Koruna nenávisti

Koruna nenávisti https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397193/bmid_koruna-nenavisti-CEF-397193.jpg 4 375 82

Koruna série

Někdo by řekl, že jako dcera současného prezidenta USA mám skvělý život. Bohatá, slavná a všechno to, co by si některé holky mohly přát. Jenomže já sním o obyčejném životě, v němž bych nebyla nucena provdat se za nejděsivějšího muže, co jsem kdy potkala. Myslela jsem si, že jsme se právě seznámili, jenže se ukázalo, že toho o sobě spoustu nevím. A to vinou tak zvrácené, tak pokřivené minulosti, že ji nemůže vymazat ani hromada peněz, ani status prezidenta. Jsem rebelka, podle některých spíš zklamání. Nikdy mi nezáleželo na drahých svatebních šatech nebo na tom, kolik kdo utratí za oblek šitý na míru. Je mi fuk, jestli máte šaty ze supermarketu, nebo od luxusní módní návrhářky. Tak proč se vdávám za ďábla v obleku za tisíce dolarů? Zjistím, jak se mi to přihodilo. Proč si beru jednoho z nejmocnějších mužů v zemi. Jenže abych to zjistila, musím se vydat do temnoty, na cestu pokrytou krví nevinných, která mě zavede přímo do pekla. Tohle peklo je však milionové apartmá v New Yorku, kde na trůnu sedí Bryant Saint Royal.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Crowned by Hate , 2018

Zdenk@
04.12.2020 2 z 5

No... to se moc nepovedlo. Jako Elitní klub králů jsem si oblíbila, poslední 2 knihy v sérii byly super a teď napíše Amo tohle? Přijde mi to jako prvotina, kterou vytáhla na svět v momentě, kdy přišel úspěch s první sérií. Ne vše se mi nelíbilo, tak cca polovina knihy byla čtivá pohodovka, ale i tak byl děj celkově strašně plochý a osekaný, k tomu ty časové linie na konci? To byl velký zmatek. Dalo se to napsat rozhodně lépe. Budu doufat v lepší sepsáné rozuzlení než v tomto 1.díle. Obálka opět nádherná.

Madmazel
22.11.2020 5 z 5

dle mého je tato kniha povedená

ivana1975
28.09.2020 1 z 5

Tak toto bola aka sprostost??? asi taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak velkaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ivka1010
05.05.2020 1 z 5

To akože čo bolo ???
Nechápem vôbec čo som to čítala .
A ten koniec ?
To autorka myslí vážne ?

Dafina
20.04.2020

Elitní klub králů byl pro mě svět neomezených možností a hned jsem si celou sérii nechala koupit k vánocům, ale Koruna nenávisti byla na mě už moc a tu doma mít nechci, ale docela jsem po přečtení knihy o tom přemýšlela a jestli bude něco navazovat , tak si to určitě přečtu

Cari
16.04.2020 1 z 5

Jednu hvězdu dávám obálce, ta je fakt TOP! Ke knize. Je to bizár, fakt zvrácený shit. Škoda papíru. Osobně bych se za toto jako autorka styděla a nechápu, jak tohle někdo mohl vydat. Žádné vykreslení postav, děj se skládá prakticky jen ze sexu. Hrdinka jedná nelogicky, stejně tak hrdina. Zabije mu bráchu, ale on se do ní takřka hned zamiluje? Anebo to byly všechno jen bludy? Pokud ne, tak kde jako byla ta nenávist? Romance mezi hrdiny je prostě neuvěřitelná, asi zbožné přání autorky. Já už chápu, proč jsem se těmhle knihám tak dlouho vyhýbala. Souhlasím s tím, že autorka by se měla pořádně vypsat (možná i vyspat) a ne psát jednu krávovinu za druhou.

Chvilkasnění
29.03.2020 odpad!

Mám jen jeden dotaz. Co. To. Sakra. Bylo?
Když jsem viděla ty kritické komentáře tak jsem si myslela, že holky jen přehání a neumí to ocenit (omlouvám se za to) a tak jsem se do ní natěšeně pustila.. No... Na takovou kravinu jsem ještě nenarazila a to se mi líbí většina knih.!

Nějak jsem pořádně nepochopila o co v knize šlo. A ten konec? Jako haló, čtou to i normální lidi ne jen autorka s divnou představou.
Do knihy jsem šla hlavně kvůli anotaci. A kdo ne? Bohužel jsme dostali pěkně ledovou sprchu.

petusska01
17.01.2020 1 z 5

Elitný klub kráľov ma bavil, aj keď teda všetci vrátane autorky by mali chodiť na psychoterapie. Ale je to kniha, malo to začiatok, stred aj koniec. U tejto knihy to je nejaké neucelené, nedokončené, postavy sa mi plietli s Erin Watt (Royal, Brooke, Saint..) až som si aj ja myslela že mi preskočilo a už som ani nevedela že čo čítam, kde sa to stalo, čo sa stalo. A koniec? Tak to len WTF? Sklamalo ma to.

