Všechny barvy Země

Všechny barvy Země https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/149045/bmid_vsechny-barvy-zeme-i35-149045.jpg 5 448 88

Loď mezi hvězdami série

Závěrečný díl vesmírné trilogie! Amy a Syn konečně opustili skličující zdi vesmírné lodi Universum. Jsou připravení začít znovu, vybudovat si nový domov – na Zemi Centauri, planetě, ke které musela Amy plout přes celý vesmír. Ale nová Země není rájem, v který doufala. Jsou tu obrovští pterodaktylové, květiny, jejichž vůně vás paralyzuje, a tajuplné ruiny, které skrývají mnohem více, než se na první pohled zdá. A největší tajemství? Že by na této planetě nebyli sami? A pokud chtějí zůstat, budou muset bojovat! -- zdroj: legie.info --... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Shades of Earth , 2013

Sam.Mischell
03.12.2014 5 z 5

poslední díl je mnohem zajímavější než předchozí, které se mi hodně líbily.. autorka popisuje planetu jako ráj, který je ovšem nebezpečný a skrývá mnohá tajemství.. nádherná kniha, vždy když si ji chci přečíst, mi to nedá a musím vzít do ruky předchozí dva díly.. :-)

marketka40
01.12.2014 odpad!

Já nevím proč, ale tuhle knihu jsem prostě nedočetla, i když mi to většinou nedělá problém. Dočetla jsem to až do půlky, ale příšlo mi to nezajímavé a nudné.

warca
18.11.2014 5 z 5

Celá série se mi líbila a tenhle díl byl stejně strhující a napínavý jako všechny ostatná

Vlčice.N
12.11.2014 2 z 5

Nebylo to špatný počtení, přesto sérii nezařadím mezi ty oblíbenější, něco mi tam moc nesedlo, jen stále přemýšlím, co to bylo. Možná Amy, místy mi trochu lezla na nervy. U všech dílů musím ocenit nepředvídatelnost některých událostí, kolikrát jsem byla skutečně překvapená. A upřímně, konec by byl mnohem lepší bez té poslední kapitoly, ta na mě působila nějak nadbytečně a našroubovaně, předposlední byla uzavřená skvěle a myslela jsem, že to takhle autorka zamýšlela ukončit, vážně škoda, že tomu tak nebylo.

Inýk
05.11.2014 5 z 5

Jedna z nejlepsich knizek ktere jsem kdy cetla. Vsechny dili byli skvělé ale treti byl bezpochyb nejlepsi. Tuto serii urcite doporucuji ;D

Sissila
27.08.2014 5 z 5

Poslední díl byl nejlepší. Taková pěkná třešinka nakonec. Jsem ráda, jak to skončilo. A určitě tuto sérii doporučuji i dále.

ElisR1
13.08.2014 5 z 5

Tenhle díl mě opravdu dostal. Sice jsem celou dobu měla tušení, že s tou jednou osobou není něco v pořádku, ale to vůbec nevadilo. Nakonec jsem ráda za to, jak to dopadlo a nezbývá nic jiného, než tuto sérii doporučit.

Scharks
10.06.2014 5 z 5

Konečně jsem si sérii koupila a přečetla - no, asi za 5 dní :D Bylo to super, zase trošku změna, pohled na nový svět a hnusný zrůdičky atd, atd... Pecka :o)

Misa25
10.06.2014 5 z 5

Pááááni tuhle sérii mám opravu ráda, a v posledním díle ty příšerky....juj, chtělo by to ještě nějaký díl :DDD

lucka4
11.05.2014 5 z 5

Jsem ráda že to skončilo tak dobře :3

Nemesis Moriko
26.03.2014 5 z 5

díl je stejně dobrý jako druhý, jediné mínus bylo málo prostoru věnovanému popisu krajiny. Pterodaktylové, Fialové kytky ..a tím to hasne. Podle mně by Revisová měla napsat i novelu PO téhle sérii , když napsala i "PŘED" :D
Jinak obrovské zlepšení oproti prvnímu dílu, hybridi byli rozhodně zajímaví, osvětlení vzniku Phydusu, konečně tam nebyl Luthor...:D
Navíc zabíjení postav:D 3:D

Adria Orici
13.02.2014 5 z 5

Beth závěrečný díl se Ti povedl. Příběh má šťávu, dobrodružství, napětí, akce, zamilovanost ten nádherný cit který sem si užíval při čtení všech tří dílu. Konec sem pěkně prořval, sotva vidím na psaní komentáře. Děkuji za skvělé čtení. Jako vždy, pánové mávnou packou je to pro ženský to číst nebudeme. Aby jste nebyli zklamaní. Stojí to za to!

Desire_Lydon
12.02.2014 5 z 5

Skvělé zakončení série. Musím říct, že se mi tento díl líbil asi nejvíce. I když to spíš bylo sci-fi než dystopie, hlavně to s těma příšerama, bavilo mě to. Zase byl na každý straně nějaký zvrat... Amy mi bylo líto :( Teda spíš jejích rodičů. Celá série určitě stojí za přečtení :)

Posli
01.02.2014 4 z 5

Druhý díl se mi líbil víc než tento, ale pořád platí, že to bylo nádherné zakončení trilogie. Jediné, co mě štvalo, byla do očí bijící nesmyslnost některých věcí. Jen tak si lidé ve vesmíru skáčou z lodi na loď bez jakéhokoliv vybavení. Vím, že tohle není kniha, kde bych nad tím měla přemýšlet a kritizovat to, ale tohle bylo opravdu moc. Samotný příběh se autorce opět povedl a já jsem zase nemohla knihu odložit.

