Bolo raz jedno zlomené srdce přehled

Bolo raz jedno zlomené srdce
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508233/bmid_bolo-raz-jedno-zlomene-srdce-63f0b2bd8079c.jpg 4 49 49

Evangeline Foxová odjakživa verila v pravú lásku a šťastné konce... až kým nezistila, že sa láska jej života chystá oženiť s inou. V zúfalej nádeji, že svadbu zastaví a vylieči svoje ranené srdce, uzavrie dohodu s charizmatickým, no podlým Princom sŕdc. Ten od nej na revanš za svoju pomoc žiada tri bozky. No už po prvom bozku Evangeline pochopí, že vyjednávanie s nesmrteľnými je veľmi nebezpečná hra, a Princ sŕdc chce v skutočnosti oveľa viac, než mu sľúbila. Princ sŕdc má s Evangeline veľké plány, ktoré ju buď privedú k jej vysnívanému šťastnému koncu, alebo do záhuby.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Yoli (SK)
Originální název:

Once Upon a Broken Heart , 2021


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bolo raz jedno zlomené srdce. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (17)

tereziehl
05.06.2024 4 z 5

Přečteno v AJ
Mám za sebou celou autorčinu sérii Caraval, která je za mě vynikající. Dle prvního dílu za mě je zatím Caraval lepší, OUABH mi přišlo výborné a krásně kouzelné v prvních 100 stranách, to jsem se nemohla odlepit a úplně se do knihy zamilovala, ale dál jakoby kniha z ničeho nic ztratila všechny popisy okolo, prostředí načtrtnuto jen zběžně, u většiny scén jsem téměř neměla představu, v jakém prostředí se zrovna odehrává, zbyl jen děj, který pro mě až tak nejpoutavější nebyl, spíš velmi jednoduchý. Změna nastala u upírů, to bylo zase super, i přes klišé prvky. Jsem moc zvědavá na další díl, já svět Stephanie Garber miluji, snad ho představí v dalších knihách zase hlouběji. Kdybych neznala Caraval, asi by mě tento 1. díl nepřesvědčil.

Tweety0207
26.05.2024 2 z 5

(SPOILER) Do knihy som išla na základe pozitívnych ohlasov. Čítala sa veľmi dobre, bolo to niečo nové, originálne, kapitoly neboli veľmi dlhé. Dej plynul svižne . Ale to je asi tak všetko. Ešte nikdy sa mi nestalo aby mi bola postava v knihe absolútne nesympatická. No hlavnú hrdinku
Evangeline som nemohla vystáť. Nie len že bola neskutočne naivná, ale úplne najviac ma rozčuľovalo že verila úplne každému okrem Jacksa. Ani Marisol mi nevadila. Vôbec nemám potrebu čítať pokračovanie. Respektívne chcem čítať pokračovanie ale bez Evangeline.


DreamerX9
21.04.2024 2 z 5

Čteno v aj
Pozor možné spoilery

Kniha měla opět velkou reklamu a tak mi ze zvědavosti padla do rukou. Začátek velmi poutavý a rychle navazující nicméně mi nesedla hlavní postava Evangeline s tou naivitou jako kdyby byla ta prokletá celou dobu ona Jacks občas pobavil vtípky. A upíři? To mi zkazilo dojem a také jsem občas v knize ztrácela přehled o ději.
Na jedno přečtení bych řekla oddechovka co stačí

všechny komentáře

Související novinky (1)

Mapa z listí a další knižní novinky (15. týden)

09.04.2023


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Bolo raz jedno zlomené srdce v seznamech

v Právě čtených1x
v Přečtených54x
ve Čtenářské výzvě4x
v Doporučených6x
v Knihotéce77x
v Chystám se číst82x
v Chci si koupit34x
v dalších seznamech2x

Autorovy další knížky

2017  79%Caraval
2018  85%Legenda
2023  86%Bolo raz jedno zlomené srdce
2023  95%Balada o láske až za hrob
2024  96%Kliatba pravej lásky