Ledové království: Kouzelné dětství / Tající srdce

Ledové království: Kouzelné dětství / Tající srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367220/bmid_ledove-kralovstvi-2-nove-pribehy-ko-GPk-367220.jpg 4 15 3

Přečtěte si dva nové příběhy o úžasných dobrodružstvích oblíbených hrdinek - Anny a Elsy! Víte, co Anna s Elsou dělaly, když byly malé? Dozvíte se to v prvním příběhu. V druhém příběhu se jednoho krásného jarního dne Anna rozhodla uspořádat pro všechny kamarády pořádný piknik. S přípravami si dala záležet, ale přesto to nebylo dokonalé. S pomocí Elsiných ledových kouzel však byl piknik zachráněný a všichni si výlet skvěle užijí.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Anna & Elsa: Childhood Times and Melting Hearts

kopeceli
12.03.2024 5 z 5

Typické disneyovské kresby, které uchvátí snad každé dítě. Jednoduché příběhy, které se hodí malým dětem na večerní čtení s prohlížením obrázků a později jako první čtení ve škole, protože text je navíc velkými písmeny.
Knihu jsem znovu přečetla, abych se s ní rozloučila. Mé děti už jsou velké, posunu ji malé neteři, bude šťastná.

h.belaiova
04.02.2020 5 z 5

Krásné příběhy, pro děti mohu doporučit.

Princezna22
09.01.2020 5 z 5

Opet moc krasne pribehy,kratoucke ,tak akorat pred spanim pro moji dcerusku.. Doporucujeme s dcerkou.

Walt Disney
americká, 1901 - 1966