Andělský podíl

Andělský podíl https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324265/bmid_andelsky-podil-kQ5-324265.jpg 4 183 31

Králové bourbonu série

Druhý díl obsažné ságy o jižanské dynastii, která se ze všech sil snaží zachovat pozlátko privilegií a blahobytu, ale intriky a neuvážené jednání některých rodinných příslušníků ohrožují její bytostné základy, které se povážlivě otřásají. Rodina Bradfordových je vrcholnou smetánkou vyšší společnosti – stejně jako jejich prvotřídní ročníky bourbonu. O jejich složité životy a rozlehlé panství pečuje diskrétní personál, který se neodvratně zaplétá do jejich záležitostí – což platí zejména teď, kdy se zřejmá sebevražda rodinného nestora začíná jevit jako vražda… Nikdo není stoprocentně důvěryhodný, především nejstarší Bradfordův syn Edward. O zlé krvi mezi ním a jeho otcem vědí všichni, nejen členové rodiny, a Edward si uvědomuje, že může být hlavním podezřelým. Jak vyšetřování smrti Williama Baldwinea nabírá na intenzitě, stále svědomitěji se věnuje konzumaci alkoholu a dceři svého někdejšího trenéra koní. Finanční budoucnost Bradfordových zatím leží v dokonale pěstěných rukou jejich obchodní sokyně, ženy, která chce mít Edwarda jenom pro sebe. Všechno má následky, každý má svá tajemství a jen málokdo je bezúhonný. Bezprostředně před nevyhnutelným pádem rodu zasahuje do hry někdo, koho všichni považují za dávno ztraceného syna. Maxwell Bradford se vrací domů. Otázka zní, jestli je zachráncem… nebo tím největším provinilcem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Baronet

The Angels´ Share , 2016

Š.Ala
28.03.2018 5 z 5

Já jsem spokojená, řekla bych, že se mi líbil i více než první díl. Detektivní linka super, střídání postav udržovalo napětí a rychlý spád. Také se mě líbil pozitivní vývoj postav, jako třeba Gin...
Těším se na další díl, doufám, že na něj nebudeme muset čekat dlouho. Nemůžu se dočkat rozuzlení, opět je tam hodně nezodpovězených otázek a hlavně si nemyslím, že to udělal ten, koho na konci zatkli. :-)

witchersbitch
14.01.2018 5 z 5

Nechapu slabsi hodnoceni, za me je to skvele.. precteno za dva dni, nemuzu se dockat pokracovani!

Knižní střípky
29.12.2017 3 z 5

Není to špatné čtení, i když místy mi přišlo docela zbytečně a až uměle nadstavované. Nicméně bych se ráda dozvěděla, jak vše bude pokračovat a doufám, že vyjdou u nás i další díly.

bafuskyBaf
22.11.2017 4 z 5

Odpočinkové čtení. Snad bude pokračování, spousta věcí se tam neuzavřela. Určitě tuhle sérii dočtu.

Evka3814
16.09.2017

Veliké zklamání, nemůžu se dokousat konce. Zbytečně rozepsané a zdlouhavé, takhle dlouho jsem ještě knížku nečetla

xxiixxi
11.09.2017 4 z 5

V tomto díle se řeší hlavně finanční záležitosti, dluhy, vydírání a hazardní hry a já jsem trochu zklamaná. Děj se příliš neposunul, mimojiné i proto, že uběhlo jen pár dní oproti předchozímu dílu. Další díl bude, doufám, lepší...

Ditules
31.08.2017 3 z 5

První díl jsem četla už před dlouhou dobu, takže jsem se trošku obávala, že se budu ztrácet v ději, ale celý propletenec vztahů mi opět naskočil po pár stránkách... Opět napínavé od začátku do konce. Asi nejvíc mě baví linka Edwarda...

ADAMILA
30.08.2017 5 z 5

Sága rodu Bradfordů se spisovatelce J.R. Ward podle mého názoru povedla i když známe zatím jen dva díly. Četla jsem s chutí, žádná nuda nehrozí, stále se něco děje i vztahy mezi sourozenci i dalšími příslušníky rodiny jen jiskří. Těším se na další díl,ani nevím jak se vše rozuzlí, takže musím doufat, že dobře. Prostě i Andělský podíl hodnotím na pět hvězdiček.

Samira
19.07.2017 4 z 5

Andělský podíl se vydal malinko jiným směrem, než který jsem po prvním díle předpokládala. Neříkám, že mě zklamal, to ani v nejmenším, ale předvedl odvrácenou stranu všech postav, děj se ani trošku nerozuzlil a finanční krizi a jejím důsledkům, bylo věnováno více prostoru, než detektivní zápletce.
Vše, na co se celou dobu těším, se tak vlastně odehraje až příště.
Na závěr si však ještě počkáme, takže skoro doporučuji číst až s výhledem na další díl.
Jinak stále velmi dobré čtení!

Channach
30.06.2017 5 z 5

Tahle série mě moc baví! Čekala jsem, které dějové linky se vyřeší a spíše se to ještě zamotalo. A mě to neskutečně bavilo! Užívala jsem si lepení něčeho, co se pod rukama zároveň rozpadá, a hledání řešení rodinných problémů. Více v mé recenzi v záložkách

keiko33
10.06.2017 5 z 5

Znovu skvela kniha, proste Ward je pani spisovatelka. Tentoraz je to ale z ineho sudka, kedze je to rodinna saga, je tu opisovany pribeh celej rodiny. A oproti prvej casti, tu sa toho dialo viacej. Pripominalo mi to serial Dallas, no namiesto ropy, islo o alkohol. Kedze som Dallas mala rada, tak aj tato saga sa mi pacila. Len skoda, ze treba cakat na pokracovanie, na ktore sa strasne tesim. Som velmi zvedava ako to dopadne s Edwardom a Sutton a ci si Gin so Samuelom najdu cestu k sebe.