IvcaK98
13.01.2014 4 z 5

Díky novému prostředí než v předchozím dvou dílech je závěrečná část trilogie úplně o něčem jiném. Některé věci jsem tušila od začátku, stejně mě ale kniha až do poslední stránky nepřestala překvapovat (i když zrovna těch posledních pár stránek bych se opravdu divila, kdyby neskončilo takhle ;-)). Pro mě nejlepší díl série, prozkoumávání nové planety mě zaujalo víc, než napodobenina života uvnitř plechovky Universum. Doufám, že autorka přijde co nejdřív s něčím novým :)

Sophiele
24.12.2013

Achjo. Přijde mi, že když si konečně najdu knihu, která mě opravdu baví a nedokážu ji nedočíst do koce hned po otevření má tak rychlý konec.

Strašně se mi líbil nápad na vesmírné dobrodružství a příběh ze dvou pohledů hl. postav. Opět příjemná zmněna po té úpíří a vlkodlačí mánii.
První díl má takové to kouzlo, lásky a akce, charizmatický Syn a krásná Amy. Moc jsem si užila první díl. Krásné ''welcome'' do dobrodružného příběhu, opravdu vám zakončení každé knihy říkalo, kup si další a dozvíš se více:D
Ve 2 díle do bylo opravdu napínavé a já jsem snad nedokázala ani na minutu odložit knihu. Samé záhady a zachraňování. Bylo mi i strašně líto Harleyho. když konečně Amy a Syn poznali pravdu a odvážili se na zemi Centauri tak jsem hned musela mít poslední díl.
3. a poslední díl mi opravdu vyrval dech. Chudák Amy si musela protrpět, nejdříve smrt matky a pak otce a do třetice snad i Syna? kdyby ano tak knížku zahodím a ani jí nedočtu. I když bylo hodně krveprolití a různý chaos tak vše dopadlo krásně.

U autorky se mi hodně líbilo zakončení jednotlivých dílů. Dokázala opravdu čtenáři zatajit dech. Strašně jsem si oblíbila celou ságu. Kniha měla snad vše: napětí,akci,romantiku,tajemství,záhady aj.
Autorka taktéž dokázala popsat situace tak jako by vám běhali živě před očima.

A strašně mě mrzí že si autorka víc nepohrála s celou ságou a nepíše pokračování, každá stránka byla ůžasná, na tváři mi tancovaly slzy ale i úsměv. A přála bych si kdyby se autorka nějak vrítila k téhle edici:)

(omlouvám se za chyby a hrubky)

Ellkarka
19.09.2013 5 z 5

Knížka je úžasná, napínavá, nepředvídatelná, nevím, jak bych ji popsala. Ano, chválím ji. Musím se, ale pozastavit nad tím, jak dlouho jsem ji četla. Dost dlouho i na mě a nebylo by to tím, že by jsem si odkládala to nejlepší donekonečna. Svojí nečekaností a překvapeními mi přišla chvílemi opravdu naivní. Nehledě na konec knihy. Kdo by to byl čekal? Kdo ví, sám si domyslí. Jednoduše mi přijde, že se do toho autorka moc zamotává a spolu s tím i čtenáře. Snažila se do toho dát až nemožné. A nebudem si nalhávat je to pořád obyčejná YA s milostným trojúhelníkem a proto si myslím, že té krve být tolik prolito nemuselo.

Knihomolka Rů
17.09.2013 5 z 5

Všechny barvy země... tuhle knihu miluju. Nebyla o nic míň lepší než předchozí díly a ještě více překvapivá.
Když to beru jako zakončení celé této série, musím říct, že bylo naprosto dokonalé a nezklamalo mě to. Kniha byla opravdu úžasně propracovaná a vymyšlená do detailu. To co Beth Revis stvořila si zaslouží obdiv. Tleskám jí a docela mě mrzí že už se musím s Amy a Synem rozloučit.

La Fiera
11.09.2013 4 z 5

Nechci být spoilerová, a tak řeknu jen tolik.
Převážnou část jsem očekávala, že bude taková jako byla, jen ke konci mě to docela překvapilo, ale úplný závěr... No ten se mi líbil. Nečekala jsem, že si s koncem autorka tak pohraje.

Pro mě, rozhodně lepší než druhý díl, kvalitní závěr série. Ačkoli opravdu se mi líbila spíš až druhá polovina knihy.

lakme
10.09.2013 5 z 5

Woow, celá série se mi moc líbila, myslím že byla velice dobře propracovaná v mnoha věcech. Jsem ráda za happy - end, ale je mi líto všech těch, co museli zemřít. Tím, že se autorka dotkla témat jako racismu, diktátorství a jiných soudobých témat, si získala ode mě hvězdičku navíc. Skvělá série a rozhodně ji doporučuju ke čtení. :)

vesmír space opera láska boj o přežití kosmické lodě

Beth Revis
americká, 1981