Zpověď divošky

Zpověď divošky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406303/bmid_zpoved-divosky-x5x-406303.jpg 4 56 15

Lucky Santangelo série

Poté, co čtyřletá Lucky objeví tělo zavražděné matky v rodinném bazénu, ji její otec Gino Santangelo, nechvalně proslulý mafián, drží doslova ve zlaté kleci. Nezkrotná Lucky však v patnácti uteče a začne si vychutnávat život, lásku a nezávislost. I ve víru drog a sexu se u ní kupodivu projevují vlastnosti, které z ní v dospělosti udělají odvážnou a nesmiřitelnou ženu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

Confessions of a Wild Child , 2013

evineckY
11.10.2023 3 z 5

Za mne zklamání...
Je to prakticky shrnutí 1 a 2 dílu o Lucky Santangelo.
Opsané celé pasáže a vůbec nic nového :-(
Přeskákala jsem knihu, akorát ztráta času.

Dédečko75
27.08.2023 5 z 5

Za neděli, mňamka

koki.veru
05.02.2023 5 z 5

Na rozdíl od předešlých dílu z této série byla tato kniha trošku klidnější, ale i tak se pěkně četla.

LilluLong
15.06.2021 1 z 5

Kde tu som prečítala par stran, pre mna nezáživné uvidím co vytvorila v poslednej časti série ,teraz za námahu aspon 1*

Tauriela
15.11.2019 2 z 5

Zpověď divošky mě bavila nejméně. Obsah nesplňuje to, co slibuje obal knihy.

zuzana2599
12.03.2018 4 z 5

Tak to byla taková pohodová, odpočinková četba. Vzpomínka na mládí, kdy jsem knihy Jackie Collins četla s velkou chutí a nadšením. I tento příběh mladé a nezkrotné Lucky se četl hezky, nic moc jsem nečekala, ale bylo to fajn, příběh mě vrátil zpátky v čase a já se chvíli cítila být stejnou divoškou jako Lucky :-)

DragonflyT
12.01.2018 2 z 5

Tato kniha mě trochu zklamala. Ze všech knih o Lucky mě bavila nejméně.

Veve131
27.11.2016 4 z 5

Odpočinková četba. Četla jsem další díly o životě Lucky jako dospělé ženy. Pro mě to bylo zajímavější.

LéňaM
18.02.2016 4 z 5

Všech 8 dílů o Lucky jsem zhltla jedním dechem, počínaje bezkonkurenční šancí až po bohyni pomsty. Všechny knihy byli úžasné. No a tak jsem si řekla že si přečtu i "navařeninu" zpověď divošky. No přečetla ale nadšená nejsem. Nedočetla jsem se nic nového a trošku mě i Lucky štvala, jako dospělá je úžasneý člověk, ale puberťačka děs běs. Zpověď divošky jsem teda s přemlouváním dočetla až do konce a i když se jistě časem vrátím k celé sérii o Lucky , tak tuto knihu vynechám

herotabe53
15.06.2015 1 z 5

Právě u této knihy jsem si řekla, že nebudu ztrácet čas knihami, které mě neobohatí. Číst si o rozmazlené náctileté dívence mě na prvních 120 stranách nezajalo, omlouvám se a vracím do knihovny.

ciniminisek
13.11.2014 4 z 5

Odpočinková četba se smyslem pro humor, i tak by se titul mohl nazývat. Přesto, že knihu zhltnete během pár večerů, nezbavíte se předsudků, že je to jedno ze slabších děl této autorky. Právě Jackie Collins je známá svým neotřelým jazýčkem, kdy pro sprosté slovo, či frázi nejde daleko. Vždy dopodrobna popsána krutost světa a život koupený penězi, je nyní popisován náctiletou dívkou a přesto, že si knihu oblíbíte, zkrátka to není ono. Je poznat, že starší ženy a muži se autorce popisují lépe.

Na vzdory tomu všemu, je kniha Zpověď divošky skvělým dílem a čtenář si ho jistě přečte znovu, tak jako ostatní díly z této produkce, protože Jackie Collins psát prostě umí a její příběhy jsou nadšeně čteny spousty žen různých věků.

petule1
18.10.2014 3 z 5

Nenadchne ani neurazí - odpočinková četba po těžkém dni v práci, kdy nechcete přemýšlet nad obsahem.

putpuda
18.10.2014

Nechápu, proč zase knížku, která už vyšla, vydávají opět pod jiným názvem! Šance, Lucky, Lady boss.jedny z nejhezčích knížek jaké jsem kdy četla, a hrozně se těším na každou novou knížku od Jackie, ale tohle mě fakt štve..... tato kníha vyšla jako Lucky, ale ti, kteří Collinsovou čtou, ta budou vědět ;)

nick nick 75
12.10.2014

Mě se kniha líbila, nemusí být všechny knihy jenom samá erotika, je to odpočinková kniha.

Pivísek
10.10.2014 2 z 5

Od této autorky jsem zatím nic nečetla, a tak jsem chtěla zkusit, jak píše. No, pokud takto vypadají všechny její knihy, nechápu, že je tak oblíbená. Proti puberťačkám nic nemám, ale tady bylo vidět, že román psala dospělá žena, která má zkreslenou představu o tom, jak mladé slečny mluví a vyjadřují se, takže to vyznělo dost nerealisticky. Různé zkomoleniny slov a slousloví mi naprosto nesedly (např. drazemilovaný), navíc se kniha špatně četla kvůli "pražskému" slangu, ale to už je spíše kritika překladu. Kniha mě nepřesvědčila ke čtení dalších osudů hlavní hrdinky, nejspíš jsem měla sáhnout po jiném románu této autorky.

dospívání

Jackie Collins