Labyrint (1.-3. díl)

Labyrint (1.-3. díl) https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267979/mid_labyrint-1-3-dil-XNi-267979.jpg 4 211 47

Labyrint série

Kompletní vydání série Labyrint v jediné knize. Thomas se jednoho dne probudí uprostřed Labyrintu bez jediné vzpomínky na to, kým byl předtím. Za vysokými hradbami a nekonečně proměnlivým bludištěm čeká svoboda, ale nikomu se ještě nepodařilo uniknout. Thomas s ostatními chlapci je odhodlán to změnit. A pak se objeví dívka. Vůbec první dívka. A zpráva, kterou nese, je děsivá…... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Yoli (ČR)

Maze Runner - omnibus edition

Juki-RoseMary
31.05.2016 3 z 5

Jednička dokonalá, dvojka skvělá, trojka na nic. Ukončení mě zklamalo, ale i tak, nápad to byl dobrý, jen by se to dalo provést lépe.

Njzy
16.05.2016 5 z 5

Tak jsem se zase naučila plno nových sprostých slov

vandalindakova
16.05.2016 5 z 5

Trilogii jsem přečetla dá se říct jedním dechem. Když jsem začala, musela jsem číst, dokud nebyl konec. Ale zjistila jsem, že o ní nějak nemám co říct. Nápad super, nejsem schopná říct, která z knih je nejlepší. Nechalo to ve mně velký dojem, ale nejsem nějak překvapená ani rozhozená z toho, jak to dopadlo. Tato série mi dokazuje, že nemusí být nějak extra strhující konec, aby byla kniha dobrá! Jejich hlášky byly děsně nakažlivé.

Bumky

Dokonalost :)

AAndulka
12.05.2016 3 z 5

Zklamání. Číst se to dalo, i napnutá jsem sem tam byla. Nejlepší pro mě byla třetí kniha. Ovšem s takovýmto nápadem se dalo naložit mnohem, mnohem lépe!

radim2172
12.04.2016 4 z 5

Celá konstrukce příběhu mi přijde trochu přehnaná, nicméně celou trilogii jsem přečetl jedním dechem.

papajapa
06.02.2016 5 z 5

Za mě palec nahoru. Super čtení. Labyrint jsem nejprve viděla zfilmovaný a teď si říkám co to natočili za frasárnu...

nebezpečný virus sci-fi

James Dashner
americká, 1972
2014  85%Labyrint: Útěk
2015  80%Vražedná léčba
2014  83%Spáleniště: Zkouška
2016  79%Rozkaz zabít
2015  85%Labyrint (1.-3. díl)