Kuchařka pro dceru

185 vyzkoušených receptů, jak uspět hned napoprvé. Kniha jednoduchých kuchařských předpisů a návodných postupů určená začátečníkům. Čtvrté vydání.

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/323194/kucharka-pro-dceru-Gsn-323194.jpg 4.7191
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno, Smart Press

Kniha Kuchařka pro dceru

studentice

Tuto kuchařku jsem si koupila, když jsem začínala s vařením pro svého přítele. Byla a je mi stále úžasnou pomocnicí.

martini.ce
31.12.2020

Už dlouho jsem po ní pokukovala, až jsem si udělala radost :) Je výborná. Recepty a postupy jsou napsané podrobně a jednoduše, připadám si s kuchařkou jako s kamarádkou. Má u nás doma svoje pevné místo. Doporučuju pro každou začínající kuchařku i pro všechny, kdo se nespokojí s vysvětlením "to se tak dělá", ale zajímá ho "proč".

susannn
24.12.2020

Úžasná kniha. Honzovy buchty se mi konečně podařily. Krásné jednoduché popisky.

Rihatama
24.10.2020

Kuchařku pro dceru mi před téměř 2 lety darovala moje maminka - jasně, kdo jiný. Už je to hodně let, co jsem vylétla z rodinného hnízda, k vaření jsem ale nikdy nezískala jiný vztah, než čistě utilitární. Jíst se musí. A když nemusím vařit já, tím lépe. A když už musím, pak tato kuchařka je jednou z těch, po kterých bezpečně sáhnu. Je totiž skvělá.

Hudebníci znají etudy. Drobné hudební skladby sloužící k výuce hry na nástroj. Sama jsem jich odehrála spoustu. A k vaření se hodí taky ideálně. Libo Etudy rychlé, Etudy sladké či snad Vánoční etudy? Gulášové etudy jsou rovněž k mání a mnohé další. A musím říci, že i můj muž si Etudy všeho druhu oblíbil. U nás v kuchyni je to jednoduše samý koncert. Možná ne ten virtuozní, ale rozhodně příjemný a chutný.

Radka1911
08.10.2020

Absolutně dokonalá kuchařka a sbírka návodů a postupů nejen pro začínající kuchařinky. Škoda, že podobná kniha v době kdy jsem se učila vařit, nebyla. Knihu jsem zakoupila i jako dárek pro vlastní dceru která už v kuchyni také není začátečníkem, ale toto prostě musí mít. Doporučuji.

Baru16
26.07.2020

Nedávno jsem si kuchařku pořídila a je to přesně to, co jako dvacetidvouletá holka, která nenávidí postávání u plotny a nevidí v tom žádný smysl, potřebuju.
Jednoduché, rychlé, stručné, jasné.
Jednou za čas mě popadne nálada uvařit. Ať už pro svojí radost, nebo radost mých drahých. Nesnáším když si pořídím kuchařku a zjistím, že všechny recepty si musím nejdřív přečíst, podle nich nakoupit, protože suroviny v nich použité nemá NIKDO běžně doma a pak se ještě trápím s návodem, protože postup je popsán pro masterchefa, ne pro začátečníka.
Tato kuchařka je přesný opak toho, co nesnáším a naprosto mi vyhovuje. Ve všem.
Vřele doporučuji všem kuchařským laikům.

Liteket
30.06.2020

Skvělá a praktická příručka pro každou hospodyňku.

lenkaBajza
29.06.2020

"Kuchařka pro blbečky", přesně pro mě:D Klasické, všední i originální recepty, krásně stručně napsané:)
Jen jsem teda nepochopila systém řazení receptů, takže to púsobilo trochu chaoticky a nepřehedně