Abyste neumřel smíchy

Abyste neumřel smíchy https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98171/bmid_abyste-neumrel-smichy-aF0-98171.jpg 4 34 6

Lam & Coolová série

Z pátrání po dědičce, které vede detektivní kancelář Berty Coolové, se stává komplikované pátrání po oběti zločinu.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , JEVA , Papyrus

You can die laughing , 1959

Česneksmedem
předevčírem 3 z 5

Sice se v knize občas něco jako humor najde, ale umřít u ní smíchy, to fakt nehrozí. 98% knihy jsou jen takové plky a pořád si říkáte, jestli vůbec došlo ke zločinu. Taková lehce zapomenutelná, oddychová detektivka. Někdy je i jednou moc.

freejazz
18.12.2023 4 z 5

jako přestávka mezi knížkami o.k. už aby byly Vánoce, snad na mně Ježíšek nezapomene.
ale jo, je to klasika a na klasiky se nemá nadávat. taky nenadávám, ale je to spíše úplná oddechovka, něco jako ty románky z červené knihovny, co teď zaplavují vánoční pulty. kdybych to nečetl, nic se nestane.

kolacky
06.07.2022 4 z 5

(SPOILER) Mazaná rusovlasá dvojnice, dědictví, které není ropa, ale uran, padoušský manžel, který není manžel, a dědička, která se díky Donaldu Lamovi dědictví dobéře. Prima čtení na dovolenou.
Donalda a Bertu nemám tak začtené jako Perryho Masona, dokonce koukám, že je nemám vůbec hodnocené, já sklerotik!

Pepasch1
12.04.2020 5 z 5

Typický, trochu zamotaný, ale čistě logický Gardner.

pepa4081
23.11.2019 4 z 5

Krátká a vtipná detektivka tentokrát s Donaldem a Bertou. Spíš takové rozmotávání jedné záhady. Příjemné čtení. Doporučuji.
Velmi uspokojivé.

gatear
23.08.2016 3 z 5

Nějak jsem se v tom ztrácela.