Bouřlivé objetí

Bouřlivé objetí https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/9961/bmid_bourlive-objeti-Hdh-9961.jpg 4 251 32

Malory Family série

Georgina Andersonová, které zažila v Anglii hořké zklamání, se snaží co nejrychleji vrátit opět do Ameriky. Nepočká ani, až do londýnského přístavu dorazí některá z lodí jejich pěti bratrů, a v přestrojení za plavčíka se vetře na loď okouzlujícího, ale nebezpečného kapitána Jamese Maloryho. Lord James, bývalý pirát a černá ovce rodiny, přísahal, že se nikdy neožení. Ale když se ocitne uprostřed oceánu s neodolatelnou a odvážnou kráskou, jeho přesvědčení se začne otřásat. Georginini bratři však přesto neponechají nic náhodě a pod pohrůžkou smrti Jamese donutí, aby se s jejich sestrou okamžitě oženil. Nedobrovolný novomanžel si odveze nevěstu zpátky do Anglie. Nedorozumění pokračují ještě dlouho po svatbě, než si Georgina i James uvědomí, že jeden druhého opravdu milují.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Gentle Rogue , 1990

dudunka
11.06.2016 5 z 5

Úžasná kniha vtipné dialogy na "Cihlovou zeď" jen tak nezapomenu! :D

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Krása a romantika, doporučuji.

jaja1989
27.05.2014 5 z 5

naaaaadheraaaaa

Verca Pher
26.08.2013

Nadherna kniha..Jamile ji ctu,nevidim,neslysim nic kolem sebe :-))

miruska1
03.07.2013 5 z 5

Čakala som viac,alebo skor niečo ine. Ale aj napriek tomu to bolo zaujimave čitanie. Kniha sa mi pačila.

belia7
31.03.2013 5 z 5

Tretí diel série o Maloryovcoch je podľa mňa veľmi vydarený, pútavý, vtipný :) James je proste super vymyslený knižný hrdina. Dobre som sa nasmiala keď James predstieral, že nevie, že je Georgina dievča a pritom ju zvádzal :) hoci Georgina ako nevinné dievča netušila, že po kapitánovi túži :)))

liletka_a
23.03.2013 5 z 5

Tak tato knížka je božská. :) Přečetla jsem jí o víkendu jedním dechem. Byla vtipná, romantická a měla správný šmrnc. Určitě se k ní ještě někdy vrátím. :)

marijko
13.03.2013 5 z 5

Další svůdce z rodiny Maloryových, kterému ženy padají k nohám.... Až jednou přeskočí jiskra a začne platit: CO SE ŠKÁDLÍVÁ, TO SE RÁDO MÍVÁ" - kniha má nádech romantiky, šibalství, vzrušení, humor. Třetí v řadě této série a opět moc dobrá.

Kaety
22.02.2013 3 z 5

Na tuto knihu jsem byla velmi natěšená, ale bohužel mě maličko zklamala, čekala jsem asi víc.
Jinak patří určitě k těm lepším od Johanny Lindsey.

jozefinka
03.04.2012

Uzasna kniha ale ja by som od nej kazdu knihu citala este raz :)

pirin
06.01.2012 5 z 5

Pro mne jedna z nejlepsich knih od Lindseyove. Romantika jak ma byt - laska, piraty, prevlek, bezvadny humor, vse nadherne sladeno... vysledek je roman , ktery jsem cetla aspon 5x...mozna i vice:-) Mos rada se k nemu vracim.
Vrele doporucuji pro romanticke dusicky, super cteni :-)

netty.vanity
21.10.2011 3 z 5

Pamatuji, jak jsem se u té knihy nasmála a zároveň se nemohla dočkat, až pravda vyjde najevo. Vhodné opravdu jen pro romantické dušičky.

Anglie 19. století romance historické romance

Johanna Lindsey