Něžná rebelka

Něžná rebelka https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225983/mid_malory-family-nezna-rebelka-7C1-225983.jpg 4 237 32

Malory Family série

Mladá skotská šlechtična prchá před svým zákeřným bratrancem do Londýna a doufá, že tam najde manžela, který by ji ochránil. Podaří se jí uniknout všemožným nástrahám a šťastně se vdát?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Tender Rebel , 1988

Ivusak7
21.07.2017 5 z 5

Další ze skvělých příběhů ze série
Malory Family. Anthony a Roslynn skvělý pár. Knížku jsem četla a nemohla se odtrhnout.

keiko33
24.05.2017 5 z 5

Znova to bola paradna jazda, hoci ma Roslynn s tou jej tvdohlavostou stvala, ved Anthony bol zlaticko. Co uz, my zeny sme nepoucitelne, aj ked mame to najlepsie rovno pod nosom, nevidime to:)

LilianaFalcon
15.03.2017 3 z 5

Moc pěkné, ale ta její podezřívavost a obviňování mě pěkně štvaly.

helenkan
06.08.2016 5 z 5

Opět skvělý díl ze serie o Maloryových. Tuhle familii fakt miluju.

avalonek
19.05.2016 5 z 5

Prostě mě to uchvátilo.Byl tam vtip,napětí,láska.Akorát mě trošku štvalo,jak někdo nedokáže ustoupit před pravdou.Ale jinak sem to zhltla,až mi bylo líto,že už jsem zase na konci.Moc hezké čtení.

moudivlacek
02.01.2016 5 z 5

Napravení smyslného hříšníka v láskyplného muže, proč ne? Ale předtím je plno nedorozumění, plno setkání dvou hrdých a divokých srdcí, ani jeden nechce ustoupit, i když srdce říká něco jiného. Ale nakonec vše vysvětleno a znovu vyjde na svět pravda pravdoucí - láska je mocný lék srdcí.

jaja1989
27.05.2014 5 z 5

Tuto knihu jsem četla až po bouřlivém objetí, ale to nevadí i tak je to zážitek.

miruska1
25.07.2013 5 z 5

Ďalšia dobra kniha od tejto autorky.

belia7
31.03.2013 5 z 5

Druhý diel v poradí o rodine Maloryovcov :) pre mňa asi najlepšia kniha z celej série. Vtipné dialógy, trošku napätia a neodmysliteľná príťažlivosť medzi hlavnými postavami. Je zábavné sledovať ako sukničkár, ktorého už asi nič neprekvapí sa na prvý pohľad zaľúbi do Škótky. A opäť, krásny, nezávislý a arogantný chlap je skrotený neobyčajnou ženou.

kika 13
18.01.2013 3 z 5

Pohodové čtení a dobrý konec.

Kaety
02.01.2013 4 z 5

Kniha se četla lehce a je zde více romantiky, než v předcházející knize této série.Je pěkné sledovat bratrské škádlení mezi bratry Antonhym a Jamesem.

suzan
02.07.2012 5 z 5

Kniha, ktorú čítate jedným dychom. Vtipná, dobrodružná, romantická. Vrele doporučujem.