Koruna osudu

Koruna osudu https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460553/bmid_koruna-osudu-EUa-460553.jpg 4 265 44

Koruna série

< 2. díl

Hranice mezi skutečností a zdáním byly rozmazané. Jejich příběh byl lží. Až dosud. Isa, dcera amerického prezidenta a manželka jednoho z nejbohatších a nejmocnějších mužů v zemi, se probouzí na neznámém místě, s neznámým mužem. Vzpomínky se jí však postupně vracejí – na pobyt v ústavu pro duševně nemocné, na malou dceru, manžela i na osudný svatební den... Návrat zpátky k Bryantovi vyžaduje odvahu a sílu bojovat nejen s ním, ale i o něj. Po dlouhých letech, kdy Ise všichni lhali a nejdůležitější muži v jejím životě ji zradili, není snadné naučit se lidem zase věřit, obzvlášť když i sama Isa střeží velké tajemství. Stačí láska a vášeň k tomu, aby Bryant a Isa překonali vzájemnou nedůvěru, tajnosti i překážky, které jim osud vrhl do cesty?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Crowned by Fate , 2020

anna7852
05.02.2021 5 z 5

Tak uz jsem se konecne dockla
Slupla jsem to snad jednim dechem.
Naprosto uzasneeee.
Skoda ze nejsou dalsi knihy od Amo Jones - nejspis se zacinam stavat zavisla na jejim stylu psaní :)

Nikkaa
04.02.2021 5 z 5

Nejlepší, nejlepší a ještě jednou nejlepší, v jejich knihách se topim jen nechápu na to kolik má přízně v ČR proč předkládají tak málo knih, přitom jich je tolik a udělalo by nám jistě radost hrnout to na nás love you Amo

Evka3814
04.02.2021 5 z 5

Zvrhlé...ano,tajemné...ano,zamotané...sakra že jooo!!! Jinak si to ani od Amo Jones neumím představit;). Proto její knihy tak miluju❤člověka to vcucne,rozžvejká a vyplivne. Užívám si četbu naplno, baví mě že je to tak zamotané že se na to člověk musí opravdu soustředit, aby se v tom neztratil:) Jejich knížek se nikdy nenabažím a potřebuju aby se hrnuly další!!! A také ma parádní obálky:) PS: doporučuji číst obě knihy hned po sobě:)

Majuš333
03.02.2021 5 z 5

Už viem, čo mi v poslednom čase tak chýbalo... Je to šialená a zvrátená Amo Jones a akákoľvek jej kniha :) Žiadam si viac jej kníh :)
(Dúfam, že bude preložená aj kniha Sicko.)