Koruna nenávisti

Koruna nenávisti https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397193/bmid_koruna-nenavisti-CEF-397193.jpg 4 375 82

Koruna série

Někdo by řekl, že jako dcera současného prezidenta USA mám skvělý život. Bohatá, slavná a všechno to, co by si některé holky mohly přát. Jenomže já sním o obyčejném životě, v němž bych nebyla nucena provdat se za nejděsivějšího muže, co jsem kdy potkala. Myslela jsem si, že jsme se právě seznámili, jenže se ukázalo, že toho o sobě spoustu nevím. A to vinou tak zvrácené, tak pokřivené minulosti, že ji nemůže vymazat ani hromada peněz, ani status prezidenta. Jsem rebelka, podle některých spíš zklamání. Nikdy mi nezáleželo na drahých svatebních šatech nebo na tom, kolik kdo utratí za oblek šitý na míru. Je mi fuk, jestli máte šaty ze supermarketu, nebo od luxusní módní návrhářky. Tak proč se vdávám za ďábla v obleku za tisíce dolarů? Zjistím, jak se mi to přihodilo. Proč si beru jednoho z nejmocnějších mužů v zemi. Jenže abych to zjistila, musím se vydat do temnoty, na cestu pokrytou krví nevinných, která mě zavede přímo do pekla. Tohle peklo je však milionové apartmá v New Yorku, kde na trůnu sedí Bryant Saint Royal.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Crowned by Hate , 2018

Verunka4444
29.10.2021 5 z 5

Zatraceně....proč se po přečtení knih od Amo Jones cítím převálcovaně,nabušeně,dole,nahoře,zamilovaně,vyprahle i nadšeně???
Po sérii Elitního klubu králů jsem byla týden k nepoužití..tedy ne celé tělo,jenom mozek.
Myslela jsem si,že další její knihy nezvládnu,ale jsou jako droga!!!
Pocit,že jsem z části asi také zvrhlá i pošahaná,ale zároveň milující...všechno se ve mně tluče a soupeří o navládu....naštěstí ani jedna z misek vah neklesá a drží se stejně vodorovně.Jdu na Korunu osudu a připravuji se na smršť nálad.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Toto jsem nečekala...první zkušenost s touhle autorkou a získala si mě už první stránkou této knížky..jak jsem mohla tak dlouho pokukovat po jejich knihách a nekoupit je?Jsem fakt ráda,že jsem to udělala.Tohle bylo po dlouhé době to nejzajímavější,nejpoutavější, nejžhavější, nejnapínavější a nejvíc šokující čtení Je to i tím,že je to #haterstolovers To temné prostředí intrik, zločinů, tajemství a pomsty je prostě vysoce návykové...ten pocit,kdy hltáte každé jedno slovo a nejste schopní odlepit zrak a ruce od knížky je k nezaplacení...Bryant Royal...mocný,sexy a majetnický muž..všechno co má mít můj romantický hrdina Isa....tu jsem si zatraceně zamilovala...rebelka a vůbec se nebojí Bryantovi postavit Celý děj byl trošičku chaos,ale tak to mám ráda,protože to bylo nepředvídatelné..neměla jsem ani představu co od toho čekat a jak ta kniha skončí...ale na konci jsem vystřelila z křesla až se i kocour lekl

Knihom_olka_
22.07.2021 4 z 5

Tahle autorka musí být vážně šílená (v dobrém slova smyslu). Opravdu by mě zajímalo, čím se inspiruje, protože tohle... Už vidím, jak sedí na gauči u televize a najednou... Co kdybych napsala erotický román s prvky psycho s brutálním koncem, který čtenáře zničí?
Jinak já vážně nevím.
Když mi v této knize chybělo posledních pár kapitolek, tak jsem si říkala, že to byla celkem fajn oddechovka, nic extra a bez pořádné zápletky. JENŽE. Ten konec??? Upřímně mi to přišlo zmatené a lehce nedomyšlené, naštěstí je druhý díl. Jinak se mi to líbilo a hlavní postava by byla v reálu určitě moje kámoška. Takže pokud hledáte něco oddychové, ALE taky k zamyšlení, tak téhle knize určitě dejte šanci.

janqa410
22.06.2021 4 z 5

(SPOILER) Amo jsem si oblíbila už při četbě série králů, ale teď, no masakr, ta ženská musí být fakt šílená, normálnímu zdravému člověku se přece takový příběh nemůže vůbec zrodit v hlavě. Takže buď opravdu šílená, nebo myslivna jaxviňa. Nebo obojí. Každopádně Bryanta a Isu jsem si hned oblíbila, bylo nad slunce jasnější, že jim to začne klapat a budou spolu nakonec šťastní, že se zamilují. Osa byla taková drzá opička a Bryanta zase chlap a byznysman, který byl zvyklý, že je po jeho. A ono i bylo, dokud nepoznal svoji divokou ženu a nepustil si ji k tělu. Ovšem měla jsem dát na autorku a přestat číst, když jsem byla spokojená, jak to dopadlo. Ale protože to bych zas nebyla já, dočetla jsem všechno a po zavření knihy sama sebe přistihnou, jak čumím do blba a hubu dokořán. To jako fakt? Tak zapeklitý konec, Isa je vážně pryč? TO SNAD NE! Hned potřebuju další díl...

