Posvátné místo

Posvátné místo https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439457/bmid_posvatne-misto-FHK-439457.jpg 4 187 31

Lotus House série

< 2. díl

Tantrická jóga. Způsob, jak splynout s partnerem v rovině těla, mysli i duše tak, jak toho běžný vztah nikdy nedosáhne – hluboce smyslně a velice sexuálně. Tantrická jóga je jen pro skutečně věřící jedince... Amber St. Jamesová se plně soustředí na studium medicíny. Je premiantkou ročníku a škola jí zabírá tolik času, že má jen málokdy pomyšlení na zábavu… natož na randění. Před sebou má jasný cíl: co nejdřív dokončit studium a stát se lékařkou. Zdá se, že jí všechno skvěle vychází, dokud si ve škole nezvolí předmět o lidské sexualitě. A tehdy Amber narazí na problém. Tato problematika je jí z osobních i náboženských důvodů na hony vzdálená... Lektor tantry Dash Alexander je nejvyhledávanější eroticky zaměřený učitel ve studiu Lotus House. Klientky na něj nedají dopustit. Díky jeho unikátní technice výuky, klidné povaze a hříšně sexy tělu mu ženy padají k nohám. Jakmile se doslechne o Ambeřině nelehké situaci, nabídne jí pomoc. Má to však podmínku. Amber musí slíbit, že mu bude asistovat na kurzu tantrické jógy pro páry. Dash se svým učením miluje s Ambeřinou myslí a propojí se s její duší. Přitažlivost mezi nimi je za hranicí všeho, co zatím zakusil, ať už duchovně, či jinak. Fyzicky však mají jeden problém, posvátné tajemství. Amber St. Jamesová chce zůstat pannou...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Sacred Serenity , 2016

Jita160
02.04.2024 3 z 5

Tak ,když už jsem dala jógu v prvním díle i když jí neholduju tak tantru jsem nemohla vynechat :-D.
Spojení náboženství ,víry ,tantry,čakrů a posvátnost panenství k sobě moc nejde... to se moc nepovedlo.
Dash,mistr ve svém oboru a Amber silně věřící mu slíbí, že mu bude nápomocná jako asistentka na kurzech tantry.
Příběh měl velmi rychlé vzplanutí,kterému jsem nějak nemohla uvěřit.
Ale jako relaxační kniha proč ne.

Kešu1981
09.11.2022 4 z 5

Páni...tak to bylo žhavé. Sice předvídatelné a jednoduché, ale o to v těchto příbězích vlastně nejde, což? A jen tak mmch, kde je dalších pět dílů ze série?

havrmoni
30.09.2022 3 z 5

Takový sladký romantický příběh. Vše je zalité sluncem a nějaká ta erotika k tomu a milé čtení při deštivém počasí je na světě.

Dela90
15.02.2022 4 z 5

Příběh mě docela bavil, bylo to zase něco úplně jiného. Byla tam láska a víra. Propojení mezi jednotlivými čakrami, bylo zajímavé. Jen jsem jim to asi úplně nevěřila, že je něco takového možné - spřízněná duše. Příběh se četl rychle, měl i svůj děj. I ty zvraty v nalezení rodiny, jen mě mrzelo, že to pak šlo tak nějak do ústraní. Knížka měla své pro a proti. Odpočinkové čtení s nádechem duchovna, tantry a lásky. Jednohubka.

Kristy.Seb
20.11.2021 4 z 5

Právě nejvíc nás mrzí cesta, po které jsme se nikdy nevydali.

Srdce pozná svoji spřízněnou duši instinktivně.

Každý může říct, že někoho miluje, a myslet to vážně. Ale teprve když je člověk ochotný zaštítit svá slova vším - fyzicky, mentálně, emocionálně a v neposlední řadě legálně - tehdy začne navěky.

Létat je jednoduché. Zůstat při zemi je větší výzva.

I když směřujeme každý ke svému cíli, individuálním tužbám, naše cesty se zrcadlí, takže naše štěstí leží uprostřed, kde se spojujeme v jedno.

Skvělé prostředí jógy, především tantrické. Zajímavý příběh.

Nika151
29.10.2021 5 z 5

Jednohubka na pár dní, čte se rychle, děj plyne a oproti jiným podobným “románkům” je zde dost zakomponována víra, jóga a láskyplný pohled na vztahy. Oba hlavní hrdinové jsou sympatičtí, příběh je téměř pohádkový a hodně odpočinkový.

kh1989
23.05.2021 2 z 5

Tantrický sex a nevalný děj. Znovu o tuto knihu nezavadim.

dooky
21.05.2021 3 z 5

Když už jsem se pustila do prvního dílu, ten druhý musel následovat. Hodnocení asi podobné - klasický sladký příběh s jasným koncem. Na oddychové odpoledne vhodné. Četla jsem už horší věci.

