Jako obhájce: Perry Mason

Jako obhájce: Perry Mason https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23965/jako-obhajce-perry-mason-23965.jpg 5 59 11

Perry Mason série

Kniha obsahuje dva příběhy, Případ sametových drápků, a Případ zamilované tety. Obě detektivky vynikají dobře skloubenou, psychologicky věrohodnou zápletkou, dramatickými zvraty i závěrečným brilantním soubojem obhájce a prokurátora.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Odeon

The Case of the Velvet Claws / The Case of the Amorous Aunt , 1963

Alix
04.09.2021 4 z 5

Už jsem četla o chlup lepší případy Perryho Masona, ale i tyto dva se mi velice líbily a vůbec nejsem zklamaná. Jednu hvězdu dávám dolů proto, že v soudní síni Mason dokázal udělat daleko větší rodeo.

4444913
24.08.2019 5 z 5

Viz Bobina58-klasické čtvrtky,co?Taky pamatuju.Na maso jsem tehdy asi nestála ale na knížky jo.No a ten Perry je prostě super!

Jadla
27.02.2019 5 z 5

Prima osvěžující počtení.

surikata246
26.10.2018 5 z 5

Pachatelé i jejich advokáti třeste se přichází veliký a originální Perry Mason,který opět zvítězí bez potíží a navíc s humorem.

Hotovson
26.10.2018 5 z 5

Skvělý! Mam rád ty závěry ze soudní síně, kdy Perry Mason vždycky roznese protistranu na kopytech.

vodovodnice
30.07.2018 5 z 5

Omylem jsem narazila na knížku v antikvariátu, kde byli za 5kč. Detektivky nejsou můj obor, ale tahle mne uchvátila hned od začátku.
Mohu vám říct, že toto je první knížka, kde když jsem musela přestat číst (protože jsem musela do práce), tak jakmile jsem zase začala, okamžitě mě knížka vtáhla do děje a svět okolo mne přestal existovat.
Jsem knihomol, ale takhle skvělou knihu jsem ještě nečetla.

helenkan
03.05.2018 5 z 5

Díky čtenářské výzvě jsem si vychutnala dva bezvadné detektivní příběhy se skvělým Perry Masonem.

Sova15
03.12.2017 5 z 5

Krásný jazyk, napínavý příběh. Knihu mám jako bod - Kniha, co čtou moji rodiče. Ale tyto detektivky mě baví. Perry je krásná postava, mistrný obhájce.

Kabátice
06.07.2013 5 z 5

Skvělé, napínavé a propracované příběhy, které ocení každý, kdo miluje detektivky.

bobina58
04.07.2013

Knihy o skvělém obhájci , Perry Mason Jsem četla už za Komanču,tehdy to nebylo jak dnes,že prostě jdete a knihu si koupíte.Tehdy,když jste se dozvěděli,většinou z časopisu o knihách, že výjde nějaká dobrá kniha,tak jste si museli ráno přivstat,aby jste vubec knihu dostali,proto že , před knihkupectvím stála od 7. hodin docela dlouhá řada( Jak na maso). Tak jste tam stáli většinou tak 2 hodiny a modlili jste se at na Vás kniha zbyde. Myslím,že potom si každý vážil néjen knihy,ale i toho,že ji má doma v knihovně. Což dneska mladí moc nechápou. Ale to bylo jen na okraj, četla jsem několik knih,většinou vycházely pod názvem 3x Za obhajobu Perry Mason. Knihy jsou moc dobré,příběhy ze soudní síně,jsou napínavé a většinou se od nich nemužete odtrhnout. Vřele doporučuji všem milovníkum detektivek.Kdyby to šlo, dala bych Hvězdiček.10

eliska18
27.02.2012 5 z 5

Skvělé příběhy, nikoho nezklamou.

Perry Mason

Erle Stanley Gardner