Kontroverzní princezna

Kontroverzní princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431547/bmid_kralovska-laska-kontroverzni-prince-fht-431547.jpg 4 188 44

Být členkou královské rodiny je pro někoho splněný sen. Život moderní princezny Adeline má ovšem do pohádky poměrně daleko. Odmalička ji pronásledují novináři, veřejnost hlídá každý její pohyb i slovo a ona už má zavedených konvencí plné zuby. Bouří se a odmítá se provdat za muže, kterého nemiluje. Navzdory odhodlání zachovat si svobodnou vůli a žít jako normální člověk však cítí, jak ji zlatá klec královského paláce pomalu dusí… Plamen vášně v ní rozhoří až milostný poměr s Joshem Jamesonem, jedním z nejatraktivnějších herců Hollywoodu – s ním se Adeline cítí živá jako nikdy předtím. Půjde jen o další skandální románek, nebo má vztah krásné princezny a sexy filmové hvězdy naději na „něco víc“? A bude s ním souhlasit král? Adeline se zamiluje, zároveň ale ví, že poradci jejího otce udělají vše pro to, aby její lásku zničili…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

The Controversial Princess , 2018

Anna195
23.02.2021 5 z 5

Absolútne som nečakala, že by ma tento príbeh mohol chytiť, ale áno ja som mu úplne podľahla. Autorka veľmi zaujímavo spracovala príbeh z kráľovského prostredia. Od začiatku do konca ma to bavilo a nemohla som sa od čítania odtrhnúť. Celé kráľovské prostredie som si obľúbila. Toto nie je úplne dokonalá kráľovská rodina, pretože táto rodina má množstvo tajomstiev, ktoré nesmú vyplávať na povrch.

Príbeh je rozprávaný z pohľadu hlavnej hrdinky princeznej Adeline. Adeline bolo silná hrdinka, čomu som bola veľmi rada. Rebelka, ktorá má vlastnú hlavu a chce byť slobodná, pretože práve sloboda je to po čom túži. Hlavného hrdinu, herca Josha si snáď obľúbite, tak ako ja. Opäť autorka vsadila na sexy dominantného hrdinu. Pri tejto autorke ma tento typ mužov baví a Josh nebol výnimkou. (Aj keď môj favorit je stále Jesse zo série This Man).

Medzi oboma to iskrí hneď od začiatku a to, čo sa zdalo ako hra sa zmení v čosi iné. Príťažlivosť medzi nimi sa nedá prehliadnuť a veľmi sa mi páčila dominancia Josha v tomto príbehu. Samozrejme ich čaká veľa prekážok. Kniha má množstvo zvratov, autorka ku koncu nenechá čitateľa dýchať. Pretože, to čo sa tam všetko udeje som musela vstrebať. Opäť ma kniha otvorený koniec, takže budem potrebovať druhú časť a ja pevne verím, že sa jej prekladu dočkám.

Mňa si autorka týmto príbehom opäť získala, takže knihu určite odporúčam.

eliska3571
24.01.2021 5 z 5

Naprosto skvělá, doporučuju a doufám, že bude pokračování.

ivetapl
13.01.2021 5 z 5

Úžasný !! Skvělá knížka.

Kristy.Seb
05.01.2021 4 z 5

Člověk by se měl nechat vést svém srdcem.

Příběh se mi líbil. Líbila se mi vzpurná princezna, která trpěla "poslušnost" dost dlouho. Bože, ale ten konec! Opravdu bylo třeba na posledních pěti stránkách najednou všechno obrátit vzhůru nohama?!?!
To jsem zvědavá, jak dlouho si budeme muset počkat na další díl.

Myška43
26.12.2020 5 z 5

Požehnaná krásou, elegancí a královským titulem. Jaké to doopravdy je být princeznou Adeline?

Mám tuto autorku v oblibě a miluju její serii Tento muž. Líbí se mi jaké muže vybírá do svých příběhů. Dominantní sebejisté majetnické sexy chlápky, kteří se se svým protějškem chtějí jen pobavit a rázem zjistí, že se zamilovali. No a pak svou drahou polovičku uctívají a ona se cítí jako nejšťastnější žena na světě.

Vždy ze mě zbyde jen kaluž u jeho nohou. Je to jako injekce adrenalinu do žil. Celé tělo mi okamžitě ožije.
Já a Josh. On a já. Princezna a sex symbol. Monarchii to bude připadat špatné. Některým novinářům také. Nejspíš i polovině národa. Ale proč? Kvůli tradicím? Kvůli pravidlům? Kvůli pokrevní linii? Všechno je o správném vychování. Ale kdo říká, že nejsme vhodní?

Tento pár mi k sobě padl jako ulitý a vůbec mi nevadí, že autorka nešetří sexem. Umí výborně popisovat pocity, lásku, vášeň a samotný akt, takže představivost jede na plné obrátky. Prostě sexuální scény neruší děj příběhu, ale nádherně do něj zapadají.

Stala jste se mou ve vteřině, kdy jste přede mnou padla na kolena, Vaše Výsosti.