Naďa2411
16.02.2021 2 z 5

Kniha o tantrickém sexu.

Jurajovamaka
04.02.2021

Nezaujala ma a to som s ňou začínala viac krát...

mac.martina
01.02.2021 4 z 5

Pěkná knížka i když musím říct že první díl se mi líbil víc

AliceTief
28.12.2020 4 z 5

Pěkně se četlo, nicméně musím ubrat hvězdu za to rychlé "propojení duší" tomu já prostě moc nevěřím.... Za mě 1.díl vede

knihomolkaL
24.12.2020 3 z 5

První díl série se mi líbil mnohem víc. Tady na mě bylo moc duchovna a náboženství.

georginaa
14.11.2020 3 z 5

Tak můj dojem z prvního dílu byl skvělý. Druhý díl co se týče příběhu samotného už moc ne. Nejde o náboženství, i pobožní lidé jsou jen lidé co mají stejné potřeby jako jiní, akorát to v mysli je s trochou duchovního propojení. To příběhu nezazlívám. Ani jógu, kterou nechápu a nikdy jsem ji nedělala. Ale chyběla mi skutečnost samotného dění. Celá kniha je jen holdování na sexu a józe. Nebýt trochu toho úniku jak jsem našla otce, nebo vlastně otec našel mě, aniž by to kdokoliv věděl, tak to fakt kniha nebyla o ničem více. Prostě takový děj co vlastně na to říkali prarodiče, když se dozvěděli kdo je otcem??? Vůbec není zmínka zda se dozvěděli něco víc o své dceři. Jaký tajný život vedla, tak moc milovala učitele, že ho po jednom dni nechala bez jakýchkoliv zábran jít a nikomu nic neřekla. Je tam plno prázdných míst, které by se daly zaplnit různými scénkami. No i když to mělo náboj po sexu, dávám pouze hodnocení za tři, takový průměr.

Dellphi
26.10.2020 2 z 5

Tak nevím, úplně můj šálek kávy to nebyl. Spíše mi to přišlo, jako kniha o sexu, což je vlastně správně, vzhledem k tomu, že je to zařazeno v erotice. A rozhodně mě to zaujalo dost nato, abych měla chuť něco si o tantrické józe přečíst a třeba si s mým mužem i zacvičit :-) Ale co fakt nesnáším, jsou přezdívky typu: jahůdka a ptáčátko… Ach jo, možná to v angličtině zní líp, ale tady teda ne. Ale jako četba dobrá, člověk si u toho odpočine a na chvíli vypne a o to u těchto knížek vlastně jde. Takže cíl splněn.

jinbr
14.10.2020 4 z 5

Asi bych řekla totéž co u prvního dílu. Tématika jógy se tu probírá docela intenzivně, příběh samotný je možná trochu ploše odvyprávěný, chvílemi si myslím i trochu moc teatrální.
na druhou stranu - klídek, oddychovka, pohádka na dobrou noc.

adela2230
23.09.2020 4 z 5

Spojení lásky a jógy je skvělé. Neodradilo mě ani náboženské založení hlavní hrdinky. Ale něco příběhu chybělo, a občas mi hrdinka lezla trochu na nervy. Knihu jsem dočetla, ale první díl mě zaujal mnohem více.

ovecka535
22.09.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila, fandila jsem hlavním postavám, něco nového jsem se dověděla o tantře

petulkapeta
17.09.2020 4 z 5

Další příběh ze série Lotus House byl pro mě krásným oddechový čtením, dozvěděla jsem se neco o taktické józe spolu se zajimavym pribehem Dashe ( na nej jsem byla zvědavá uz z předchozího dilu) a jeho poznání opravdové lasky...

Maruš.D
16.09.2020 4 z 5

Já tedy proti Amber nic nemám. Žiju v Americe a vím, jak tu lidé berou náboženství (hlavně taková 22 letá slečna). Lidi v Čr tomu možná neporozumnějí, ale tohle je tedy něco, co mě nevykolejilo.
Jelikož jógu dělám každý den, líbilo se mi zjistit něco více o tantrické józe. Příběh byl takový hodně milý. Postavy poznaly, že jsou pro sebe ti pravý vcelku rychle, ale někdy to tak u mladých lidí je. Nikde už se nepíše, jestli jim to opravdu vydrží :D
Nicméně duchovně založené lidi (ačkoliv každý trochu jinak) se takto zachovat mohou, protože mají jiné smýšlení než někdo, kdo na svět kouká více prakticky. Za mě další povedený příběh, který sice možná je naivní, ale za to je taky příjemně sladký. :-))