Krásná rebelka

Charles Stirling, hrabě z Everinghamu, se s radostí dovídá, že jeho lidem se konečně podařilo chytit kapitána Spindleshankse, obávaného buřiče a pisatele provokativních článků. Místo mohutného, tmavého a vousatého muže je však k němu v poutech přivedena krásná plavovláska, k jejímž půvabům nemůže zůstat lhostejný. Stopy pobuřujícího jednání ovšem jednoznačně vedou do dívčina domu, kde po smrti svého otce převzala tiskárnu. Proto se hrabě rozhodne podezřelou plavovlásku držet ve svém sídle. Hollie Flinchová se ovšem hrozivého hraběte nebojí a nuceného pobytu u něj hodlá využít ke svému prospěchu - chce o jeho práci vyslídit vše, co potřebuje. Zanedlouho zjišťuje, že hrabě není tak krutý a bezohledný, jak si původně myslela, a její vztah k němu se postupně mění. Je možné, aby láska, která vzplála mezi těmito dvěma nepřáteli, překonala všechny rozpory i pýchu a aby se dokázala vyrovnat s tajemstvím, jež by mohlo zničit hraběti život?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/46_/46833/krasna-rebelka-46833.jpg 3.948
Vydáno:, Oldag

My wicked earl (2007)

Kniha Krásná rebelka

27.10.2018

Je to takové půl na půl, něco se četlo úplně samo, pak dost nuda, ale dalo se to. Podruhé bych se k ní už ale nevracela.

DUNIKO
24.03.2018

Až na ty nudné buřičské a tiskařské pasáže to bylo moc pěkné čtení.

Nibiru
27.08.2016

Toto je moje třetí kniha od autorky a je ze všech nejméně povedená, aspoň podle mého vkusu.
Tři hvězdy dávám za sympatického hrdinu a jeho rozporuplný vztah k synovi, ale nemůžu uvěřit, že by mohl, byť i v příběhu, spadajícím do Červené knihovny, vykonávat tak vysokou státní funkci bez toho, aby někdo odhalil jeho stěžejní handicap.

moudivlacek
05.06.2016

Pěkná kniha, o lásce, o cti a o touze lásky. Každý z hrdinů před tím druhým něco tají a po něčem tajně doufá, uplyne spoustu času, než osud hrdiny spojí .

Kamiliana
07.02.2015

Čtivě naspaná kniha, kterou jsem měla přelouskanou za dva dny. Pěkná oddechovka. Nicméně například erotická scéna je zcela kýčovitá a přebal knihy nadmíru nevkusný + nabídka vyobrazených dalších titulů na zadní obálce je odrazem absolutního pominutí smyslů, takové knihy bych se vážně styděla půjčit, to Oldag moc nevychytal.

mariva
04.01.2015

Docela příjemná odpočinková četba.

havrmoni
07.12.2014

Druhá kniha od této spisovatelky a opět docela povedená, u obou oceňuji hl. hrdinky, takové by mohli být i v jiných románech místo ufňukaných nebo tvrdohlavých naivek. Konec opět nezklamal vkusné, romantické a pozvolné ( neuseknuté či strohé) ukončení. Určitě si přečtu další knihy od této autorky.

miruska1
14.10.2014