Hovory s řezníkem: Kuchařka pro dceru z masa a kostí

Kuchařka pro dceru je tu potřetí! Tentokrát vychází vstříc všem nesmělým dcerám, sestrám, snachám, vnučkám či přítelkyním, které pokládají maso za velkou kuchařskou výzvu. Jak se zbavit ostychu z pultu s masem a jak si vybrat ten správný kus na guláš? Jak překonat obavy z nevyzpytatelného masa a poznat, které je vhodné na pánev, zatímco jinému to bude víc slušet v troubě? Knížka Hovory s řezníkem vás prostřednictvím 200 vyzkoušených receptů z české i světové kuchyně tohle všechno naučí. Jako nejlepší kamarádka vás však nejdřív vezme za ruku a odvede do nejbližšího řeznictví. Tam vás seznámí s tím záhadným mužem se zmijovkou na hlavě a sekáčkem v ruce, vybere s vámi maso a teprve potom se s vámi pustí do vaření. Stejně jako Kuchařka pro dceru a Vánoční kuchařka pro dceru vás obejme, pohladí po duši a odhalí všechno, co jiné kuchařky tak rády tají. I s ní máte jistotu, že díky podrobným, laskavým a vysvětlujícím receptům zvládnete vše hned napoprvé, ať už jsou to rychlé masové kuličky, vepřová čína, slavnostní kachna na dva způsoby nebo dech beroucí bramborová kaše k sekané. Autorka po vás nebude chtít dušení doměkka ani středně rozpálenou troubu, naopak vás upozorní na všechny důležité okamžiky a odpoví na otázky: jak a proč? A až jednoho dne Kuchařku pro dceru z masa a kostí dočtete a dovaříte až do konce, celý svět bude sedět u vás v kuchyni a volat po nášupu. První dotisk 2013....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139153/hovory-s-reznikem-kucharka-pro-dcer-ZAK-139153.png 4.748
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno, Smart Press

Kniha Hovory s řezníkem: Kuchařka pro dceru z masa a kostí

studentice

Opět výborné recepty, které můj přítel-milovník masa-umí ocenit:). Doporučuji

SuperSojka
19.09.2020

Pro člověka, který se v mase nevyzná, jako stvořené. Vše polopaticky vysvětleno. Základ mé kuchařské knihovny.

Vlajdula
17.10.2019

Perfektní kniha. Díky ni se na mě můj řezník dívá, jak na vola, když chci tabulovou špičku :-).

ave55
21.06.2019

Skvost mezi kuchařkami. Půjčila jsem si v knihovně všechny knihy od Florentýny, postupně je budu kupovat pro dceru. Pravda, že i po skoro padesátileté praxi vaření se dá něco nového naučit.

LenaBilkova
27.03.2019

Supr recepty a prima čtení

LadyHip
31.12.2018

Konečněji mám doma! A teď začne zlatý věk naší domácí gastronomie :)

Chesterton
12.02.2018

Nedávno jsem věnovala jako svatební dar a dozajista si budu občas půjčovat:))

Adelix
16.12.2016

poučné pro nezkušené kuchaře, vtipné, hezky členěné. Jde o klasické, často náročné recepty zabírající hodně času, ale na druhou stranu patří do základního povědomí o gastronomii, něco jsem se přiučila.