Všechny barvy Země

Všechny barvy Země https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/149045/bmid_vsechny-barvy-zeme-i35-149045.jpg 5 448 88

Loď mezi hvězdami série

Závěrečný díl vesmírné trilogie! Amy a Syn konečně opustili skličující zdi vesmírné lodi Universum. Jsou připravení začít znovu, vybudovat si nový domov – na Zemi Centauri, planetě, ke které musela Amy plout přes celý vesmír. Ale nová Země není rájem, v který doufala. Jsou tu obrovští pterodaktylové, květiny, jejichž vůně vás paralyzuje, a tajuplné ruiny, které skrývají mnohem více, než se na první pohled zdá. A největší tajemství? Že by na této planetě nebyli sami? A pokud chtějí zůstat, budou muset bojovat! -- zdroj: legie.info --... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Shades of Earth , 2013

Laputika_3
11.07.2016 5 z 5

SPOILERY
Pane jo. Vážně, vážně úža. Rozhodně zase zajímavé rozuzlení, i když ten konec... Já bych ho tam nechala asi mrtvého, aspoň by to bylo originální, ne? :D Takže jednak se rozhodně kláním Beth za nápad a zápletky a všechno všecičko, za celou tuhle sérii, protože je skvělá. Jediné co mne mrzí je, že si na planetu nenechala dvě knížky a na Universu nezůstala jenom jednu. Jasně, asi by celý příběh vypadal jinak, ale aspoň bysme víc planetu poznali. Ale jinak... Úchvatné ❤️

sgjoli
10.07.2016 5 z 5

U této série jsem se trochu bála té kombinace scifi a young adult, ale nakonec jsem byla mile překvapená, jak skvělá tato trilogie je! Dějově je to zajímavé (asi ne úplně 100% originální, ale to mi nevadí, protože toto téma mne prostě baví a zajímá), má to skvělou zápletku, dobře zvolené množství detailů a popisů (prostě tak akorát, aby to čtenáři představilo daný svět, situaci, ale není to nijak přehnané, únavné a ukecané). Postavy jsou vesměs sympatické a dobře vykreslené. Celkově pak trilogie působí kompaktně a uceleně. Je to čtivé, napínavé a tak jako to hezky plyne. Bavilo mne, jak si autorka také vymyslela novotvary v řeči! :-)
Je to young adult, takž člověk musí počítat s tím, že tam bude milostná zápletka, ale tady mi to nevadilo. Ta míra "milostných záležitostí" nebyla nijak přehnaná na úkor děje, takže to pro mne bylo snesitelné. :-)

milunka21
04.07.2016 5 z 5

Perfektní závěrečný díl.

kyky0
25.06.2016 5 z 5

Tak tohle jsem teda nečekala. Tenhle díl byl rozhodně nejlepší z celé trilogie. Takže doporučuju!! ;-)

Markouš
29.05.2016 5 z 5

Z celé série byl tento díl bezesporu nejlepší. Byl tam promyšlený děj, spousta zvratů a očekávání, jak to celé dopadne. Za mě to dopadlo dobře. :) 5*

simi28
10.05.2016 5 z 5

Všechny díly byly super, ale tenhle byl nejlepší. Amy i Syna jsem si moc oblíbila a celou dobu jsem jim fandila. Rozhodně doporučuji.

Jakahol
24.04.2016 4 z 5

Prvních 200 stránek jsem se docela nudila. Nechtělo se mi číst dál. Syn mě štval. Potom se ale příběh rozjel a hltala jsem každou stránku. Líbilo se mi jak to autorka vyřešila. Jen jsem doufala, že když dokáže zabít tolik postav, že se mi bude líbit i zakončení (pro vysvětlení: nemám ráda přeslazené konce). Trochu mě zklamalo. Celkově jak poslední díl tak i celou sérii hodnotím na 4*

Sofi_123
18.04.2016 5 z 5

Série měla krásné zakončení. Když jsem se blížila ke konci nemohla jsem uvěřit tomu co se stalo. Doufala jsem, že se stane zázrak a neskončí to tak a měla jsem pravdu. Nakonec se úplně vše změnila a já knihu dočetla s úsměvem na rtech a spokojeností.

Madlenkačte
14.03.2016 5 z 5

Celou knihu jsem úplně hltala, byla super. Celá trilogie byla vynikající!! Amy i Syna jsem si oblíbila, moc sem jim fandila. Jen od začátku mě velmi iritoval otec Amy, a jsem ráda, že to dopadlo tak jak to dopadlo. Asi si tuto trilogii budu muset přečíst znova, jak se mi to líbilo :)

baru.p
28.12.2015 4 z 5

Celá triologie byla moc hezka. Nemyslela jsem si, že se mi série tak zalíbí, jelikož se první 2 knihy odehrávaly v uzavřeném prostoru kosmické lodi. Přesto se to hezky četlo a příběh byl také pěkný.
Jen od posledního dílu jsem čekala trochu víc.

