Wolverine: Zrození

Wolverine: Zrození https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447851/bmid_wolverine-zrozeni-bce-447851.jpeg 4 114 24

V tom, co dělá, je nejlepší. Ale kým skutečně je a odkud pochází, to zůstávalo zahaleno tajemstvím. Až dosud. Staňte se svědky šokujícího příběhu mutanta, z něhož se stane Wolverine. Tajemství jeho neuvěřitelného zrození je konečně odhaleno.

Literatura světová Dobrodružné Komiksy
Vydáno: , Crew

Wolverine: Origin , 2001

Heisenberg
02.04.2017 5 z 5

Příběh o zrození nejdrsnějšího komiksového hrdiny.

Disease
06.03.2017 5 z 5

Výborná kresba a dickensovsko-londonovská atmosféra z toho dělá majstrštyk. Zatím nejlepší, co jsem z UKK četl.

martinstefko
07.12.2015 4 z 5

Ano, je to výborné, ale prostě mě to nedokázalo zasáhnout. "Wolverine: Zrození" jednoznačně bude patřit k tomu nejlepšímu, co v rámci "Ultimátního komiksového kompletu" vyšlo, ale pro mě se nebude jednat o až tak jedinečný kus. Smutné pak je, že část tohoto příběhu byla využita, a to naprosto banálně, pro film "X-Men Origins: Wolverine". Na druhou stranu, pokud měl dostat Wolverine v komiksu nějakou minulost, alespoň z části, tahle podobě je rozhodně lepší varianta než jiné. Více: http://www.comics-blog.cz/2014/05/616-ultimatni-komiksovy-komplet-23.html

Kapis
18.11.2015 5 z 5

Kresba mě hned při otevření zaujala, příběh je syrový, krvavý, žádné mazlení se s americkou vlajkou a velkopatetické kecy, akorát ten konec mi úplně nesedl. Celkově mě to dost chytlo a bavilo, takže za pět hvězd. Pochopil jsem to správně, že jeho fotr byl Logan, když s ním jeho mama zahýbala "měkkýšovi"?