Lední medvídek: Nenechávej mě samotného, Larsi!

Lední medvídek: Nenechávej mě samotného, Larsi! https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514295/mid_ledni-medvidek-nenechavej-me-samotn-Ex1-514295.jpg 5 13 4

Lední medvídek série

< 6. díl

Lední medvídek Lars je tu s novým dobrodružstvím! Jednoho dne najde v ledové trhlině štěňátko. Jmenuje se Nanuk a je to saňový pes. Přestože můžou být psi pro lední medvídky nebezpeční, Lars malého Nanuka zachrání a pomůže mu najít jeho rodiče. Není to ale zas tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Než se Larsovi podaří bezpečně dopravit Nanuka k jeho rodině ve městě, zažijí spolu napínavé chvíle. Pro děti od 3 let.... celý text

Literatura světová Pohádky
Vydáno: , Pikola

Kleiner Eisbär: Lass mich nicht allein, Lars! , 1999

martina.culik
09.03.2024 5 z 5

Příběhy ledního medvídka Larse, si vždy ráda přečtu. Tento se mi moc líbil, protože ukazuje, jak je někdy těžké potlačit své vrozené pudy. Ale když se hodně snažíme, tak se to podaří.
A samozřejmě jsou zde krásné milé ilustrace.

muchomurka
26.01.2024 4 z 5

Jemný příběh s krásnými ilustracemi. S Bambulkou se nám moc líbil a čtení jsme si užily.

Any999
07.10.2023 5 z 5

je moc krásně

Luciluc
21.07.2023 4 z 5

Knížka čtená dceři. Poslední díl, který nám chyběl přečíst z dílů dostupných v knihovně. Povedený příběh, ve kterém medvídek Lars tentokrát zachraňuje saňového psa, štěně Nanuka. Nechybí opět roztomilé ilustrace, přátelství a šťastný konec (líbil se mi ten červený obojek na památku). Jednohubka na dobrou noc. 4,5 *

lední medvědi

Kniha Lední medvídek: Nenechávej mě samotného, Larsi! je v