medvídě
03.11.2019 4 z 5

Příběh na pár stránkách, kde se toho odehraje tolik a přitom nic. Byl to vážně úlet, od kterého jsem podle anotace čekala úplně něco jiného.
Co se z počátku zdálo jasné, a to i city postav vůči druhým, tak se velmi rychle změní a to bez pořádného postupného vývoje. Jen takové blik a hned je vše jinak.
Ale tak Brooke, to bych teda nečekala.
Celkově mi kniha přišla jako úvodní kapitola knihy, která vám toho o samotném příběhů moc neprozradí.
Já teď jen lituji toho, že jsem si první díl už přečetla a nepočkala, až bude celá série venku, protože ... Tohle vážně potřebuje rozvést a vysvětlit !!!

LilianaFalcon
12.10.2019 odpad!

Tak jo... s Amo Jones končím. Opravdu její popularitu nechápu.
Charakteristika postav je otřesná a stejně tak autorky styl.

Lenka.Vílka
30.08.2019 odpad!

Koruna nenávisti netrpí tím, čím trpěla autorky předešlá série. Čili to, že až během čtení zjistíte, o čem je kniha, protože anotace vám to nepoví. Tady je prostě jenom totálně blbě napsaná. Vždyť ona ví, proč si "toho nejděsivějšího muže" bere. A ví, co udělala. Nebo je za tím něco víc? Napadne vás. Přece mě s takovou jednoduchostí nebude autorka tahat 200 stran, že? Nóó...je to Amo.

Nejde tedy o to, že by autorka byla blázen. Jde o to, že je to hodně špatný vzor. Že vám vydají (teď už ani nepotřebuje velká nakladatelství, že?) každou blbost, kterou si vymyslíte. A protože u nás Baronet evidentně prosperuje, budeme si podobné literární skvosty užívat ještě dlouho.

Tentokrát mě ale potěšilo, že jsem v komentářích nenašla věty typu: "Ach, ten Bryant je tak úžasnej!" To mi udělalo vážně radost. Možná je svět ještě trochu normální. Protože tady jde o děj téhle knize. Ne o to, "co by se mohlo stát dál" a buď charakter převrátí nebo ukáže, že celou dobu neměl na výběr a potom se ukáže pravda. Kdyby spolu lidi mluvili, mohla to být dobrá kniha. O jednom díle. Možná za jednu hvězdu (a ne kvůli obálce, ale ději). Ale takhle to je blbost minimálně na dva díly, která mě teda do extáze nepřivedla.

Jako vážně? Tohle se někomu líbí?! Asi teda jo podle hodnocení. Ale, prosím, když už to řeknete, že se vám kniha líbí, neberte to vážně jako realitu. Ok? Já to beru jako brakové sci-fi. Potom jo, potom je šance, že se jako čtenář dostanu na konci knihy. Celá kniha je totiž koncipována jako mindfuck. A že u mě to bylo rape nejdrsnějšího kalibru. Ale jestli to je to, po čem současní čtenáři touží, budiž.

(Z mého přečtení vydavatelství potažmo autorka vydělali možná ani promile. To mě těší. Jdu se vyblejt a pokládám někam, kde knihu neuvidím do té doby, než půjdu do knihovny. Je ještě něco horší než odpad? Doufám, že to bylo tištěný alespoň na recyklovanym papíru. Novej za tohle? Shit!)

Na závěr si rýpnu do děje knihy:
Narozdíl od první série autorky jsem pochopila, co mi chce textem říct. Mělo to ale háček. Celou tu formu příběhu. Amo byla Amo se vším tím přínosem pikačovin, jak má ve stálém repertoáru. Kdyby si odpustila všechny ty kraviny kolem a rozepsala se, rozepsala pořádně postavy a charakter, soudě podle konce, kdy vám dojde, o co celou dobu (skutečně!) šlo a co se děje, mohl to být dobrý psychologický román. Bohužel si ale Amo zahrála na Amo a byla z toho obyčejná trapná kravina s nevyužitým potenciálem. Ale spíš je to tím, že na vyšší spisovatelskou ligu nemá.

