Lenka au-pair

Lenka au-pair https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/729/-729.jpg 4 42 7

Lence je osmnáct a má velké plány do budoucna. Neudělá však přijímací zkoušky na vysokou školu, a tak jako spousta dnešních dívek odjede do ciziny. Leží před ní neznámá budoucnost, noví přátelé... a někde mezi nimi je i přitažlivý muž s poněkud zvláštním jménem Thibauld. Jenže doma na Lenku čeká čeká její přítel Petr...

simca9342
03.03.2024 5 z 5

Čteno asi rok před maturitou. Oddechová četba se tehdy hodila :)

Dobrodružství mladé slečny, která odjíždí na dalekou cestu do země té nejlepší čokolády, aby v jednom místním domě hlídala děti.

Knihomolka506
23.11.2021 5 z 5

Mladá Lenka má před sebou dalekou cestu, ale nejen to.. hlavně rok plný zážitků, který stráví ve Francii u jedné rodiny. Je totiž Au-pair a co taková práce obnáší je dozvíte, stačí pouze otočit list .

Briv
14.07.2016 3 z 5

Kdyby mi bylo okolo třinácti, tak by to bylo naprosto skvělé snít o tom, že se mi to taky přihodí:). Bylo pěkné se vžít do těchto pocitů. Jako oddechové čtení dobré.

SeverusSnape
19.05.2016 5 z 5

Skvělá oddechovka

danuska
20.07.2013 2 z 5

Citanie pre mlade dievcata.

čohynka
13.04.2013 3 z 5

Četla se lehce, nenudila mě.

luciekla
30.11.-0001 5 z 5

Není to sice zrovna knížka s hlubokou myšlenkou, ale autorka víceméně věrně popisuje život takové au-pair v zahraničí. Knížku jsem četla vícekrát, sama pobývám v Paříži, sice ne jako au-pair, ale jako studentka a dost věcí popisovaných v knížce z nám z vlastní zkušenosti.