Gaiin štít

Gaiin štít https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248182/bmid_gaiin-stit-uMF-248182.jpg 4 196 27

Povídky. Poslední druid, odvěký obránce země, to nikdy neměl lehké, spolu se svým věrným psem Oberonem se už mnohokrát střetl s celou řadou tvorů a bohů, které nijak zvlášť netrápilo, že by se měli objevovat pouze v mýtech. Čarodějnice, které si chtějí podrobit elementála. Krokodýlí kněz a kočičí bohyně. Gnómové a koboldi rozpoutávající peklo před nákupním střediskem. Těm všem, a mnohým dalším, bude Atticus O'Sullivan čelit v jedinečné sbírce povídek a novel ze světa Kronik železného druida. Dramatické příběhy plné humoru a magie tvoří nedílnou součást Atticových životních osudů. Nyní se v celosvětové premiéře vůbec poprvé objevují v souborném knižním vydání, které sám autor doplnil předmluvou a poznámkami k vnitřní chronologii série.... celý text

Literatura světová Povídky Fantasy
Vydáno: , Laser-books (Laser)

The Shield of Gaia , 2015

Micheline
11.03.2016 4 z 5

Celá "Attikova" série je zajímavá, jinak pojatá fantasy.

Sarri
19.11.2015 3 z 5

Nejsem povídkový typ - i tak to ale díky Attikovi šlo. Ovšem hlavní dějovou linku něco doplnilo a tak se těším na další pokračování =)

terka98
01.11.2015 5 z 5

Jsem moc ráda,že tato sbírka povídek u nás vyšla ve fyzické podobě.Je to skvělé doplnění Attikova života,který už má pár set let za sebou.Také tu je malý náhled do života jeho učnice Granuaile,bohů ne jenom severských,ale také i egyptských a mnoho dalších nadpřirozených bytostí.

Marushka27
23.09.2015 4 z 5

Příjemná kniha, která skvěle doplňuje příběhy Železného druida. Některé povídky jsou opravdu vypointované a skvělé, jiné jsou trochu slabší, ale kniha mě opravdu bavila. Atticus je úžasná postava a navíc má skvělého psa a sympatickou učednici. Autor píše hodně čtivě a je vidět, že má svůj svět promyšlený.

cori
11.08.2015 4 z 5

Sbírka sedmi povídek, z nichž 2 vyšly česky před lety v časopise Pevnost. Nejvíce mě zaujala Zkouška odvahy, v níž vystupuje jen Granuaile. Pekelně hororový je Démonický vyvolávač z Pšeničné ulice.

kyklop123
27.06.2015 5 z 5

Super soubor povídek! Rozšiřují se nám obzory o Attikovi, ale i o Granuiale a strašně mě to navnadilo na další díly železného druida :). Nejvíc se mě zaujala poslední povídka, minulost Attika byla velmi zajímavá :P... Pokud váháte s koupí, protože Vám to přijde "jen jako soubor povídek", tak rozhodně neprohloupíte pokud si to koupíte do knihovny :).

Janičta
22.06.2015 5 z 5

Moc dobrá sbírka povídek :-) Zase vím o Attikovi něco víc a o jeho učnici také :-)