Amitiel76
25.08.2019 4 z 5

Tato autorka mi prostě sedí. Píše poutavě, a její styl psaní, mě od první stránky vtáhne do příběhu... Co na tom, že je autorka nejspíš cvok, a její knihy jsou plné drsného sexu, násilí a vulgarity. Tam, kde bych to jindy smetla ze stolu, tak tady mi to prostě nevadí.
Elitní klub králů mě nadchnul. Tak bylo samozřejmé, že sáhnu i po této další autorčině knize....
Děj Koruny nenávisti, nám objasňuje už samotná anotace knihy. Ale je to opravdu tak? Nebo je všechno, jen výplodem něčí pomatené mysli?
Děj měl opravdu rychlý spád, a byl rychle odbytý .... Často tu čtu, že zde chybí stránky, či snad celé kapitoly příběhu. Že je to takové zmatené, a nedávající smysl. Ale já ten pocit neměla... Jedná se o sérii. Tak že toto je jen rozjezd, a vysvětlení i pochopení událostí , nám bude autorka odkrývat zřejmě postupně. Jen doufám, že na další části nebudeme čekat příliš dlouho....
Za tento rozjezd a malý počet stránek dávám čtyři hvězdičky. Opravdu mě štve, že tak dobré čtení, mělo tak rychlý konec :-)))

Misspullinn
18.08.2019 5 z 5

To byla teda jízda! Naprostá šílenost, určitě doporučuji! Proč chyběly "kapitoly" se dá odvodit od konce knihy, autorka je opravdu blázen, a mně se to prostě líbí!!

Kiwicatko
09.08.2019 3 z 5

Autorka je silena....a ja nejspis taky, kdyz to ctu.
Mam z toho pomerne velkej chaos v hlave. Casove se nejak moc rychle skakalo, spousta veci mi nedavalo smysl. Pokud autorka napise pokracovani, tak doufam, ze tam bude vysvetleni. Protoze jinak z toho chapu tak max, ze byla dusevne nemocna, byla znasilnena, mezitim porodila a pak se cast jeji osobnosti vytratila. A jestli jsem si to odvodila spravne, tak nejvetsi jeji psychicky boj zacal po porodu?
No proste knizka, ze ktere se dozvite houby, udela vam maglajz v hlave a budete si rikat 1) proc ja blbec sem to vubec cetl a 2) potrebuju vedet vic, tak sakra napis pokracovani :)

gambáčová
07.08.2019 3 z 5

Konec mě zaskočil.Snad bude pokračování, chci vědět co bude dál.

prcek19
23.07.2019 3 z 5

Kniha se četla dobře, mám přečteno za jeden den a věřím, že si přečtu i pokračování..sice ten konec byl jaký byl, ale zajímá mě, co se bude dít dál

Ivule_M
22.07.2019 3 z 5

Série Elitní klub králů se mi líbila, proto jsem sáhla i po téhle knize. Četla se dobře, ale přišlo mi, jak kdyby místy něco chybělo. A ten konec? Tak ten mě teda ,,rozsekal''????. Ale ze zvědavosti si určitě přečtu i další díl

Domiiiniika
22.06.2019 2 z 5

Bozeeee!!!nemozu knihy, ktoré majú niekolko časti,vydávať naraz?ako nemyslím si ze knihy patrila medzi moju top 10 ale tak ked uz citam niečo s tak otvoreným koncom tak chcem mat hneď po ruke aj pokračovanie.Kym vydajú ďalšie dieli tak aj zabudnem o čom to bolo...co sa týka postáv katastrofa ako aj v striebornej labuti,to iste plati ,teda podľa môjho názoru,aj o sexuálnych scénach.Ako vazne?bude ma vzrušovať ked mi niekto bude nožom behať po nohách ked som uz takú situáciu zažila?alllle ako hovorím hold chcem vediet ako to dopadne tam si pockam 1-2 roky na ďalšie dieli a pustím sa ,pravdepodobne,do čítania odznova,ale len preto lebo patrím k ľuďom ktorí ked niečo začnú citat musia to dočítať az do konca aj ked za to kniha nestojí .

Tynuse7
02.06.2019 2 z 5

Ale tak, nebylo to nejhorší. V polovině knihy jsem si říkala, že tohle ode mě kladné hodnocení nedostane, ale ten konec... popravdě, ten jsem nepochopila a donutilo mě to aspoň chvíli o celém ději přemýšlet.. A tak tedy závěr? Hodnotím 3*, takový zlatý průměr :) Nenadchne, nenaštve :)

DDD
28.05.2019 3 z 5

Pro knihu jsem se rozhodla i přes její nízké hodnocení, neboť knihy jako Stříbrná labuť a spol. se mi velice líbily. Očekávala jsem něco podobného, nebo možná i nějakou souvislost s Elitním klubem králů, ale nic tu nebylo. Přišlo mi, že autorka hodně skákala od jedné věči k druhé a kniha měla tak strašně rychlý spád. Určitě bych uvítala více podrobností, větší rozvoj postav, delší vývoj příběhu a vysvětlení některých zápletek, protože jsem jich spoustu nepochopila. A ten konec? Ten nechápu vůbec....
Kdybych to měla celé shrnout, cítím se celkem zmateně. Kniha se četla hezky, autorčin styl psaní mi sedl, příběh je relativně poutavý a dokáže zaujmout tak, že prostě nevíte s čím zrovna autorka přijde. Určitě si do budoucna přečtu další díly (pokud budou), už jen proto, že doufám, že se nám dostane nějakého vysvětlení celého příběhu.

romance

Amo Jones