Ledové království: Nejkrásnější kolekce příběhů

Ledové království: Nejkrásnější kolekce příběhů https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/277740/mid_ledove-kralovstvi-nejkrasnejsi-kole-368-277740.jpg 4 28 9

Přidejte se k nám a přečtěte si o královské pyžamové party Anny a Elsy, Kristoffově pátrání po ledové nestvůře, Olafově oslavě narozenin a dalších a dalších příhodách z Arendelle. Každá pohádka v této sbírce je dlouhá přesně tak, aby při čtení potěšila rodiče, posluchače i malé čtenáře.

LunaL.
12.09.2023 5 z 5

Knihy s Annou a Elsou milujeme, tahle je jedna z nejlepsich! Nekolik pribehu, jeden milejsi nez druhy. Bavi to jak nase holky (3), syna (6), tak me :) urcite se ke knize budeme pravidelne vracet!

Péťa Z.
26.04.2023 3 z 5

Upřímně moc nechápu, že se to tak chytlo. A pořád to jede! Animák jsem neviděla ani celý, nebavilo mě to. Třeba Na vlásku se mi líbí mnohem víc. Ale to nemělo takovou reklamu... :-)
Knížku jsem četla dětem ve školce, protože asi jako všude hrozná mánie. :-) Psaná nebyla moc čtivě. Byla jsem ráda, když jsem ji dočetla a věnovala se pak jiným, za mě kvalitnějším, pohádkám.

Runkyna
16.09.2021 4 z 5

Dcera (4 roky) si knihu užívá na 5*, ale já zas tolik ne. Není to špatné, ale ty věty jsou takové nemastné neslané, někdy krkolomné, občas je špatně čárka. Na zadek si z toho jako rodič nesednete.

h.belaiova
25.01.2021 5 z 5

Moc krásné pohádky z Arendelle.

Karinka2012
25.01.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Četla jsem 2krát.

janasim
25.01.2018 5 z 5

Knížka, kterou jsme četli s opravdovým zájmem. Tím, že je obrázková a textu je méně udržela dcera pozornost.

konicekbily
11.05.2017 5 z 5

K Mikuláši jsme knihu dali dvěma čtyřletým vnučkám a před spaním jsem ji musel stále dokola předčítat, chvilku z jedné knihy, chvilku z druhého výtisku. Pokyn "Teď z mojí" jsem slyšel mnohokrát z levé i pravé strany. Pokud jsem se schválně nebo náhohou spletl. okamžitě jsem byl opraven! Toto jejich zaujetí a zápal opravdu nemohu nikdy zapomenout!

fis.rena
08.02.2017 4 z 5

Tak na Ledovém království ujíždí moje téměř čtyřletá dcera,takže knihu jedeme každý večer před spaním a pro velkou úspěšnost i přes den :D příběhy jsou pěkné a díky krásným ilustracím i o dost zajímavější. Nicméně Elze u nás začíná šlapat na paty Arielka :D

Petka82
18.01.2017

Právě tuto knihu čtu své čtyřleté dceři před spaním. momentálně se do Ledového království zcela zbláznila:-). Osobně mohu říct, že příběhy jsou dějově hezké, ale způsob napsání (nebo asi spíše překladu) tomu dost ubírá na hodnotě:-( Ještě to přečtu tak 2x a už to budu moc vykládat zpaměti, ikdyž se mnou o půlnoci zatřepou v posteli:-) Snad toto období brzy zkončí a přesedláme na jiný žánr:-)

Walt Disney
americká, 1901 - 1966