Třikrát v roli obhájce Perry Mason

Třikrát v roli obhájce Perry Mason https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80356/mid_trikrat-v-roli-obhajce-perry-mason-2CS-80356.jpg 5 57 8

Perry Mason série

První z případů - Případ pobouřených pozůstalých byl poprvé vydán v roce 1958, Případ tichého společníka v roce 1940 a Případ zdráhavé modelky byl poprvé publikován v roce 1961.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Odeon

Case of the Angry Mourner/Case of the Silent partner/Case of Reluctant model

4444913
19.10.2020 5 z 5

Kritikové mi mohou podsouvat výtky horem dolem nebo horem pádem ale já si Perryho(a Dellu a Paula)vždycky nehorázně užiju.Strhující tempo,nápadité řešení a suchý humor se vždy hodí.

slunicko1958
19.06.2020 5 z 5

Ke komentáři k této knize použiji úryvek z doslovu Františka Jungwirtha:
- Erle Stanley Gardner jednou řekl: "Dobrý detektivní příběh je něco jako jablkový koláč. Mohu vám dát recept na jeho přípravu, kolik mouky, jablek, másla, cukru a ostatních ingrediencí je třeba, jak dlouho se má koláč péci. Může se povést, ale můžete jej také připálit a vyhodit. Ovšem na dobrém koláči si skutečně pochutnáte..." -
No, já jsem si pochutnala. Velice!

Pavelpi
30.11.2019 5 z 5

Perry Mason je můj oblíbenec.Jeho případy jsou řešeny logikou a já je čtu rád a někdy mám období,že se k nim vracím a vrátím se určitě i k téhle knize.

vodovodnice
20.03.2019 5 z 5

Tři případy s Perry Masonem mne opět vtáhly velmi rychle. Už po čtvrté jsem měla problém odložit knížku.
Knížka je velmi čtivá.

konicekbily
28.04.2018 5 z 5

Na tehdejší dobu to byla veliká bomba - náklad 100 000 výtisků. Z toho jsme i čerpali informace, jak to v Americe vypadalo před druhou světovou válkou, po ní a kousek současnosti tehdejšího života. A příběhy stály za přečtení, domnívám se, že se dají číst i dnes.

Mabie
17.02.2017 4 z 5

Toto je prostě klasika a všechny ostatní příběhy z prostředí soudní síně to mají marné. Perry Mason nastavil laťku zatraceně vysoko.

miriam.w
08.06.2016

Výborná, ako všetky "Masonovky" ;-)

eliska18
27.02.2012

Skvělá kniha, milý společník v šedivých dnech.

detektivky 3x Perry Mason

Erle Stanley Gardner