Tak teď si počkat na pokračování, ach jó!!!!
Doporučuji, je to krásná pohádka pro ženy.

milst
18.12.2020 5 z 5

skvělá kniha, zajímalo by mě, kdy si přečteme druhý díl

Damonka12
28.10.2020 4 z 5

Mám ráda knihy, kde vystupuje královská rodina a proto se mi tahle kniha moc líbila. A ten konec, tak tohle jsem nečekala. Doufám, že přeloží další díl.

anndrra
06.10.2020 4 z 5

Ve svém žánru tahle kniha patří rozhodně k těm lepším, ale taková pecka, abych jí ohodnotila plným počtem to zas nebyla. První cca 100 stran to byla celkem nuda, později se to zlepšilo, ale opravdu bavit mě to vlastně začalo až ke konci. A ten konec byl tak dobrý, že další díl si asi koupím, protože se zdá, že pokud to autorka dobře uchopí, mohl by být lepší než jednička

lucie3944
19.09.2020 4 z 5

Pro mě mírné zklamání. Čekala jsem trochu víc. Sice to příjemně plynulo, ale.... Snad i proto se těším na pokračování, tam jsem vážně zvědavá, co se bude dít.

SiminkaS
30.08.2020 5 z 5

Skvělá, uz se těším ma pokračování!

LilianaFalcon
10.08.2020 4 z 5

Četla jsem v angličtině a zkrátka si s autorkou nějak moc nesedíme.
Toho sexu je tam na mě vždycky moc a ty postavy jsou zkrátka divné.
I když nemravná princezna a ten zvrat na konci nebyly úplně tak špatné. V rámci žánru 4 hvězdičky, jinak tak 2,5.

Ditules
18.05.2020 3 z 5

Nejdřív si čtenář musí trošku zvyknout na novou anglickou královskou rodinku... :D
Musím říct, že se mi hlavně líbil ten závěr s cliffhangerem pro 2. díl. Jinak to bylo průměrně čtení.

MarKy95
10.05.2020 3 z 5

Asi jsem od této knihy čekala víc...

pavla.ba
10.05.2020 4 z 5

Nebudeme si tady tvrdit, že jde o uměleckou, hlubokou knihu, bez které by se literatura neobešla. Obešla, ale je to přesně ta kniha, kterou vložíte mezi ty umělecké, hlubší knihy. A tady svůj účel splnila skvěle. Další díl už asi číst nepotřebuji, ale tento jsem si užila.

happy19
08.05.2020 5 z 5

Mé první setkání s autorkou,takže nemůžu posoudit její předešlou tvorbu...
Styl psaní mi vyhovuje;-)..
Anglická růže a Americká hvězda...ano..ten další díl by se hodil vydat co nejdříve!
Nejlépe v tomto roce:-D

mysanda20
30.04.2020 5 z 5

Mě kniha velmi bavila.
A doufám že vyjde druhý díl...

Majka1979
26.04.2020 5 z 5

Pre mňa bola toto najlepšia kniha akú som od autorky čítala, veľmi ľahko sa to čítalo, príbeh bol zaujímavý a rebelka princezná nemala chybu a ani jej fešný americký herec, určite pokračovanie bude tiež stáť za to, za mňa toto bola top kniha :)

maryzka
21.04.2020 2 z 5

Kniha u které se moc nemuselo přemýšlet, samá erotika s odvarem života rebelantské princezny s královskou rolí. Sice si autorka nechala otevřený závěr, ale někdy to docela připadalo jako u britského dvora. Není tam podobnost čistě náhodná? No snad to v Británii nezakáži. Občas to připadalo alespoň mě podobnost s královstvím Británie.

Hanca91
20.04.2020 3 z 5

Pro mne to byla taková odpočinková kniha.....
Žádné velké zázraky jsem nečekala a ani se nedostavily. Malé bezvýznamné plus připisuji závěru, který překvapil a autorka si tak nechala otevřenou cestu pro případné pokračování.

VasnivaCtenarka
07.04.2020 5 z 5

Je to romantický příběh s erotickými prvky. Spisovatelka zde opět předvedla, že se popisování sexuálních praktik nebojí. A nebojí se ani používat vulgárnějších výrazů.

Zpočátku mi přišly dialogy úsměvné. Možná až trošku přestřelené, neuvěřitelné a snad i trošku trapné. Ale jak se vyvíjel vztah mezi Adeline a Joshem, vyvíjely se i dialogy a pak už mě příběh opravdu pohltil.

Kniha totiž není pouze o romantice a o sexu. Kdepak. Je to moc hezký příběh o snaze dostat se na svobodu. Je to příběh o touze jít za svým srdcem. Za svým štěstím.

Děj má skvělý spád – opravdu se při čtení nebudete nudit. Je tam láska, sex, napětí, úsměvné momenty a taky momenty, kdy hrdinům prostě jejich situaci nebudete ani trošku závidět.

Knihu hodnotím velice pozitivně a rozhodně ji můžu doporučit. Postavy jsou popsány naprosto skvěle a Adeline budete mít hned rádi. Možná vám bude trošičku vyvstávat na mysl otázka, jak může být tak silná osobnost tak silně submisivní, ale víte co? Vždyť na tom nesejde! Hlavní je, že vás příběh baví. A myslím, že vás skutečně bavit bude.

pro ženy milostné romány erotika panovníci pro dívky romantika skandály a aféry

Jodi Ellen Malpas
anglická, 1980