Akta Julián

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

JAKÉ TAJEMSTVÍ SPOJUJE NACISTICKÉHO DŮSTOJNÍKA A ŘÍMSKÉHO CÍSAŘE? Dona Huffa, blízkého přítele Langa Reillyho a bývalého agenta CIA, někdo brutálně zavraždil. Před svou smrtí se Don v Seville věnoval psaní knihy o důstojníkovi SS Ottovi Skorzenym. Je možné, že by někdo spáchal vraždu jen proto, aby jeho kniha nikdy nespatřila světlo světa? Lang je odhodlaný zjistit pravdu, a tak se vydává po stopách, které za sebou Huff při svém výzkumu zanechal. Pátrání ho vyšle na zběsilou honičku po celé Evropě a Lang se postupně noří hlouběji a hlouběji do záhady, jejíž kořeny sahají do dob položení základů katolické církve. Ve Vatikánu nakonec objeví šokující tajemství, které se týká nejen druhé světové války, ale také bouřlivých časů římské říše. Organizace, která se zbavila Langova přítele, však udělá cokoli, aby zabránila jeho odhalení. I kdyby měla obětovat další životy…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329753/big_akta-julian-QCq-329753.jpg 3.861
Série:

Lang Reilly 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Mystery Press
Originální název:

The Julian Secret, 2006


více info...
Nahrávám...

Komentáře (17)

Kniha Akta Julián

jasněblond007
13.03.2020

Druhý díl z devítidílné série. Tak jak už to bohužel bývá, pokud je kniha čtivá, ale málo prodejná, jelikož obsahuje intelektuální obsah a historii, tak se další díly neproloží a nevydají v CZ.

iveta3689
21.11.2019

Namet je hodne slibny, ze zacatku se pribeh pekne rozbehl. Rozcilovaly me nektere nesmysly. Jako treba ze byvaly superagent si na uteku koupi letenku kreditkou, protoze se preci nikdo nebude obtezovat vystopovat platbu. Nebo ze se clovek utikajici z haly na frankfurtskem letisti v pohode dostane na ranvej a na tahaci voziku ujede kordonu policejnich aut. To jsem mela chut knizku odlozit. Pribeh se dal odvijel ve stylu Dana Browna - tajemstvi spojene s nabozenstvim, zapojeni nacistu, hlavni zenska hrdinka je samozrejme nadpozemsky krasna. Kdo takove knihy vyhledava, asi muze byt spokojeny. Pro me byl dej trochu preplacany a i autoruv styl me moc nenadchl.


mr.Zdenek
30.04.2019

Čtení pro špatné počasí, ale vracet se, to ne.

Dandulka
31.10.2018

Pěkná minisérie. Místy trochu moc popisná, ale příběh je hezký.

Danuše7
06.04.2018

napínavé a poučné.

Dixinka
30.03.2018

Pěkné. Tematika značně podobná jiným autorům, ale hezky psaný děj.

Vevericka.eva
08.02.2018

Napinave, misty predvidatelne, ale jinak pekne ctivo.

Elea
18.11.2017

Průměrná kniha, podle mého názoru slabší než první díl. Chování hlavního hrdiny bylo občas na hranici debility.

1