Kouzlo měsíční noci

Kouzlo měsíční noci https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/5226/mid_kouzlo-mesicni-noci-HF9-5226.jpg 4 61 10

Kouzelná trilogie série

< 3. díl

Krásná Victoria Abermarle se nikdy necítila dobře ve společnosti pánovitého a mužného Damiena Carstairse, barona Drago. Když je však zachráněna jeho dvojčetem, Rafaelem, jen těžko se brání své touze. Oba bratři, ačkoliv si jsou podobní vzhledem, silou a odvahou, mají rozdílné povahy. Rafael je tak mírný, jak je Damien divoký - a nyní stojí proti sobě v zápase o Viktoriinu lásku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Moonspun Magic , 1988

Ála1968
28.06.2023 4 z 5

Myslím, že bysme neměli tolik rozebírat,jestli to, či ono je vhodné apod.,ale měli bychom to brát jako oddychový román.U těch by se nemělo tolik přemýšlet,ale hlavně si u nich odpočinout a vypnout.A to se myslím povedlo.Chce to romantiku,erotiku a napětí a to všechno tady bylo.Za mě to bylo moc hezké a všechny tři díly si určitě nechám a ráda se k nim vrátím.

georginaa
26.05.2021 3 z 5

Tak kvalita předešlých dílů se neopakovala. Bylo to spíše traumatizující než vtipné. Zřejmě si někteří chlapi představují násilné činy jako samozřejmost a vůbec je ani na chvíli nezajímá, jak se ženy cítí. Bohužel tento díl zasekl celou trilogii.

petraj30
16.08.2019 3 z 5

Třetí díl byl asi nejslabší, ale i přesto tam byli zajímavé momenty, ten epilog mě zklamal, ten bych přepsala

LilianaFalcon
15.07.2017 1 z 5

Nebylo to zase tak hrozne... Teda, lehce jsem preskakovala, ale jinak to uslo...
A pak prisel konec, ktery to pro me uplne zazdil.
Spoiler: Jak muze nekdo nad znasilnovanim mavnout rukou s tim, ze se dotycny urcite polepsi?! Kdyz jeho jedina omluva je, ze se nudil?! Chapu, ze spolecnost v te dobe mela trochu jina meritka, ale tohle je pro me proste silne kafe.

Jessybelle
03.06.2017 5 z 5

Knížka skvělá,určitě se k ní jednou vrátím. Uvažovala jsem že dám o hvězdu míň za zcestný obrázek na obálce, ale neudělala jsem to,protože za to autorka nemůže.

moudivlacek
12.06.2016 5 z 5

Skvělé zakončení této série, záměna dvojčat, prolínání osudů z minulých dílů a skvělé zakončení. Určitě si tuto sérii někdy ráda zopakuji.

havrmoni
19.05.2016 5 z 5

Mohlo to být vtipné a zábavné hašteření jako u předchozích dvojic. Nebýt Victorie,byla moc upjatá a v podstatě se mu vyrovnala jen občasnou trefnou poznámkou. Hezký konec se všemi hrdiny ze série.
Ještě poznámka k Damienovi a jemu podobným, nebyla to divokost, koment pode mnou to vystihl. Nechci prozrazovat,jen vyjádřím ohledně nich zklamání.

PomněnkaPrvní
30.07.2013

Anotace je zcela chybná, jak může někdo hromadné znásilňování mladých dívek a dětí nazvat divokostí? A určitě v knížce nejde o zápas o Victoriinu lásku, když Damienovi jde jen o její rozkrok. A proč je proboha na přebalu muž v saku a žena v tílku na ramínka? Vždyť je to historická romance, tak toto oblečení je naprosto mimo mísu. Z této trilogie bych knížku řadila na druhé místo, první díl se mi líbil, druhý moc ne a tato kniha byla něco mezi tím. Je zde hodně erotiky, romantiky méně a humor tam není skoro vůbec. I vztah hlavních hrdinů mi moc neseděl, místo nějakých citů je to postavené na postelových radovánkách. Ale jako oddechovka se to dalo.

Evaevelína
01.12.2012 2 z 5

chvílemi to bylo zajímavý,ale jinak propadák..že by selhal překlad???obálka taky děs hrůza.

maryzka
22.04.2012 2 z 5

At žijí dvojčata jedno hodné a druhé zlobivé. Nakonec i to zlobivé se umoudří a zařadí se do slušné společnosti

19. století

Catherine Coulter