Legenda

Legenda https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397744/bmid_legenda-bv4-397744.jpg 4 182 182

Caraval série

< 2. díl

Donatella Dragnová sa nechala uniesť magickým svetom Caravalu. Konečne sa vymanila z područia despotického otca a sestru Scarlett zachránila pred nešťastím dohodnutého sobáša. Teraz by sa obe mali radovať, ale Tella stále nie je slobodná. Uzavrela nešťastnú dohodu s tajomným zločincom, ktorému dlhuje nemožné: zistiť skutočné meno Legendu, maestra Caravalu. Jediný spôsob, ako sa dozvedieť Legendovo meno, je zvíťaziť v jeho hre, a tak sa Tella opäť vrhá do priepasti legendárneho zápolenia – a zároveň do cesty vražedného dediča cisárskeho trónu, lásky odsúdenej na zánik a pavučiny tajomstva... aj toho o jej matke. Caraval vždy žiadal od svojich účastníkov chrabrosť, prefíkanosť a obete, no teraz prestáva byť iba hrou. Ak Tella nedokáže splniť svoju časť dohody a získať Legendovo meno, stratí všetko, na čom jej záleží – možno aj vlastný život. Ak však vyhrá, Legenda a Caraval môžu byť naveky zničení. Vitajte, vitajte v Caravale... tajomná hra pokračuje.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (SK)

Legendary , 2018

EvaSupovic
09.11.2018 5 z 5

Jsem strašně ráda, že jsem si tuhle minisérii koupila a rozhodně nebyla zklamaná, ba naopak....druhy díl byl ještě propracovanější než první a za mě super ????

KačééZ
29.10.2018 5 z 5

Knížka mě velice pohltila. Mnohem více než první díl. Na začátku jsem byla trochu zmatena, jelikož Caraval jsem četla už dávno a ty sestry se mi popletly :D Ale Tella je skvělá a Dante ještě víc. Snad se nedočkavostí jak to bude pokračovat s legendou, Tellou a srdcovým princem ani nedočkám anglické verze, jak jsem zvědavá.
Knížka mě dostala ze čtecí krize, o které jsem ani nevěděla, že ji mám :D

anishta
24.10.2018 5 z 5

Myslím, že jsem ještě trochu v šoku, nadšením a zklamáním, že mě čeká dlouhé čekání na další díl. :D
Ale Legenda byla skvělá, musím říct, že pohled divoké Telly se mi líbil více než pohled uťápnuté Scarlett. Několikrát během čtení jsem se zamilovala. Samozřejmě do Jackse, on je tak krásně zlý, že prostě ho nejde nemilovat. :D Do Danteho jsem se zamilovala hned dvakrát, ale to už v minulém díle. :D
Svět plný magie a podlosti a přetvářky, který nám představuje autorka mě naprosto uchvátil a nemůžu se dočkat dalšího dílu.

Veeria
21.10.2018 5 z 5

Chci obdržet pozvánku od Legendy, vydat se do světa Caravalu a zahrát si hru! Vydejte se do tohoto světa plného barev, tajemství a magie spolu s touto knihou a poznejte neokoukaný a ojedinělý příběh s nezapomenutelnými postavami. Druhý díl je lepší jak první, opravdu. :) Ach! A ten epilog! Už aby tady byl 3.díl! Potřebuji víc barev a vrátit se.