Šance

Šance https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77726/sance-77726.jpg 4 259 37

Lucky Santangelo série

Jednoho červencového večera roku 1977 se celý New York náhle ponořil do tmy. Výpadek elektrického proudu zastihl jednotlivé hrdiny v absolutně nečekaných situacích. Starý šéf gangu Gino se po sedmi letech vrací domů letadlem, které se právě chystá přistát. Jeho energická dcera Lucky uvízne ve výtahu mrakodrapu s neznámým černochem. Její bratr Dario je uvězněn ve vlastním bytě spolu s ozbrojeným maniakem. Všudy přítomné napětí, neskrývaná erotika, rychlý spád a spletité osudy hlavních postav, jejichž životní dráhy se nečekaně kříží i rozcházejí jak v minulosti, tak i v současnosti, provázení čtenáře na každé stránce tohoto strhujícího románu... 3. vydání.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Chances , 1981

koki.veru
29.06.2016 5 z 5

Super knížka. Opět (jak je u Jackie Collins zvykem) velice propletený příběh, plno postav, vztahů a intrik. Velmi jsem si oblíbila postavu Gina a jeho dcery Lucky. Těším se na další díl z této série.

kleozpatra
22.05.2016 5 z 5

Knihy Jackie Collins jsem obcházela jako něco pokleslého, co není pro můj fajnový vkus, ale ona si mne zkrátka našla a nandala mi to. Slupla jsem Šance jako malinu a nestačila se divit stylu týhle nádherný ženský, nechť je jí země lehká, psala jako motorová pila řeže. Prvotřídní odpočinkové počtení.

putpuda
16.08.2015 5 z 5

Poprvé jsem ji četla v 16 letech (a to mi babička nadávala, že to není nic pro mě, tak jsem ji schovávala pod učením :D) a je jedna z mých nejoblíbenějších vůbec, co jsem kdy četla.

AnEli
15.04.2014 5 z 5

Tuhle knizku miluju. Skvele napsana a laicky a srozumitelne popsana mafianska "rodina". Je videt, ze autorka se "vyzna" :) Cetla jsem ji nekolikrat a stale mi nezevsednela. Ostatne cela saga rodiny Santangelových je skvela.

Ladys
10.03.2014 4 z 5

Nejlepší díl o rodině Santangelových. Prolínání dějů a časových rovin. To je to, co čtenáře nutí číst jedním dechem. Návraty do doby, kdy Gino "začínal" jsou perfektní a současnost obohacená o Luckyinu snahu obstát ve světě mužů je taky čtivá. Ještě se k této knize určitě vrátím

Michnicka
24.08.2013 5 z 5

Byla jedna z prvních co jsem od Jackie četla a bylo to super. Všechny následující díly mi přišly ještě lepší a lepší.

jollie
04.06.2013 5 z 5

Jako každý díl s Lucky jsem knihu přečetla doslova jedním dechem ;-)
Skvělé čtení, skvělý relax.

kika 13
24.01.2013 3 z 5

Knížka se mi opravdu dobře četla.

petka-2007
22.01.2013 4 z 5

Jako všechny díly s Lucky Santangelo se mi kniha líbila.

putpuda
08.01.2012 5 z 5

Četla jsem ji zhruba v 16 letech (což už je nějaký ten pátek-přesněji 17 let) a je to jedna z nejlepších knížek jaké jsem vůbec kdy četla :))))), samozřejmě jsou skvělá pokračování o Lucky S. Ikdyž musím dodat, že ty poslední jako např. Nebezpečná žena, která volně navazuje, už není nic moc.

petahor
26.11.2011 5 z 5

Kniha přečtena za 2 dny :) Pro mě super, zasmála jsem se :)

nikaxxx
24.10.2011 5 z 5

Zajímavý, originální a čtivě psaný příběh, který je těžké odložit.
Kniha, která si vaši pozornost určitě zaslouží. Já jsem ji přelouskala už před několika lety a pořád na ni ráda vzpomínám :-).

bai.Cerna
13.08.2011 4 z 5

Odpočinkové a nenáročné čtení k vodě, na dovolenou, nakonec jako všechny knihy od Jackie Collins.

Petkon
16.07.2011 3 z 5

V době, kdy jsem se ke knize dostal, to byl trhák. Předběžně jsem tušil, co asi mohu očekávat, tudíž se žádné překvapení nekonalo. Strhující děj, atraktivní zápletky, to vše se všudypřítomnou erotikou. Kniha mě pobavila, nic víc nic míň.

deena
30.03.2011 5 z 5

jedna z jejích nejlepších knížek ...

Charmedka
14.03.2011 5 z 5

Nejlepší kniha od Jackie Collins,jakou jsem zatim četla. ;)

brselka
14.03.2011