Má rád hudbu, rád tančí

Má rád hudbu, rád tančí https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42584/ma-rad-hudbu-rad-tan-42584.jpg 4 133 36

Psychopat, který se nedokázal vyrovnat s traumatem z dětství vraždí mladé dívky, se kterými se seznamuje na inzerát. S výjimkou první vraždy zůstávají dívky nezvěstné, vrah je ukrývá na svém rozlehlém pozemku. Role detektiva se ujímá Darcy Scott, mladá podnikavá žena, jejíž nejlepší přítelkyně patří rovněž mezi oběti, nespokojená s pátráním policie a proto se pustí do pátrání sama na vlastní pěst i za cenu rizika... Kniha se odehráváv současném NY a s hrdinkou projdete nejrůznější zajímavá místa a prostředí a má všechny atributy dobré detektivky, rychlý spád, akční děj, do poslední chvíle široký okruh podezřelých. Dobro nakonec zvítězí, padouch, který je navíc škodolibý a pozůstalým po obětech posílá s odstupem času balíčky s upomínkou na jejich blízké, je dopaden. Chtěli byste vědět, kdo to byl? Přečtěte si tu knihu nebo se podívejte na film - byla stejně jako i jiné knihy autorky zfilmována.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Odeon

Loves Music, Loves To Dance , 1991

hatuli
09.04.2016 5 z 5

Líbila se mi, ze začátku jsem se trochu ztrácela, podobné jména postav, dost to mátlo.Čtivá, napínavá kniha.

Evka27
06.04.2016 5 z 5

Toto byla asi před 15 lety moje 1.MHC a chytla jsem se a už nepustila.

Aknel26
23.02.2016 4 z 5

Dobrá a opravdu čtivá detektivka, na tu první, kterou jsem od autorky četla (Pamatuj na mě), ale neměla, z té jsem byla úplně hotová. Na téhle knížce, upozorňující na úskalí schůzek na inzerát, jsem našla dvě chyby - jednak je to velké množství postav potenciálních vrahů (navíc s docela podobnými jmény), druhak poněkud toporný překlad. (Pobavil mě Hamburgerový král neboli Burger King.)

Channach
08.02.2016 4 z 5

Skvělá detektivka! Recenze v záložkách. :-)

ewi
11.02.2015 4 z 5

vyborne napisana detektivka, skoda, ze v aktualnej dobe uz trosku neaktualna :) ...no Clarkova ako autorka je fakt skvela, nesklame.

Kveta59
12.01.2014 5 z 5

Tak jako všechny knihy od této autorky velmi čtivé, napínavé až do konce.

marty77
08.01.2014 4 z 5

Super napinave cteni.

Jack Bauer
25.11.2013 5 z 5

Přečteno jedním dechem, od začátku velmi napínavé jak už to u této spisovatelky bývá zvykem.

kikina28
17.11.2013 2 z 5

Jediná autorčina kniha, kterou jsem v polovině odložila, ztrácela jsem se v množství jmen a když jsem nalistovala konec, kdo je vrahem, jméno jsem musela v knize hledat. Jinak ostatní mnou přečtené knihy doporučuji.

zelwa
17.10.2013 5 z 5

Skvělá kniha, kterou sem četla už dávno. Detektivek je spousta, ale tahle zvedla laťku v mém výběru detektivek.

Janaf
06.07.2013 5 z 5

Autorčin způsob psaní se mi líbí.Ze začátku jsem se také trochu ztrácela v množství jmen ale knížku bych určitě neodložila.
Líbila se mi, dobře se čte a doporučuji

Luca287
22.10.2012 5 z 5

Super, napínavý příběh... přečteno jedním dechem... :-))) skvělé...doporučuji!!!

skulenka
16.03.2012 3 z 5

Dobrá detektivka, ale ne až tak napínavá. Od této spisovatelky moje první knížka, co jsem četla. Příběh, téma dobré, i když jsem se občas ztrácela v množství jmen a osob, které tam vystupují.

bovinka
25.01.2012 5 z 5

Knížku vřele doporučuji, je lepší a tajemnější než film. Já osobně jsem byla nadšená. Myslím, že na aukru by se sehnat dala:-)

sidonie kermack
25.01.2012 5 z 5

Bohužel, tohle jsem viděla jen zfilmované. Poprvé uprostřed léta, za jasného dne na chalupě a byla jsem vyděšená, podruhé nedávno v bezpečí svého domova a opět ve dne (teda skoro, dík tomu, že se pořád ještě brzo stmívá)... Jestli na tuto knížku narazím v knihkupectví, bude moje!!! I když závěr byl... no, "typicky americký".

WEIL
19.08.2011

Ne každý, kdo má rád hudbu, tak i rád tančí.
V této knize je ale milý psychopat, co dostával kapky v dětství a tak se s tím musí v dospělosti nějak vyrovnat,