Jitřní hvězda

Souboj o nebeský trůn se blíží svému apokalyptickému konci. Armády se střetávají v krvavém boji... a je načase, aby Lucifer vytáhl z rukávu své poslední trumfy. Jenže budou mu v tomhle krutém boji na konci vesmíru stačit?

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/303401/jitrni-hvezda-FpR-303401.jpg 4.647

Lucifer (10.)

Morningstar (2006)

Komiksy, Fantasy
Vydáno:, Crew, Netopejr

Kniha Jitřní hvězda

Lenka.Vílka
19.07.2017

Jsem ráda, že jsem měla od série chvíli pauzu, ale není to jenom tím. Jitřní hvězda je prostě pecka. Hltala jsem příběh jako žíznivej na poušti. Což se mi teda u dvou předchozích dílů nestalo.

Kapis
05.12.2016

Celou sérií se táhne dokonale propracovaná dokonalá dokonalost a nejinak je to u desátého dílu této zcela dokonalé série. Musím ocenit nesmírnou erudovanost autora, jež ze mně dělá buranského nedouka, tak vysokou úroveň jazyka, kterými jsou tvořeny dialogy a jež není prasena obecnou češtinou, autentičnost všech postav, i když jsou jen vymyšlené, kresbu, jež je reprodukovaná, vazbu jež je tvrdá, obálku jež je z papíru, zkrátka vše. A jdu si vychutnat všechna ta zbylá vlákna, jež budou uzavřena posledním dílem.

Jo a strašně mě sere, že na konci v reklamě na Mýty mají svůj koment takoví andré, Toe nebo Kaluž a já ne!!! To je doslova do zrušeného nebe volající nespravedlnost!!!

LordSnape
11.11.2016

Zatímco poslední dva díly byly taková táhnoucí se vata, tak Jitřní hvězda zpracovává změny právě z těch dílů minulých a předvádí, že Carey má jasno, kam Lucifer směřuje a zasazuje tímto dílem čtenářovi ránu mezi oči. Víc než akční příběh je to filosofie o samotném bytí a hledání si svého místa ve světě za zvuku otevírajícího se pekla a lámání andělských mečů v nebi. Těším se, jak to celé vlastně dopadne.

3DD!3
08.11.2016

Velké finále přichází o knihu dříve... asi. Konflikt dospěl až ke krvavé bitvě a Lucifer je na pokraji svých sil. Precizní práce po všech směrech. Všechny linie se nádherně uzavírají a třešnička na dortu asi ještě přijde, přece jen bude ještě jeden díl.

borknagar
08.10.2016

Lucifer v té nejlepší formě a jak se zdá, vrchol celé dlouhé série přišel o knihu dříve. Neskutečná jízda, Carey si s Luciferem dostatečně pohrál a předposlední díl ukočíroval s prstem v nose. Krásná obálka, kresba, parádní scény se vším, na co jsme si zvykli. Desátý Lucifer potěšil, ale také rozesmutnil, už jen jedna kniha a je konec. Ještě, že si můžeme příběh Lucifera kdykoliv přečíst znovu.....

martinstefko
25.08.2016

Takhle skvěle zachytit postavy a navíc je spojit i se zajímavým příběhem, kde dojde i na filosofickou bitvu, která také funguje, to je přece jen něco, co se každému nepodaří. A tady to dopadlo skvěle. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/08/1244-lucifer-10-jitrni-hvezda-90.html

Autoři knihy

Mike Carey