ivetapl
16.06.2021 5 z 5

Jakože....sakra cože?! Ten konec...?! Proč!!!
Měla jsem poslechnout radu Amo u poslední kapitoly a přestat číst, protože jsem s koncem byla spokojená. Ale to bych nebyla já, abych si ten epilog nepřečetla, žejo... Takže večer jdu hned na druhý díl!!

Musím říct, že obálka je jako vždy dokonalá

Isa i Bryant mě bavili hned od začátku. Od první setkání po pár letech... Úplně se tu rozepisovat dnes nebudu, protože nemám slov, Ano mi je vzala. Ona je prostě skvělá, zvráceně skvělá! Tenhle příběh... Když jsem četla poslední kapitolu, říkala jsem si, že se krotila, že to bylo slabé maso proti Elitnímu klubu králů...a pak byl epilog a já jakože cože?! Mazec. Opět. Jestli se vám líbil EKK, tak tohle také doporučuji! ( I pokud jste EKK ještě nečetli )

Laf
30.05.2021 3 z 5

Ano, styl autorky se ani v této knize nezapře. Ale nesedlo mi to skákání v ději a ve vzpomínkách, u kterých pořád přemýšlím, jestli to byla pravda nebo jen výmysl. Jsem z knihy docela zmatená a až ten konec tomu všemu, co jsem přečetla, dával smysl a lépe jsem to pochopila. Zatím knihu hodnotím jako průměrnou a doufám, že pokračování bude lepší.

Ann98
30.04.2021 5 z 5

Poměrně útlá kniha, ale rozhodně jsem nebyla zklamaná. Musím připustit, že tato kniha je naprosto diametrálně odlišná od všech ostatních knih, které jsem dosud přečetla. Když jsem si myslela, že konečně něco z příběhu chápu, tak mě autorka hned v další větě vyvedla z omylu. A ten konec? Co to sakra bylo?! Nutně potřebuji pokračování, ale obávám se, že se mi tím příběh ještě více zamotá.
Neodpustím si nezmínit obálku knihy, která vzhledem k příběhu je naprosto perfektní.

6828
11.04.2021 5 z 5

No jako přečetla jsem to na jeden zátah, jako konec VÁS ÚPLNĚ odrovná.. Ale když pak se nad tím zamyslíte... Tak jak to v té hlavě takto nemocného člověka vypadá? No přečtu si dalsi díl.. Jsem zvědavá jak to skončí ????

Nuttelka
26.03.2021 5 z 5

Ještě že mám po ruce hned 2. díl, protože jakože cože?!?!?!?!?!? Celou dobu něco čtu a ono je to všechno jinak? Je to bláznivé, ulítlé, hříšné, vášnivé, sprosté a surové... Ale já to žeru ❤️

pavlikova9332
19.02.2021 4 z 5

Dobrá kniha. No nic jdu na druhý díl abych věděla co jsem přečetla

Petriii
18.02.2021 5 z 5

Čekala jsem až dočtu druhý díl,než se rozhodnu jak budu bodovat. Tak za mě musím říct že první díl se mi tedy líbil víc :D když jsem dočetla, tak jsem v hlavě neustále jen přemýšlela, jak to vlastně bylo,jestli něco byla pravda,nebo všechno lež. Prostě zase po dlouhé době jsem po přečtení nad knihou dumala a to miluju!!! Jo,bylo to morbidní, perverzní,divný... Ale úžasně divný,vážně mě to chytlo :D

Sallka
16.02.2021 2 z 5

Proboha ženský, vy jste si opravdu od téhle knížky slibovaly, že to bude něco lepšího než opravdu je? To snad ne. Četly jste i jiné knížky autorky? Ne? To by vám nejspíš napovědělo, na co se připravit. Protože ano, je to brak a nic jiného. Vaše rozhořčené komentáře proto moc nechápu.
Je to jako kdybyste shlídly video na pornhabu a čekaly, že se z toho vyklube lavstory, kde se na konci vezmou a budou žít šťastně až do smrti.
V závěru knihy je psáno, že to vlastně konec není, což evokuje pokračování a tím pádem asi i vysvětlení věcí, který nebyly úplně zřejmý.
Jedna rada na závěr, pokud napíšete, že jste četli knihu a po přečtení jste zjistily, že vlastně nevíte, o čem to bylo, malinko to snižuje vaše rozumové myšlení. Tím hůř, když je děj tak jednoduchý, že kdybych se nafrčela jako Amo klidně bych si na něco podobného troufla taky. Anebo taky ne.

