Krásný holky

Krásný holky https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267417/bmid_krasny-holky-267417.jpg 4 265 73

Před více než dvaceti lety beze stopy zmizela Claiřina a Lydiina dospívající sestra Julia. Pár let poté se obě ženy odcizily a od té doby spolu nepromluvily. Z Claire se stala oslnivá manželka atlantského milionáře. Lydia, svobodná matka, žije s bývalým vězněm a jen tak tak vydělává na živobytí. Ani jedna z nich se však dosud nevzpamatovala z kruté ztráty, která jim zlomila srdce. Tato zničující rána se opět otevírá, když dojde k vraždě Claiřina manžela. Zmizení dospívající dívky a vražda muže ve středních letech, které dělí skoro čtvrt století. Co by je mohlo spojovat? Obě sestry opatrně uzavřou příměří a začínají pátrat v minulosti, aby zjistily pravdu. Odhalují přitom tajemství, která před dávnými lety zničila jejich rodinu… a nacházejí možnost vykoupení a odplaty tam, kde by je nejméně očekávaly. „Karin Slaughter má nepřekonatelný cit pro detail a pravdivé vyjádření skutečnosti… Ráda si koupím každou její knihu.“ – Gillian Flynn „Neohrožená spisovatelka. Jedna z nejsmělejších autorek thrillerů v dnešní době.“ – Tess Gerritsen „Její postavy, zápletka a rytmus vyprávění nemají mezi autory thrillerů konkurenci.“ – Michael Connelly... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , HarperCollins Polska

Pretty Girls , 2015

oleg
04.03.2016 5 z 5

To jsem si početla,škoda že už je konec,úžasná kniha,neuvěřitelné na co Karin přišla,to si musíte přečíst!!!!!!!

limetka2008
24.02.2016 5 z 5

Naprosto skvěle vystavěný příběh, od kterého se nedalo odtrhnout. Akorát mám strach, že se mi o některých drsných scénách bude v noci zdát, protože sice do děje patří a nejsou použity samoúčelně a pro efekt, jak bývá u psychothrillerů občas zvykem ve snaze šokovat, ale tím jsou působivější. Hodně dobře napsaná knížka.

e-Lisbeth
24.02.2016 3 z 5

Z mého pohledu bohužel průměr. Jedna rodina, která má extrémní smůlu, druhá bláznivá, kam se podíváte. Ač jsem si říkala, že třeba v Americe je možné všechno, bylo to na úkor napětí i uvěřitelnosti a občas jsem nestačila kroutit hlavou. I v thrilleru bych čekala aspoň nějakou (překvapivou) detektivní zápletku, kromě avizovaného zmizení Julie.

encyklopedie
21.02.2016 5 z 5

Karin Slaughterová se narodila v roce 1971. V té době jsem nejraději popíjel vynikající Château d´Yquem 1971. Víno s výraznou vůní botrytidy, karamelu a šafránu.
A ta vůně mi zůstává na jazyku kdykoliv vezmu další a další knihu od Karin.
Krásný holky jsou zkrátka - krásný holky.
KS opět prokazuje svůj vyprávěčský um, temný příběh dokáže vyprávět tak, že ani citlivky neodradí. S každou další stránkou utahuje pomyslné šrouby - až je utáhne.
Moje hodnocení tomu odpovídá.

PetK
18.02.2016 4 z 5

Trošku jiné kafe než série Grant County, drsnější... četlo se to hodně dobře, umí udržet napětí. Ale chvílema už mi to přišlo lehce překombinované ve smyslu "co za hnusárnu bych ještě vymyslela"... Nicméně hodnotím vysoko.

vsvobo
17.02.2016 4 z 5

Hodně zajímavá, surově podaná kniha. Napětím jsem občas nemohla dýchat. V noci jsem se trochu bála, když jsem si představila, čeho můžou být lidé schopni. Neobvyklý, neohraný námět.

Izu
27.01.2016 4 z 5

Nemůžu dát plný počet bodů. A to za autorčinu nevěrohodnost a překombinovanost problematiky snuffu a vše kolem něj.

pepa4081
23.01.2016 4 z 5

Hodně drsná kniha. Mám raději ty s Willem a Sárou a tohle je něco trošku jiného, ale přečetl jsem ji za dva dny, protože nešlo přestat. Mám rád všechny knížky Karin Slaughter. Obdivuji její fantazii a také doufám, že se nic takového nikdy nestane. Vřele doporučuji.

Mišutamyš
15.01.2016 5 z 5

Výborná. Skvěle napsaná, zkrátka jsem se nemohla odtrhnout, dokud jsem nedočetla. Jedna z autorčiných nejlepších knih a že musím říct, že výborné jsou její všechny...

vineka
13.01.2016 5 z 5

Vynikající, ale děsivá kniha. Chvílemi mi bylo na zvracení z toho, co dokáže člověk udělat jinému člověku jen pro potěšení. Šokující, že tohle téma psala žena. Chci věřit tomu, že se nikde nic takového neděje, nedělo a nebude dít.

Acquenta
02.01.2016 5 z 5

Je napínavá...je děsivá...je hodně čtivá...jedna z nejlepších, co se mi dostala do ruk...a při čtení poslední kapitoly, kdy otec vzpomíná na dceru, se mi po tváři hrnuly slzy jak hrachy....

Luca287
29.12.2015 5 z 5

Úplně jiná Karin než jak jsme zvyklí...přesto nezklamala... skvěle napsáno, žádné hluché místa...tak nějak se to četlo samo...

*kika*
24.11.2015 5 z 5

Karin opět nezklamala. Kniha je trochu jiná než předchozí, poprvé nemáme staré známe postavy které propojují děje, Sáru ani Willa, ale vůbec to nevadí, spíš naopak.
Dopisy formou deníku otce své ztracené dceři jsou dojemné a berou za srdce a dva poslední už jsem i obrečela. A to se mi zase tak často nestává.
Samotný príběh je pravda trochu už na hranici uvěřitelnosti, s tím jak pachateli všechno vychází, v takovém množství, ale tak dejme tomu že stát se to může...
Každopádně spádu děje to nijak neubírá, sestrám budete držet palce a odhalení projevu charakteru pár postav ne že by bylo uplně šokujíci ale překvapí dostatečně.
Kdo máte rádi tuhle autorku, není nad čím váhat a kdo nezná, ideální první kniha od ní.