Kuchařka pro dceru

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

185 vyzkoušených receptů, jak uspět hned napoprvé. Kniha jednoduchých kuchařských předpisů a návodných postupů určená začátečníkům. Čtvrté vydání.

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/323194/kucharka-pro-dceru-Gsn-323194.jpg 4.7191
Žánr
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno, Smart Press
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (42)

Kniha Kuchařka pro dceru

Přidat komentář
studentice
02. ledna

Tuto kuchařku jsem si koupila, když jsem začínala s vařením pro svého přítele. Byla a je mi stále úžasnou pomocnicí.

martini.ce
31.12.2020

Už dlouho jsem po ní pokukovala, až jsem si udělala radost :) Je výborná. Recepty a postupy jsou napsané podrobně a jednoduše, připadám si s kuchařkou jako s kamarádkou. Má u nás doma svoje pevné místo. Doporučuju pro každou začínající kuchařku i pro všechny, kdo se nespokojí s vysvětlením "to se tak dělá", ale zajímá ho "proč".


susannn
24.12.2020

Úžasná kniha. Honzovy buchty se mi konečně podařily. Krásné jednoduché popisky.

Rihatama
24.10.2020

Kuchařku pro dceru mi před téměř 2 lety darovala moje maminka - jasně, kdo jiný. Už je to hodně let, co jsem vylétla z rodinného hnízda, k vaření jsem ale nikdy nezískala jiný vztah, než čistě utilitární. Jíst se musí. A když nemusím vařit já, tím lépe. A když už musím, pak tato kuchařka je jednou z těch, po kterých bezpečně sáhnu. Je totiž skvělá.

Hudebníci znají etudy. Drobné hudební skladby sloužící k výuce hry na nástroj. Sama jsem jich odehrála spoustu. A k vaření se hodí taky ideálně. Libo Etudy rychlé, Etudy sladké či snad Vánoční etudy? Gulášové etudy jsou rovněž k mání a mnohé další. A musím říci, že i můj muž si Etudy všeho druhu oblíbil. U nás v kuchyni je to jednoduše samý koncert. Možná ne ten virtuozní, ale rozhodně příjemný a chutný.

Radka1911
08.10.2020

Absolutně dokonalá kuchařka a sbírka návodů a postupů nejen pro začínající kuchařinky. Škoda, že podobná kniha v době kdy jsem se učila vařit, nebyla. Knihu jsem zakoupila i jako dárek pro vlastní dceru která už v kuchyni také není začátečníkem, ale toto prostě musí mít. Doporučuji.

Baru16
26.07.2020

Nedávno jsem si kuchařku pořídila a je to přesně to, co jako dvacetidvouletá holka, která nenávidí postávání u plotny a nevidí v tom žádný smysl, potřebuju.
Jednoduché, rychlé, stručné, jasné.
Jednou za čas mě popadne nálada uvařit. Ať už pro svojí radost, nebo radost mých drahých. Nesnáším když si pořídím kuchařku a zjistím, že všechny recepty si musím nejdřív přečíst, podle nich nakoupit, protože suroviny v nich použité nemá NIKDO běžně doma a pak se ještě trápím s návodem, protože postup je popsán pro masterchefa, ne pro začátečníka.
Tato kuchařka je přesný opak toho, co nesnáším a naprosto mi vyhovuje. Ve všem.
Vřele doporučuji všem kuchařským laikům.

Liteket
30.06.2020

Skvělá a praktická příručka pro každou hospodyňku.

lenkaBajza
29.06.2020

"Kuchařka pro blbečky", přesně pro mě:D Klasické, všední i originální recepty, krásně stručně napsané:)
Jen jsem teda nepochopila systém řazení receptů, takže to púsobilo trochu chaoticky a nepřehedně

1