LadyAlena
12.02.2021 5 z 5

Když jsem knihu přečetla, byla jsem rozčarovaná, říkala jsem si co to sakra bylo? Teď když vysel další díl chápu, udělalo to klap a vše je na svém místě. Vše chápu a jediné co mohu doporučit je, vydávat knihy datumově blíže k sobě, protože čekat 2 roky na vysvětlení 1 knihy??? Amo je pro mě naprostá topka, její styl je nezaměnitelný, v knihovně má čestné místo a je to jedna z autorek od které se nespokojím s ebukem, ale chci mít pevnou vazbu v knihovně :-)

Andrea7272
10.02.2021 4 z 5

Pro mě zvláštní kniha,zvláštní příběh. Četla se dobře. Přečtu i druhý díl.

Petra38
09.02.2021 4 z 5

Je divný na úvod začit koncem,ale ten mě neskutečně rozložil. Pravďepodobně jsem notnou chvili civěla,než mi to vlastně došlo a spousta částí je tam neobjasněných. Napínavý jako kšandy,styl psaní supr,takže proč hvězda dolů? Na můj vkus to bylo až moc surový ale proti gustu? Myslím,že to byla moje prvni kniha od autorky a s tím jaké zvraty předvedla se určite posunu i k jiným seriím. Teda pokud dostanu chuť na temnotu a menši depku. Plus k dobru, skvělá česká obalka,která sedí k druhému dílu. Originál mě moc nezaujal. Teď ten druhý,to jsem ale zvědavá...:-)

Myška43
06.02.2021 5 z 5

,,Někdy děláme věci, protože musíme, Iso. Ne proto, že chceme."

To, že bude mít kniha nízké hodnocení, mi bylo jasné. Pro koho je to první spojení s autorkou, není se čemu divit. Amo je jedinečná, originální a pro mnohé nepochopitelná. Ovšem pozastavuji se nad komentáři čtenářek, co už měli tu čest a mají za sebou sérii ,,Elitní klub králů" a nesedla jim. Ženy, proč jste se pustily do této knihy? Vždyť máme na výběr. Nelíbí se mi vaše kritika. Ano, každý má právo na svůj názor. Ale irituje mě to, jak některé urážíte autorku tím, že není normální, na něčem ujíždí apod. Vždyť ji neznáte!!!! Tak proč soudíte? Všechny čtenářky, co hodnotily kladně jsou též zvrácené a na něčem ujíždějí? Tak já maximálně na knihách a metalové muzice. Ano, občas je má mysl a fantazie perverzní, miluju knihy této autorky, ale jinak si myslím, že jsem úplně obyčejná ženská, která si chce občas užít neobyčejnou knihu.
A teď k příběhu. Že to některé čtenářky nepochopily, jejich problém. Já jsem si užila velice zajímavý neotřelý a originální děj knihy. Skoky do minulosti byly nutností, aby to celé dávalo smysl. Celek nepůsobí chaoticky a vůbec není přitažený za vlasy. Když dospějete skoro ke konci, zjistíte, že jste vlastně četly úplně něco jiného, a proto je to originální.
Tento komentář zakončím věnováním autorky. Moc se mi líbí.

VĚNOVÁNÍ
Všem šmejdům, kteří říkali, že nikdy ničeho nedosáhnu.
(uculuje se)
Jak je?

Ještě musím napsat, že mi nikdy nezáleží na obálce knihy, ale tato je naprosto úžasná!!!! A teď honem na druhý díl, nemůžu se dočkat.

anna7852
03.02.2021 5 z 5

Podle recenzi kniha nejspis pro vetsinu nic moc
Ale do hajzlu me to chytlo a ted jsem zase nakrkla ze jsem opet nepockala az budu mit i druhy dil doma. Se proste nepoucim????
Jinak za me chaos,ale skvelej

Majuš333
02.02.2021 5 z 5

Treba si osviežiť pamäť a hor sa teraz na pokračovanie :) Stále je táto kniha “masaker“ :)

Angels
24.01.2021 1 z 5

Co k téhle knize říct? No asi jen to, že mě navnadila obálkou a anotací, to co se ovšem skrývá uvnitř, je docela hrůza. Příběh je zmatený a přitažený za vlasy, kdy se autorka snaží, co nejvíce šokovat. Upřímně, kdyby na tom autorka fakt pořádně zapracovala, tak by to byla pecka. Ale je to odfláknuté, postavy nepropracované a místy fakt šílené.

Tweety0207
05.12.2020 1 z 5

Obálka ako vždy super, no kniha je ani neviem. Stačilo mi prečítať pár kapitol a mala som dosť. Elitný klub bol síce zvrátený ale malo to aspoň hlavu a pätu aj hrdinovia boli "podľa možnosti normálny" ale toto fakt nechápem čo bolo.

romance

Amo Jones