Lhář 2

Lhář 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78498/bmid_lhar-lhar-2-wY7-78498.jpg 4 166 33

Lhář série

Loki, bývalý bůh klamu a v současnosti námezdná síla v andělských službách, je až po uši v problémech. Většina bohů a démonů, kteří přežili pogromy, už o jeho existenci ví, a také zná metody boje tohoto „nebeského stroje na zabíjení". Někteří z nich mají s Lokim nevyrovnané účty, a navíc ani archandělé nemají zrovna nejčistší úmysly. Že by se osud od Lháře odvrátil?... celý text

Romány Fantasy
Vydáno: , Triton

Kłamca 2: Bóg marnotrawny , 2009

lampernaqui
23.09.2014 4 z 5

Je to už pár týdnů, kdy se mi do ruky dostala první útlá knížečka o Lhářovi, ale vím přesně, že teprve ve dvojce jsem si ho celkem oblíbil. Příjemné povídky, u kterých stejně vždy předpokládám, že na Lokiho nikdo nemá a on všechny převeze a zničí. A taky to tak je. Ani se o tuto postavu člověk nemusí bát.

Padla Hvezda
15.07.2014 4 z 5

Sice slabší, než první díl, ale ani tak jsem od toho nemohla odtrhnout oči.

lucie.8
19.06.2014 5 z 5

Ke Lháři jsem se dostala náhodou. V městské knihovně jsem zahlédla na knize věrné vyobrazení mého přítele (všechno sedělo: blond vlasy, cigáro, lennonky ...) a nad portrétem velký nápis LHÁŘ, to jsem si prostě musela půjčit.
Výborná kniha.

Blekí
19.03.2014 4 z 5

Druhý díl byl určitě lepší než první. Větší návaznost děje jsem přivítala, příběh je ucelenější a snáze se do knihy začtete. Loki je pořád stejný frajer a nové postavy, hlavně dvojku boha vína a lásky, jsem si taky oblíbila. Knize taky nechybí její osobitý humor, takže je zajímavé ji číst na veřejnosti, lidi se dívají, když se u čtení usmíváte jako pako a občas se si nahlas rozesmějete :)

Eseter
05.03.2014 4 z 5

Tentokrát je příběh víc komplexní, jednotlivé příběhy nejsou tak oddělené jako v prvním díle. Vyprávění je neméně zajímavé, líbí se mi nové postavy (až na slepici Jenny) a chybí mi některé postavy staré. Konec mohl být víc dobrodružný a záludnější. Oceňuju ale Ćwiekovo nadání pro vykreslení napětí a bojových scén a taky smysl pro humor.

Skylar Vincent
05.01.2014

Jako u první knihy, super, nádherná atmosféra, konečně trochu napětí. Četla mamka, která byla naprosto spokojená a opět se ukázalo, že Loki je prost bůh a dokáže si čtenáře udržet na své straně.

Alee
09.12.2013 5 z 5

Knížka není pro útlocitné povahy a to v tom smyslu, že si dělá srandu jak z dějin, tak z náboženství (všech možných). Nechybí tu řádka sprostých slov, ale přesto je to kniha myslím inteligentní a zábavnost je vyvážená se zajímavými až filosofickými myšlenkami a dojemnými scénami, přestože dost často stojíte na straně "toho zlého", musíte mu fandit, to jinak nejde :)

Nicoletka
05.10.2013 5 z 5

Loki je buh. A to doslova. :) Ja vlastne ani poradne nevim, o cem prvni a druhy dil byl. Jen vim, ze jsem se perfektne bavila. Treti si urcite prectu taky. Postavu Lokiho miluju a i ostatni jsou nenahraditelni!

Hanyuu-hime
18.08.2013 4 z 5

Ačkoli už má ale druhý díl více souvislý děj, události začínají někam směřovat a všechno se nám tak porůznu zamotává, musím přiznat, že první díl mě bavil přecijen o maličko víc. Bylo pár scén, u kterých jsem se spíš začínala nudit. Ty byly poté perfektně vyváženy dalšími, které jsem pročítala s hotovým nadšením. Loki samozřejmě opět sršel vtipem a ironií, a nejen on, takže jsem se znovu několikrát pořádně nasmála, ale i tak, první kniha byla o trochu povedenější.

Andulienka
18.02.2013 5 z 5

Druhý diel sa mi viac páčil, a teším sa na trojku :) V tejto som sa viac nasmiala, lepšie som porozumela Lokimu. Fakt by bolo zaujímavé toto sfilmovať :) Nehorázne som zvedavá, ako to všetko autor ukončí......

Dandulka
05.05.2012 5 z 5

I dvojka byla skvělá!Už se nemůžu dočkat třetího dílu!!!!!

tsal
21.10.2011 5 z 5

Komu se líbila jednička, bude se líbit i dvojka. Stejně vtipná,stejně svěží a stejně akční.

Denaille
25.08.2011 5 z 5

Myslím si, že první díl byl o něco málo lepší, ale to vůbec není podstatné. Čtení mě bavilo, těšila jsem se na nové Lokiho hlášky. Taky je rozhodně pozitivní, že se objevily nové postavy. Byla bych sice ráda za pairing Loki a Gabriel, Jenny je fajn, ale Gabriel je Gabriel. :D
A nejoblíbenější kapitola? Nejspíš Příležitost a Vzdálenost anděla.