Roselunda 1928
23.12.2015 4 z 5

(možné spoileríky)
Příběh moc hezký, ale občas mi to přišlo dost přehnané a chvílemi se tam nic nedělo. Už mě štvalo, jak jim tam umírají lidi a pořád se nezjistilo, kdo za to může.... jinak opravdu oceňuju fantazii autorky. Na tenhle příběh jen tak nezapomenu.

Já jsem věděla, že neumře. Nemohl. Nesměl.

Shira27
29.11.2015 5 z 5

Pozor, může obsahovat spoilery!

Ou my GOD!! :O
Taková byla moje reakce, když jsem knížku dočetla. Takhle úžasný sci-fi knížky jsem snad ještě nečetla! Trilogie je plná napětí, akce, nepředvídatelných zvratů a hlavně lásky. :)
Autorka se tam snažila trochu nacpat nějaký milostný trojúhelník, ale na poslední chvíli si to rozmyslela a udělala z vedlejší postavy "mimozemšťana", takže by to asi vypadalo divně, kdyby naše hlavní hrdinka randila s chlápkem z první kolonie.
Po každé dočtené kapitole jsem si říkala: "WHAT??" a musela se zastavit a chvíli přemýšlet. Hrozně mě bavilo vymýšlet různý verze a tak nějak předvídat, ale když jsem pak četla dál, byla jsem s odhadem úplně vedle. :D
Konec. Sakra, až do poslední kapitoly jsem si fakt myslela, že je Syn mrtvý. Ale jakmile se Amy zmínila o nějakým signálu či co, tak jsem hned věděla, že je naživu. :)
Spoustě různých technických věcí jsem moc nerozuměla, ale to mi zážitek z téhle fantastické trilogie vůbec nezkazilo. :)

michaela9784
06.07.2015 5 z 5

Byla to uzasna serie:3 A posledni dil se mi libil nejvic a nejrychleji jsem ho precetla. Nevim proc ale Syna a Amy jsem jako par moc neprozivala. Jako jo, chtela jsem aby to skoncilo jak to skoncilo, ale jine knizni pary jsem si oblibila vice. Rozhodne doporucuji:)

Kessetra
03.07.2015 3 z 5

Na můj vkus tam bylo příliš mrtvých. Ale docela mile napsané. Knížka neurazí, ale ani nenadchne.

klarinka9974
26.05.2015 5 z 5

Jsem nadšená ze skvělého nápadu na děj knihy, všechny tři díly byly naprosto úža. Vážně doporučuji, nebudete litovat :o)

little-dream
21.04.2015 5 z 5

Celá tahle série byla jednoduše ÚCHVATNÁ! ♥
Nebo jak bychom řekli na Universu: "Xakru, tahle úža knížka měla teda chucpe!" :D

Kao
10.02.2015 5 z 5

Můžu s klidem v srdci říct,že je to jedna z nejlepších knih co jsem četla. Moc jsem se bála,že se tam nakonec objeví nějací ti mimozemšťané s tykadýlky nebo tak a jsem proto ráda, že tam nebyli. Protože kdyby jo, absolutně by to do toho příběhu nezapadalo a byla bych pěkně naštvaná! Podle mě dost originální a napínavá a nevímcovšechnoještě, takže si myslím,že by ji někdo mohl zfilmovat protože za to určitě stojí...

darkblood
31.01.2015

Ahoj koupila jsem si první díl této série (nádherný :D) a byla bych velice vděčná kdyby mi někodo odpověděl na otázku: Budou Amy a Syn spolu?
Předem děkuji za odpověď!:D

Viky.Tejralova
19.12.2014 5 z 5

Tak tahle knižní série mě naprosto nadchla. Četla jsem ji jedním dechem a moc mě to bavilo. Byla napínavá, plná překvapení a líbilo se mi jak je to z pohledu obou hlavních postav! :-)
A konec tohohle dílu, musím říct že je fakt něco!! :-)

SquiShy
04.12.2014

To už jako nebude 4. díl? :'(
!SPOILER: Tím jak to autorka ukončila bych předpokládala, že bude ještě jeden, kde se bude válčit nebo tak něco (když už napsala "před" knihu, tak by mohla napsat i "po" knihu). Ke konci knížky jsem se už smířila, že Amy bude sama bez Syna, takže mi tam ten konec nějak neseděl.
Jinak úžasná kniha :D Miluji názvy, obálky a hlavně obsah všech knih. Moc hezké.

vesmír space opera láska boj o přežití kosmické lodě

Beth Revis
americká, 1981