. Kniha je čtivá, napínavá a zvraty rozhodně můžete čekat v průběhu celého čtení, konce nevyjímaje. Doporučuji.

brunettlibrary
14.06.2022 5 z 5

Kniha je skvělá, která se četla sama. Držela mě napnutou po celou dobu čtení a konec jsem dopředu neodhadla. Musím říct, že jak se děj kroutil, tak se mi měnil i názor na postavy. Takže nemůžu říct, že jsem je měla jen ráda nebo jen nerada. Skvělý triller, doporučuju!

KnihoSny
08.06.2022 5 z 5

Ze začátku jsem si říkala že jim to patří že malé miminko se ne nechává bez dozoru.....Ale když pak člověk poslouchal dál a dál a začnou mu docházet věci tak pak se staví na stranu matky pak zas otce pak se to za mota a konec nikdo ne čekal :D teda aspon já ne :D

dasha0306
31.05.2022 4 z 5

První část knihy se mi táhla, prvních sto stran mi vůbec neutíkalo a říkala jsem si, co, na té knize ostatní mají. Ale poslední třetinou jsem byla tak pohlcená, že jsem ji vzala na zátah. A ač jsem se k závěru už věděla, jak to je a může to dopadnout, protože indicií bylo dost, tak i tak to ve mě budilo napětí.

knihomolkaMist
28.05.2022 5 z 5

Uuuf! Shari to umí! Neskutečný psycho thriller, který mě na konci, ostatně jako všechny knížky Lapeny, nechal s ústy dokořán. Včele doporučuji :)

klarat13
26.05.2022 3 z 5

Tato knížka od autorky mi přišla utahaná a zdlouhavá. Ani mě vlastně zvlášť nepřekvapilo jak to dopadlo. Od půlky knížky jsem přeskakovala a těšila se na konec.

Lexie321
25.05.2022 4 z 5

Kniha bola super ale od dokonalosti ju podľa mňa delili tie posledne 2-3 strany, ktore to aspoň pre mňa dosť pokazili. Kniha sa čítala ľahko, dej bol zaujímavý a postavy realne. Zvrat bol super ale ten koniec ma vôbec nenadchol.