Lední medvídek a pandy

Lední medvídek a pandy https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502168/bmid_ledni-medvidek-a-pandy-UmU-502168.jpg 5 15 4

Lední medvídek série

Lední medvídek Lars se opět vydává za dobrodružstvím až na druhý konec světa! Tentokrát ho jeho zvědavý čumáček zavede z jeho domova na ledovém severním pólu až do čínského bambusového lesa a ke známé Velké čínské zdi. Právě tam se seznámí se dvěma zvláštními černobílými medvědy – roztomilými pandami. Jak ale zpátky na severní pól, domů za maminkou a tatínkem? Larsovi se opravdu moc stýská a začíná být zoufalý. Jeho noví chlupatí kamarádi si naštěstí vždycky vědí rady. Malý lední medvídek se odvážně vydává přes půlku zeměkoule, aby znovu viděl své rodiče a milovaný sněhový domov. Kouzelný příběh o přátelství ocení všechny děti od 3 let.... celý text

Literatura světová Pohádky
Vydáno: , Pikola

Kleiner Eisbär: Lars und die Pandabären , 2022

martina.culik
09.03.2024 4 z 5

Larse mám moc ráda. Příběh s pandami se mi zdál trošku méně zajímavý, než ostatní. I tak jsem si ho ale ráda přečetla a těším se na další krásné ilustrace a příběhy ledního medvídka.

eliska2106
30.11.2023 5 z 5

Na Larse nedáme dopustit - pomoc bližnímu a dobrodružství. Akorát nám vrtá hlavou, kam zmizela Lea, která s nimi v jednom z předchozích dílů zůstala na severním pólu

malámišička
24.10.2023 5 z 5

Syn někde viděl jeden díl Krtečka a pandy. Chtěl další Pandu. Já nechtěla pouštět takovou hovadinu, tak jsem hledala knížku o pandách. Náhodou jsem narazila na tuto. Syn si medvídka zamiloval a brzo jsem dokupovala další díly.

Luciluc
26.04.2023 5 z 5

Knížka čtená dceři. V knihovně mě zaujal název a obálka knihy. Až doma jsme zjistily, že čteme pátý díl série, ale ničemu to nevadilo. Přečetly jsme tzv. na jeden zátah před spaním, protože příběh je krátký. Líbily se nám ilustrace i dobrodružství ledního medvídka Larse. Určitě přečteme ještě další díly.

lední medvědi

Kniha Lední medvídek a pandy je v