Královský návrh

Královský návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404542/bmid_kralovsky-navrh-Rox-404542.jpg 3 134 40

Někteří lidé nevypadají, že by jim bylo souzeno žít šťastně až do smrti. Pokud… Deborah kdysi upřednostnila kariéru před láskou a zrušila vlastní svatbu. Nechtěla nikomu ublížit, ale viděla jedinečnou šanci a chopila se jí. Nyní je jednou z nejrespektovanějších architektek v Denveru. A zatímco profesně je na vrcholu, láska se jí vyhýbá. Tedy než do jejího života nakráčí Daniel Parker. Zakázka na úpravu ústředí jeho firmy se pomalu stává cestou k něčemu mnohem vážnějšímu. Ovšem Dan skrývá tajemství, které může zničit vše, co mezi ním a Deborah vzniká… a rozervat její srdce na kusy. Navždy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Crowning Design , 1984

12.11.2023 3 z 5

Klasická červená knihovna..

Lofda
17.09.2022 3 z 5

Ryanova pomoc se mi kdysi četla mnohem líp, takže tentokrát docela zklamání.. Danova identita mi byla jasná dřív než se vůbec objevil, i když závěr vlastně překvapil, to ano ;-) Třetí hvězdička je za nádhernou obálku, já totiž miluji pivoňky (ahaa, zato hlavní hrdinka růže, no nevadí, stane se.. ;-) ) Každopádně další (novější) knihy autorky už čekají, časem se do jejich čtení určitě pustím.

Iris30
27.05.2022 5 z 5

Taková lehká oddychovka, četla se hezky, podle názvu jsem čekala úplně něco jiného, přesto kniha nezklamala.
Mile mě překvapilo, jaký byl konec, to jsem opravdu nečekala a v jeden moment jsem si říkala, zda nečtu detektivku, ale opravdu jen malinko.
Byla to jedna z prvních knih a spisovatelka na začátku prozrazuje, jak k psaní došlo.
Určitě má své chyby, ale mě se líbila.

romca4180
14.03.2022 3 z 5

Četlo se relativně dobře, ale podle názvu bych čekala něco jiného

Mona85
22.01.2022 5 z 5

Kniha se četla pěkně a konec mě překvapil:-)

Miro67
20.01.2022 3 z 5

Protože jsem od autorky zvyklá na mnohem propracovanější příběhy, jsem dost zklamaná. Naivní, zápletky bezduché, úroveň červené knihovny. Ale splnila účel oddechové četby.

Janík511
09.08.2021 4 z 5

Jednohubka na jeden večer, která je milá, potěší a příjemně naladí.

Pavlaj
08.08.2021 3 z 5

(SPOILER) Tyhle prvotiny od Leily Meacham jsou spíš jednohubky na jeden večer než skutečné romány a se somersetskou ságou se nedají srovnávat. „Křehký, klasický milostný příběh“ slibovaný v anotaci to teda určitě není. Je to plnohodnotná červená knihovna, jenom s kvalitnější obálkou. Hezké byly kulisy Colorada, a to je asi tak všechno.
SPOILER: To závěrečné jakože překvapení a la Hospoda Jamajka bylo jednak průhledné a jednak okopírované.

Ana72154
28.07.2021 2 z 5

Kniha mě vůbec nebavila. Příčinou může být styl psaní i to, že jsem očekávala něco jiného.

Szilvia1
30.04.2021 5 z 5

Příběh téhle knížky byl pěkný,ale nedá se srovnat s příběhěm Sen o Somersetu.Na to,že tahle knížka byla mezi prvními jejími napsanými,tak si myslím,že dopadla velmi dobře.Já mám její knížky velmi ráda,píše velmi dobře.

Noisette73
13.11.2020 1 z 5

Nuda, hloupost, nesympatická hlavní hrdinka, nedočteno. A za jeden moment, bych hrdinku nejraději uškrtila....

Siegrid
02.10.2020 1 z 5

Tak jak se mi líbila kniha Ryanova pomoc, tak Královský návrh byla za mě nuda. Přeskakovala jsem a i hrdina mi byl protivný. Nebyl to můj šálek kávy.

DominaCZ
27.08.2020 1 z 5

Hloupé a plné chyb.

janqa410
23.08.2020 4 z 5

(SPOILER) Jak jsem zde četla, musím dát zapravdu, že přebal knihy je opravdu pěkný. Ale v hodnocení knihy se můj názor již liší. Dle mě se i tato kniha Leile Meachamové povedla. Příběh Deborah, která prvně byla taková udušená chudinka, mě velice zaujal a bavilo mě, jak se dokázala sebrat a zvrátila rozhodnutí, které bylo uděláno za ni. Rozumím její touze vzepřít se, mám pochopení i pro její dlouhodobé výčitky, které ji v důsledku jejího rozhodnutí dlouhodobě pronásledovaly. Tak, jako ona, by to snad bral každý normální, empatický člověk, a tím co se stalo, by se trápil, láska neláska. Nicméně co se stalo,nelze odestát. Deborah šla dál, začala skvělou kariéru a když potkala Parkera, začala jsem přemýšlet nad tím, kde je háček. A ten mě byl posléze i nabídnut, Parker byl medvěd. Autorka mě donutila uvěřit tomu, že je to opravdu vypočítavý a pomstychtivý chlap, který ji chce do už tak hlubokých ran, sypat ještě sůl. Nakonec se však ukazalo, že za tím vůbec nebyl, a závěr knihy mě opravdu velice překvapil. Kniha je psána velmi čtivé, styl Leily mě sedí a baví mě a vím, že tvorbu této autorky budu vyhledávat i nadále.

tittanie
24.07.2020

Souhlasím s komentáři obálka je pěkné. Hlavní hrdinka mě trochu štvala a styl psaní autorky mi moc nesedl, ale knihu jsem dočetla.

Cajda
15.07.2020 3 z 5

Obálka je možná hezčí než sám obsah knihy. Ale čte se to dobře, za dva večery hotovo :o)

Katynka90
27.05.2020 4 z 5

Pěkný romantický příběh na jedno odpoledne. A knížka má krásnou obálku

petulkapeta
25.05.2020 4 z 5

zajimavy přiběh o ztratě,sebeobvinovani a lasce...

katie.k09
28.03.2020

Kniha do čtenářské výzvy, rychle vybraná v knihovně před jejím zavřením... Zázrak jsem neočekávala, také se nekonal. Červená knihovna na oddech. Autorka nabízí možnost vstoupit do světa nehynoucí lásky, bohatství a luxusu, kde je vše završeno dokonalým happy endem. Pohádka pro dospělé ženy za plotnou, které nepřestávají doufat a věřit. Ale přiznejme si, pohádky jsou fajn.

Leila Meacham
americká, 1938 - 2021