Krásná rebelka

Krásná rebelka https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46833/krasna-rebelka-46833.jpg 4 67 12

Charles Stirling, hrabě z Everinghamu, se s radostí dovídá, že jeho lidem se konečně podařilo chytit kapitána Spindleshankse, obávaného buřiče a pisatele provokativních článků. Místo mohutného, tmavého a vousatého muže je však k němu v poutech přivedena krásná plavovláska, k jejímž půvabům nemůže zůstat lhostejný. Stopy pobuřujícího jednání ovšem jednoznačně vedou do dívčina domu, kde po smrti svého otce převzala tiskárnu. Proto se hrabě rozhodne podezřelou plavovlásku držet ve svém sídle. Hollie Flinchová se ovšem hrozivého hraběte nebojí a nuceného pobytu u něj hodlá využít ke svému prospěchu - chce o jeho práci vyslídit vše, co potřebuje. Zanedlouho zjišťuje, že hrabě není tak krutý a bezohledný, jak si původně myslela, a její vztah k němu se postupně mění. Je možné, aby láska, která vzplála mezi těmito dvěma nepřáteli, překonala všechny rozpory i pýchu a aby se dokázala vyrovnat s tajemstvím, jež by mohlo zničit hraběti život?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

My wicked earl , 2007

Lembac
18.02.2023 5 z 5

Když se potká politická aktivistka s představitelem moci, proti které ona "krásná rebelka“ protestuje, může vzniknout velmi třaskavá kombinace. V knížce je velmi hodně politiky, docela dost tiskařiny, nějaké ty rodinné tragédie, ale taky jemný milostný příběh dvou osamělých lidí. A malý Chip je sladký jako cukrkandl. :-)

rampapa
22.07.2022 5 z 5

Moc krásný příběh. Mám moc ráda tuhle autorku a to jak píše. Na tenhle příběh jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Charlese jsem si hnedka zamilovala a Holllie též. Moc krásná knížka. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Ála1968
27.06.2020 1 z 5

Nelíbilo se mi to.Jak se do romantiky zaplete politika,za moc to nestojí.Přitom to mohl být pěkný příběh,ale když vypustím vše co mělo souvislost s politikou,moc toho pěkného nezůstane.

DUNIKO
24.03.2018 4 z 5

Až na ty nudné buřičské a tiskařské pasáže to bylo moc pěkné čtení.

Nibiru
27.08.2016 3 z 5

Toto je moje třetí kniha od autorky a je ze všech nejméně povedená, aspoň podle mého vkusu.
Tři hvězdy dávám za sympatického hrdinu a jeho rozporuplný vztah k synovi, ale nemůžu uvěřit, že by mohl, byť i v příběhu, spadajícím do Červené knihovny, vykonávat tak vysokou státní funkci bez toho, aby někdo odhalil jeho stěžejní handicap.

moudivlacek
05.06.2016 4 z 5

Pěkná kniha, o lásce, o cti a o touze lásky. Každý z hrdinů před tím druhým něco tají a po něčem tajně doufá, uplyne spoustu času, než osud hrdiny spojí .

Kamiliana
07.02.2015 3 z 5

Čtivě naspaná kniha, kterou jsem měla přelouskanou za dva dny. Pěkná oddechovka. Nicméně například erotická scéna je zcela kýčovitá a přebal knihy nadmíru nevkusný + nabídka vyobrazených dalších titulů na zadní obálce je odrazem absolutního pominutí smyslů, takové knihy bych se vážně styděla půjčit, to Oldag moc nevychytal.

mariva
04.01.2015 5 z 5

Docela příjemná odpočinková četba.

havrmoni
07.12.2014 4 z 5

Druhá kniha od této spisovatelky a opět docela povedená, u obou oceňuji hl. hrdinky, takové by mohli být i v jiných románech místo ufňukaných nebo tvrdohlavých naivek. Konec opět nezklamal vkusné, romantické a pozvolné ( neuseknuté či strohé) ukončení. Určitě si přečtu další knihy od této autorky.

miruska1
14.10.2014 5 z 5

veľmi pekne

Aracely
01.09.2014 5 z 5

Nesouhlasím s tím, že trvá se do knihy začíst. Já ji přečetla jedním dechem, ve vlaku a dnes jsem ji dočetla a opravdu super! Doporučila mi ji kamarádka a já ji zase doporučuji Vám milé čtenářky :-)
Originální příběh se zajímavou zápketkou. Byla mi sympatická rebelka i hrabě jak se měnil.
Nechci tady nic vyzradit, ještě dodám,že tam nebyl hned ze začátku sex jak bývá kor v těch historických knihách ...
Ale napsáno velmi hezky a slušně. Určitě to nebyla jediná kniha kterou jsem od ní četla :-)

lela25
28.05.2013 3 z 5

Sice mi déle trvalo než jsem se začetla,ale dalo se to číst.

historické romance

Linda Needham