Křížový spodek

Křížový spodek https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99239/bmid_krizovy-spodek-wJM-99239.png 4 19 6

Detektivní román o polapení vyděračské bandy neštítící se ani vražd.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Karel Voleský

Jack O'Judgement , 1920

Luigi1
25.09.2022 3 z 5

Zde je plno vražd a krve.

Vesmich
22.03.2022 4 z 5

Padouch je opravdu ohavný!!! Jeho motivy jsou obzvláště zavrženíhodné - tyje z úzkosti druhých a sbírá na ně kompro pomocí rozsáhlé sítě špiónů z kategorie "štamgasti Jedové chýše". Proti němu stojí bezzubý zákon a vynervovaný detektiv, který neví, jestli je víc detektiv nebo víc zamilovaný. Takže všechno musí vyřešit tajemný Fantomas! Pochopitelně je zde i KRÁSNÁ ŽENA!!! Kdo by se taky kvůli ošklivé obtěžoval? Věrná láska zvítězí, padouch bude eliminován a každý dostane, co mu patří! Ideální takhle odpoledne, když zahrada čeká a děti čekají a dům čeká a všechno čeká...no...budou muset ještě chvíli počkat, než zlo bude poraženo!

Bája89
08.12.2020 4 z 5

Wallace je sázka na jistotu. Střihla jsem si Křížového spodka jako rozhlasovou hru známou pod názvem Soudce Jacka a byla jsem opět mile překvapená. Samozřejmě, příběh je dost předvídatelný, ale ve své době to musela být pecka. A já si zpříjemnila vaření chvilkou napětí.

Sabina335
07.04.2020 1 z 5

Wallace jsem měla ráda, ale poslední dobou zjišťuji, že to stojí tak akorát za jendo přečtení a konec. Znovu bych po knize nesáhla.

Vojslava
30.11.2017 5 z 5

Tak to byla detektivka zcela klasického střihu, pomalé tempo, sem tam náznak tajemství, žádné potoky krve... spíš jenom očekávání, jak se to celé rozuzlí a jestli to nakonec nějak dobře (aspoň pro někoho) dopadne. Nezklamala jsem se, časem se jistě k autorovi vrátím.

CharlesWard
03.04.2017 3 z 5

No nevím. Po mé třetí přečtené wallaceovce, už mi začínají všechny jeho knihy připadat na jedno brdo. Nějaká detektivní zápletka, mužská postava, padouch, ženská postava a závěrečné romantické vyústění. 2.5 hvězdy.

Edgar Wallace
britská, 1875 - 1932