Lady Fuckingham

Lady Fuckingham https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265759/bmid_lady-fuckingham-RwV-265759.jpeg 3 2059 2059

Novela Lady Fuckingham aneb Všichni to přece dělají byla poprvé publikována na pokračování v erotické revue The Pearl, která vycházela v prudérní viktoriánské Anglii mezi lety 1879 a 1880. Objevila se nečekaně a její iniciátoři dosud zůstávají obestřeni tajemstvím. Šířila se mezi nejvybranější společností z vysokých kruhů, která si v soukromí nestydatě libovala ve skotačivých dobrodružstvích mladých aristokratických hrdinek se svými spolužačkami, služkami a komorníky. Po vydání osmnáctého čísla revue za stejně podivných okolností zanikla. Zpověď nebedné dámy, Lady Fuckingham, své publikum nadlouho přežila a dodnes patří k vrcholů lechtivé literatury.... celý text

Literatura světová Novely Erotika
Vydáno: , Tribun EU

Lady Pokingham

SuperFrankie
08.06.2013 3 z 5

Knižní porno. Nic víc, nic míň.

Junjun
23.05.2013 5 z 5

Dej tady je asi zbytecne hledat a kdyby tam mozna byl, tak uz by to nebylo treba ono. Privlastek knizni porno myslim sedi dokonale - minimum deje (i kdyz se toho deje nekdy az dost), zadny slozity dialogy, ochota k sexu v podstate s kymkoliv kdo si rekne, bez rozdilu veku a pohlavi. Byla jsem rada ze ten jeji manzel dlouho nevydrzel, protoze tahle pasaz me moc nebrala. Ale jinak dobry poctenicko, cetla jsem to zejmena v MHD a mela co delat, aby mi nekdo nekoukal pres rameno:))

Deathrith
23.05.2013 5 z 5

Není jisté zda to skutečně psal Oscar Wilde. Sám překladatel to zmínil v prologu se slovy: "Není jisté, zda je autorem tohoto díla skutečně Oscar Wilde. Jisté však je, že by mu to nevadilo."
Kniha je zajímavá, čtivá a krásně zvrácená.

Hedwik
22.05.2013 3 z 5

Zajimave cteni do mestske hromadne dopravy, zvlast pro ty, kdo vam kouka pres rameno :) Knihu bych nazval klasikou, avsak kvuli tomu, kdo ji napsal, kdyby ji vsak napsal nekdo jiny knihu bych ohodnotil zcela jinak.

Miken008
14.05.2013 3 z 5

Hodně vtipná kniha :D Překladatel se musel hodně bavit, když ji překládal :D :)

*Lucias*
13.05.2013 5 z 5

Vzpomnela jsem si na komentar jedne uzivatelky, ktera cetla 50 odstinu sedi s rukou v kline...co by delala pri tehle knizce?:D

Teru
10.05.2013 3 z 5

Jsem z této knihy tak rozpačitá, že ani pořádně nevím, jak ji ohodnotit. Ne, že by mě snad pohoršovala, to ne, jsem zvyklá na všelijaké úchylárny a úlisnosti, ale ono se na ní krom bohatosti slovní zásoby, co se sexu týče, ani nic moc hodnotit nedá, protože i to obyčejné porno 21. století má více děje. Nicméně, budu knihu brát minimálně jako zajímavou zkušenost v mém literárním životě, protože nějakou podobnou hned tak jen nenajdu. Také mi po celou dobu čtení vrtala hlavou otázka, jakto, že slečna Beatrice či ostatní paničky neotěhotní a proč nakonec umírá na tuberu, i když by ve skutečnosti mnohem příhodnější byl syfilis.

hiresm
10.05.2013 3 z 5

Cože o této knížce se nějak zapomněli zmínit ve škole... :-). NO je to zajímavá kniha, hodně erotiky, žádný příběh, ale i přesto je to čtivé a líbivé.

*Lucias*
03.05.2013 5 z 5

Mala roztomila knizecka, zabavi na par hodin a urcite je stokrat lepsi nez ty priblble odstiny sedi (erotak pro teenagery).

Market = )
27.04.2013 4 z 5

Fakt hrozně vtipný :-D. Je to samozřejmě sprosťárna k pohledání, ale tak hezky napsaná, že jsem se celou dobu usmívala :-)

fons
08.04.2013 3 z 5

Na naší škole to kolovalo (a stále asi koluje) jako knižní fenomén, u kterého se i já vcelku dobře bavil.
A pokud vám odpojí internet - je to vcelku slušná náhrada ;)

kolodze
04.04.2013 2 z 5

Od Wilda mě dostala úplně jiná kniha.Tomuto pornu jsem na chuť nepřišel ale nutno ocenit jeho odvahu napsat a vydat něco takového v jeho době.

hanapaimen
26.03.2013 3 z 5

Skvělá prasečinka! :)

Sisi11
18.03.2013 5 z 5

Erotika, erotika, erotika. Velmi vzrušující a čtivý erotický příběh jisté Lady. Bavil mě a mohu jej zařadit mezi odpočinkové čtení :)

JanaS.
05.03.2013 1 z 5

Řekla bych knižní porno :-)

Alice02
04.03.2013 4 z 5

Epická knížka.. lidi se tam vyžívají v násilí, celý život stráví "v posteli" i když většinou ani ne v ní, na každé stránce jsou detailně popsané polohy.. počet aktérů často přesahuje 3... a navíc to má ještě ,alespoň nějakou malou, pointu. Tuhle knížku si s holkama budem připomínat ještě dlouho, ten machr co to přeložil do češtiny, měl opravdu zajímavý slovník.. :D

polarni.kun
25.02.2013 3 z 5

Moc pěkné porno^^ MImochodem... porna většinou nemají děj. Škoda jen, že se tam potom některé situace pořád opakují a to už byla nuda. Jinak docela zajímavé čtení.

Jill
24.02.2013

Jak se tyhle knihy hodnotí? :D

haWranka
14.02.2013 2 z 5

Tahle knížka se snad ani hodnotit nedá. Sice ji napsal Wilde, ale existují o tom určitě dohady. Navíc jsem se někde dočetla, že ji psal jen na zakázku, protože potřeboval peníze. Inu, kniha zajímavá, znovu už ji číst nemusím.

xxiixxi
10.02.2013 3 z 5

O ději nemůže být řeč, takže i když je to tenká knížečka, tak je vlastně až moc dlouhá. Ze začátku je to celkem zajímavé, ale postupně se situace opakují a ke konci to začíná být všechno nechutné. Ale stále lepší než dílka Markýze de Sade.