Luskáčik a štyri ríše

Luskáčik a štyri ríše https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394408/bmid_luskacik-a-styri-rise-Ajw-394408.jpg 4 10 3

Najkrajší filmový príbeh v knižnej podobe! Vstúpte do magického príbehu o luskáčikovi a štyroch kráľovstvách od štúdia Disney. Na Štedrý večer dostane Klárka darček – tajomnú škatuľku, ktorú jej zanechala zosnulá mamička. Avšak chýba k nej kľúč… Na oslave u strýka Drosselmeyera objaví zlatý povrázok, ktorý ju k stratenému kľúču dovedie. Ten však v okamihu zmizne v záhadnom čarovnom svete. Práve tam sa stretáva s luskáčikom Filipom, myšou armádou a správcami troch kráľovstiev: Kráľovstva snehu, Kráľovstva kvetov a Kráľovstva sladkostí. Klára s Filipom musia vstúpiť aj do štvrtého kráľovstva, ktorému vládne zlá Matka Zázvorka, aby našli kľúč a vrátili do rozháraného sveta harmóniu.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (SK)

The Nutcracker and the Four Realms , 2018

vlkove
11.12.2021 4 z 5

A proč ne. Krátká kniha pro menší děti, která v hodně krátkém textu s obrovskými písmeny převypravuje děj stejnojmenného filmu.

téravokudlaná
29.01.2021 3 z 5

Knížka je pěkná jenže mínus za to, že je příběh uspěchaný a přečtený za pět minut

Filatov
08.12.2019 5 z 5

Knížka vydaná podle stejnojmenného filmu s krásnými fotkami z něj. Čte se jednoduše a pro malé školáky je adekvátní. Další z knih, které jsem přečetl dceři před spaním.

zfilmováno

Walt Disney
americká, 1901 - 1966
1992  90%Dobrou noc
1991  90%Kuchařka kačera Donalda
1995  92%Lví král
1991  84%Veselé Vánoce
2008  63%Prasátko má narozeniny

Kniha Luskáčik a štyri ríše je v