Kouzlo měsíční noci

Krásná Victoria Abermarle se nikdy necítila dobře ve společnosti pánovitého a mužného Damiena Carstairse, barona Drago. Když je však zachráněna jeho dvojčetem, Rafaelem, jen těžko se brání své touze. Oba bratři, ačkoliv si jsou podobní vzhledem, silou a odvahou, mají rozdílné povahy. Rafael je tak mírný, jak je Damien divoký - a nyní stojí proti sobě v zápase o Viktoriinu lásku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/52_/5226/kouzlo-mesicni-noci-HF9-5226.jpg 3.953

Kouzelná trilogie 3.

Vydáno, Baronet

Moonspun Magic, 1988

Kniha Kouzlo měsíční noci

petraj30
16.08.2019

Třetí díl byl asi nejslabší, ale i přesto tam byli zajímavé momenty, ten epilog mě zklamal, ten bych přepsala

LilianaFalcon
15.07.2017

Nebylo to zase tak hrozne... Teda, lehce jsem preskakovala, ale jinak to uslo...
A pak prisel konec, ktery to pro me uplne zazdil.
Spoiler: Jak muze nekdo nad znasilnovanim mavnout rukou s tim, ze se dotycny urcite polepsi?! Kdyz jeho jedina omluva je, ze se nudil?! Chapu, ze spolecnost v te dobe mela trochu jina meritka, ale tohle je pro me proste silne kafe.

Jessybelle
03.06.2017

Knížka skvělá,určitě se k ní jednou vrátím. Uvažovala jsem že dám o hvězdu míň za zcestný obrázek na obálce, ale neudělala jsem to,protože za to autorka nemůže.

moudivlacek
12.06.2016

Skvělé zakončení této série, záměna dvojčat, prolínání osudů z minulých dílů a skvělé zakončení. Určitě si tuto sérii někdy ráda zopakuji.

havrmoni
19.05.2016

Mohlo to být vtipné a zábavné hašteření jako u předchozích dvojic. Nebýt Victorie,byla moc upjatá a v podstatě se mu vyrovnala jen občasnou trefnou poznámkou. Hezký konec se všemi hrdiny ze série.
Ještě poznámka k Damienovi a jemu podobným, nebyla to divokost, koment pode mnou to vystihl. Nechci prozrazovat,jen vyjádřím ohledně nich zklamání.

PomněnkaPrvní
30.07.2013

Anotace je zcela chybná, jak může někdo hromadné znásilňování mladých dívek a dětí nazvat divokostí? A určitě v knížce nejde o zápas o Victoriinu lásku, když Damienovi jde jen o její rozkrok. A proč je proboha na přebalu muž v saku a žena v tílku na ramínka? Vždyť je to historická romance, tak toto oblečení je naprosto mimo mísu. Z této trilogie bych knížku řadila na druhé místo, první díl se mi líbil, druhý moc ne a tato kniha byla něco mezi tím. Je zde hodně erotiky, romantiky méně a humor tam není skoro vůbec. I vztah hlavních hrdinů mi moc neseděl, místo nějakých citů je to postavené na postelových radovánkách. Ale jako oddechovka se to dalo.

Evaevelína
01.12.2012

chvílemi to bylo zajímavý,ale jinak propadák..že by selhal překlad???obálka taky děs hrůza.

maryzka
22.04.2012

At žijí dvojčata jedno hodné a druhé zlobivé. Nakonec i to zlobivé se umoudří a zařadí se do slušné společnosti

19. století

Catherine Coulter
americká, 1942

všech 56 knih autora

Kniha Kouzlo měsíční noci je v